דרוש מידע מנהל נכס בבאר שבע, מומלץ!

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
קצת לשון הרע אבל זה לצורך

מכל המתווכים ומנהלי הנכסים בבאר שבע הוא הכי פחות אמין

יש לי שתי חברים טובים משתי מקומות שונים שנפלו איתו בקניה

הוא אמר להם סכום בואו נגיד 600 אלף ואמר להם ש50 אלף מתוך זה המוכר רוצה במזומן

ולאחר מכן התברר להם בדרך לא דרך שהמוכר מכר את זה ב550 ויצחקוב חוץ מהתיווך המנופח גזר על הקונים קופה של עוד 50 אלף שח
ואחרי שהם דיברו עם המוכר ושמעו ממנו שהמחיר שהם קיבלו זה 550 הם תבעו אותו בדין תורה ומשם היה סיפור שלם יצחקוב שילם למוכר קצת כדי שלא יסכימו להעיד
ואחרי מאמצים מרובים הם הצליחו להוציא ממנו סכום חלקי

אני מדגיש מדובר בשתי סיפורים שונים

ומעבר לזה אני דיברתי בזמנו עם כמה מתווכים בבאר שבע חלקם אמינים יותר וחלקם פחות וכולם צחקו עליו על איך שבכל העסקאות שלהם איתו הוא עוקץ את הקונים

קחו לתשומת לבכם

(בטח ימחקו לי את ההודעה אבל בשביל שלפחות אחד לא יעבור דרכו זה שווה לי את זה)
מעניין כי אני קניתי דרכו ויצאתי מרוצה מאוד מכל ההתנהלות הישרה שלו
למשל כששאלתי אותו בכמה אוכל למכור את הדירה אחרי החלוקה הוא אמר לי במחיר הדירה פלוס מחיר החלוקה שזה אומץ לומר דבר שגרם לי לחשוב פעמיים, בכיף הוא יכל לומר לי פלוס פלוס, וגם הלאה בכל ההתנהלות, זה היה לפני חמשנים אולי דברים השתנו

הרב הגו-N

משתמש פעיל
מעניין כי אני קניתי דרכו ויצאתי מרוצה מאוד מכל ההתנהלות הישרה שלו
למשל כששאלתי אותו בכמה אוכל למכור את הדירה אחרי החלוקה הוא אמר לי במחיר הדירה פלוס מחיר החלוקה שזה אומץ לומר דבר שגרם לי לחשוב פעמיים, בכיף הוא יכל לומר לי פלוס פלוס, וגם הלאה בכל ההתנהלות, זה היה לפני חמשנים אולי דברים השתנו
חשוב לבדוק אולי דברים השתנו.

עובדיה מ.

משתמש חדש
האם אין מישהו שבכל זאת אמין והדירות אצלו לא ריקות ומביא שוכרים אמינים שמשלמים ובזמן?
פשוט בגלל המחירים המטורפים של הדירות אין הרבה ברירות וזה כמעט האופציה היחידה לקנות במחיר נורמלי ולכסות את השכירות במקום חרדי

עובדיה מ.

משתמש חדש
אם יש למישהו אופציה לקנות דירה להשקעה במחירים נורמלים ללא הבעיות הנ"ל נשמח שיעלה תודה רבה

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
חשוב לבדוק אולי דברים השתנו.
למשל המילים האחרונות שלי פתאום הוגדלו והשתנו
דרך אגב ראיתי שכתבת על פיחוי בינוי, חברה אחת מקדמת גם אצלינו כזה דבר, למה זה משתלם, הרי 5 שנים נקבל שכירות רגילה ולא של דירה מחולקת וזה פער גדול

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

תיווך .ייעוץ נדל"ן. ניהול נכסים.
מנוי פרימיום

הרב הגו-N

משתמש פעיל
האם אין מישהו שבכל זאת אמין והדירות אצלו לא ריקות ומביא שוכרים אמינים שמשלמים ובזמן?
פשוט בגלל המחירים המטורפים של הדירות אין הרבה ברירות וזה כמעט האופציה היחידה לקנות במחיר נורמלי ולכסות את השכירות במקום חרדי
אני גם אשמח להכיר

הרב הגו-N

משתמש פעיל
למשל המילים האחרונות שלי פתאום הוגדלו והשתנו
דרך אגב ראיתי שכתבת על פיחוי בינוי, חברה אחת מקדמת גם אצלינו כזה דבר, למה זה משתלם, הרי 5 שנים נקבל שכירות רגילה ולא של דירה מחולקת וזה פער גדול
עדיין, תחשב כמה ההפרש.
מי אצלכם?
איפה הדירה?

הרב הגו-N

משתמש פעיל
אם עוד לא קנית, אשמח שתסביר לי את התחשיב הכלכלי שלך.

שמעתי בעבר מכמה חברות שעבדו דרך הרב דורלכר [גר בשכונות החרדיות בירושלים בית וגן או רוממה או באזור] יהודי ישר ואמין והיו מאוד מרוצים מהניהול של הנכס, וגם יש לו ידע לא מועט בתחום.

0527169992

עובדיה מ.

משתמש חדש
אם עוד לא קנית, אשמח שתסביר לי את התחשיב הכלכלי שלך
הכוונה היא שלאברכים ספרדים סטנדרט מתחילים עם הון עצמי של בערך 250,000 ש"ח בערך(במקרה הטוב)+ משכנתא בערך 750,000 ש"ח כולל הלואות וכיון שבסכום כזה א"א לקנות דירה במרכז אז הפיתרון האולטמיטבי היה לקנות בבאר שבע וכדומהולחלק ל2 יחידת ולקבל שכירות של 3,800 בערך שזה מקביל למחיר של שכירות במרכז
או לחילופין לחכות למחיר למשתכן
אבל אחר כל האמור לעיל שאין אנשים אמינים וקשה להשיג שיכרים ובלי סוף כאב ראש ובלגן כמתואר לעיל (גם פה וגם מבירורים שעשיתי)לכן מענין אותי האם יש פיתרון נורמלי להשקיע במחירים הנ"ל ולקבל תשואה כנ"ל מאשר להיקרע במשכנאות והלואות מטורפות עם החזרים קטסטרופליים תודה רבה

עובדיה מ.

משתמש חדש
שמעתי בעבר מכמה חברות שעבדו דרך הרב דורלכר [גר בשכונות החרדיות בירושלים בית וגן או רוממה או באזור] יהודי ישר ואמין והיו מאוד מרוצים מהניהול של הנכס, וגם יש לו ידע לא מועט בתחום.

0527169992
יש כאן עוד מי שממליץ עליו?

הרב הגו-N

משתמש פעיל
הכוונה היא שלאברכים ספרדים סטנדרט מתחילים עם הון עצמי של בערך 250,000 ש"ח בערך(במקרה הטוב)+ משכנתא בערך 750,000 ש"ח כולל הלואות וכיון שבסכום כזה א"א לקנות דירה במרכז אז הפיתרון האולטמיטבי היה לקנות בבאר שבע וכדומהולחלק ל2 יחידת ולקבל שכירות של 3,800 בערך שזה מקביל למחיר של שכירות במרכז
או לחילופין לחכות למחיר למשתכן
אבל אחר כל האמור לעיל שאין אנשים אמינים וקשה להשיג שיכרים ובלי סוף כאב ראש ובלגן כמתואר לעיל (גם פה וגם מבירורים שעשיתי)לכן מענין אותי האם יש פיתרון נורמלי להשקיע במחירים הנ"ל ולקבל תשואה כנ"ל מאשר להיקרע במשכנאות והלואות מטורפות עם החזרים קטסטרופליים תודה רבה
תודה על הפירוט,
אני מבין שאתה אדם מאמין, האמת שגם אני האמנתי אבל היום יש לי גם קצת ניסיון
בהנחה שב750K אתה מקבל דירה מחולקת ל2 יחידות של 1900
תוסיף לחישוב:
תיווך
ניהול
ריהוט
תיקונים ואנשי מקצוע (באשמת השוכר ובהנחה שאתה לא מתכוון לריב על "כסף קטן")
ארנונה
מים
זמני חפיפה בין שוכרים
ועוד.
(אני שילמתי 920K האמנתי שאקבל 5,300 ברוטו ו4,700 נטו אחרי שנתיים "למדתי חשבון" ואז כבר התוצאה היתה 3,300 )
בקיצור,
לא להאמין, כל עסקה דורשת למידה של כל ההיבטים ושקלול מושכל.
בהצלחה.

• שכוייח!
Reactions: mfe

עובדיה מ.

משתמש חדש
תודה על הפירוט,
תוסיף לחישוב:
תיווך
ניהול
ריהוט
ארנונה
מים
זמני חפיפה בין שוכרים
ועוד.
(אני שילמתי 920K האמנתי שאקבל 5,300 ברוטו ו4,700 נטו אחרי שנתיים "למדתי חשבון" ואז כבר התוצאה היתה 3,300 )
בקיצור,
בהצלחה
הכל נכון אז אני חוזר לשאלתי אין משהו שבכל זאת אופציונלי למי שאינו מליונר?
אין שום מקום שאפשר לקנות במחיר נורמלי ולקבל שכירות נורמלית?

עובדיה מ.

משתמש חדש
תודה על הפירוט,
תוסיף לחישוב:
תיווך
ניהול
ריהוט
ארנונה
מים
זמני חפיפה בין שוכרים
ועוד.
בקיצור,
בהצלחה
הכל נכון אז אני חוזר לשאלתי אין משהו שבכל זאת אופציונלי למי שאינו מליונר?
אין שום מקום שאפשר לקנות במחיר נורמלי ולקבל שכירות נורמלית?

הרב הגו-N

משתמש פעיל
מלמד לשוני לומר "איני יודע"
מה שמצאתי בגוגל בחיפוש ראשון
זה רק כדי להבין את הרקע,
צריך עוד הרבה ס"ד ולמידה של כל הפרטים בפרט בתקופה הזו שהשוק מאד דינאמי

עובדיה מ.

משתמש חדש
חבל שלא עושים איגוד של כל החרדים שיש להם דירות בבאר שבע להשקעה שיהיה בו את כל המידע האמין והעדכני של המצב בשטח הן במחירים של הדירות לקניה הן בקבלנים אמינים לחלוקה ליחידות הן במנהלי הנכסים הן בבעלי מקצוע אמינים ומתחשבים הן במידע על שוכרים בעייתים ועל איזורים שמומלץ או לא מומלץ לקנות וכו' וכו' צריך מישהו שירים את הכפפה ויאגד את כולם ויחסוך אין סוף כאב ראש לבעלי הדירות וכן יתן מידע אמין למי שרוצה לקנות אם שווה לקנות ואיפה שווה לקנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה