פנאי מחפשת חוף ים עם חניה חינם

נחוח השמרים

משתמש צעיר
מחפשת חוף ים מרשל"צ עד נתניה
(y)שיהיה חניה חינם
(y)קרובה לים

מי שמכיר את חוף הקשתות בקיסרייה, סוג כזה
מחפשת פינת חוף לראות בה מים ושמים
אשמח לכל מידע

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לא מכירה את חוף הקשתות אבל בנתניה, בחוף הנפרד, יש לך חניה חינם

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
חוף הצוק הדרומי בתל אביב מקום מדהים יש טיילת ומקומות ישיבה ממש 15 מטר מהגלים מקום מפותח ויפה שקט ורגוע
ליד זה יש את חוף הצוק הצפוני לשניהם יש חנייה בשפע
יש את מרינה הרצליה מקום מדהים הליכה של 10 דקות ברוגע על השובר גלים בסוף יש כמה ספסלים לשבת ואת ממש באמצע הים

נערך לאחרונה ב:

נחוח השמרים

משתמש צעיר
חוף הצוק הדרומי בתל אביב מקום מדהים יש טיילת ומקומות ישיבה ממש 15 מטר מהגלים מקום מפותח ויפה שקט ורגוע
יש את מינה התלייה מקום מדהים הליכה של 10 דקות בוגע על השוב גלים בסוף יש כמה ספסלים לשבת ואת ממש באמצע הים
תודה ענקית
נראה לי נלך על זה :)
מה זה מה שכתוב למטה, מינה התלייה?
שם של מקום? אתר? לא מצאתי במפות

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
תודה ענקית
נראה לי נלך על זה :)
מה זה מה שכתוב למטה, מינה התלייה?
שם של מקום? אתר? לא מצאתי במפות
סורי טעות מקלדת...
מרינה הרצלייה...
לשבת ברוגע באמת ? ממליץ יותר על חוף הצוק הדרומי הפעם אחת שהגעתי לשם הביאה אותי לפחות עוד 8 פעמים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
יש את מרינה הרצליה מקום מדהים הליכה של 10 דקות ברוגע על השובר גלים בסוף יש כמה ספסלים לשבת ואת ממש באמצע הים
חניה חינם בתל אביב?

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
1709022058658.png
תמונות 1 מתקני כושר צמוד לטיילת +טיילת עם מקומות ישיבה מוצללות ממש מול הגלים יש שם גם מדשאות בקיצור.. מקום מהמם - אגב לאוהבים לטייל יש אופציה ללכת מחוף הצוק הדרומי עד למרינה הרצלייה - הליכה של שעה בערך על קו החוף מאוד נחמד וכייף עשית את זה עם חבר בלילה היה אששש עוברים כמה חופים
- המון רוגע טבע ושלווה
2023-05-15.jpg

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איפה בירקון יש מסלול עד הרידינג?

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
תודה
מה המסלול הכי ארוך
אם רוצים לצאת מהרידינג ולחזור אליו?
אני הלכתי מגני יהושע לרידינג שעה הליכה
ואפשר להמשיך עוד על הטיילת....
בגוגל מפות הוא כותב 40 דקות הליכה

• תודה
Reactions: dag

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה