מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עם כל הכבוד לכל עובדי חברת מגן, אף אחד לא מבטיח ספטמבר 21..
כשהתקשרתי לפני שבועיים בערך המזכירה צחקה עלי... ואמרה מה שכתוב בחוזה.
וע"פ מה שכולם רושמים כאן תצפו לאפריל 22 אם לא אחרי (למרות שהדירה כבר מוכנה לגמרי)
תמשיכו להתפלל!
אף אחד לא מבטיח ספטמר 21
רק אמר שזהו תאריך יעד בשבילם
אם זה יקרה או לא?-המציאות תראה לנו

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
בעבר העלו בקשה להעלות מפת יזמים מעודכנת לשכונה ד3 וד4
הרי לפניכם:
1622486577563.png

קבצים מצורפים

• יזמים ד3.pdf
    3.7 MB · צפיות: 40
נערך לאחרונה ב:

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי ברמה ד להשכרה כמה דירות של 4 חדרים במחיר מציאה 583271094 026422995

3135yud

משתמש צעיר
האם יש עדיין אפשרות לקבל הקצאה ברמה ד'?
אשמח למענה, תודה מראש!

אני1000

משתמש מקצוען
רוכשי מגן, מה אתם מתכוונים לעשות עד קבלת המפתח בין תשרי לניסן תשפ"ב?
אתם עוברים לבי"ש או נשארים במקומכם?
לא לפני בין הזמנים תשפ"ב... [מסירה מפתח באזור פסח]
לוקח זמן לרהט את הבית לקלוט את הסביבה, מוסדות לימוד וכו'... א"א לעבור באמצע שנה...

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שאלה לי למומחים.
בדקתי בפרטי הפרויקט שבו זכיתי במחיר למשתכן והמחיר למטר הוא 9,123.66 ש"ח כולל מע"מ וללא הצמדה,
נכון לתאריך 01/01/2018. מצו"ב צילומסך.
ועתה שאלה לי אל מומחי הפורום, מה יהיה המחיר אותו אצטרך לשלם למטר לו אחתום היום על חוזה כולל הצמדה ומע"מ ושות' ?
מחיר למשתכן - 1523.JPG

מס אפס

משתמש צעיר
מישהו יודע האם המדד תשומות בניה נקבע ב01' או ב15'??
(אני יודע שמתפרסם ב15')

די

משתמש סופר מקצוען
שאלה לי למומחים.
בדקתי בפרטי הפרויקט שבו זכיתי במחיר למשתכן והמחיר למטר הוא 9,123.66 ש"ח כולל מע"מ וללא הצמדה,
נכון לתאריך 01/01/2018. מצו"ב צילומסך.
ועתה שאלה לי אל מומחי הפורום, מה יהיה המחיר אותו אצטרך לשלם למטר לו אחתום היום על חוזה כולל הצמדה ומע"מ ושות' ?
כל עוד אין לקבלן היתר בניה מלא כל עליית המדד היא על חשבונו בלבד, כך שהמחיר הרשום הוא בדיוק המחיר שתשלם.

די

משתמש סופר מקצוען
תלוי בהגרלות
בהגרלה שהוא זכה כתוב תאריך הצמדה למדד 1/1/2018
זה נכון לגבי הגרלות של מחיר למשתכן לפני מרץ 2018-המחיר עלה לפי המדד. אבל בהגרלה המדוברת (2020) המחיר מוצמד למדד רק מקבלת היתר בניה.
מה שכתוב תאריך הצמדה למדד 1.1.2018 זה שאם הקבלן היה מקבל היתר בניה לפני 2018 הוא לא היה יכול להעלות את המחיר. (כמובן שזה לא הגיוני, כי הוא זכה בקרקע רק ב2019 אבל זה לפרוטוקול)

M. L.

משתמש פעיל
לכל רוכשי נתיב ברמה ד3 ישנו אשכול חדש שמיועד לפרויקט זה בלבד, מוזמנים לשתף ולהגיב
תודה

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל עוד אין לקבלן היתר בניה מלא כל עליית המדד היא על חשבונו בלבד, כך שהמחיר הרשום הוא בדיוק המחיר שתשלם.
אתה בטוח אני מכיר פרוייקט שעוד אין לו היתר בנייה מלא, ורוכש שקנה שם והיה צריך לשלם את הפעימה השנייה שלו חשבנו לו גם את עליית המדד, זה לא חוקי או שלא הבנתי נכון?

די

משתמש סופר מקצוען
אתה בטוח אני מכיר פרוייקט שעוד אין לו היתר בנייה מלא, ורוכש שקנה שם והיה צריך לשלם את הפעימה השנייה שלו חשבנו לו גם את עליית המדד, זה לא חוקי או שלא הבנתי נכון?
אולי הקבלן זכה בקרקע לפני מרץ 2018.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה