מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

שלומי שלומי

משתמש חדש
שלום,

ברצוני להעלות כאן נושא חשוב (לא יודע אם כבר דנו בו)

עיכבתי את התשלום הראשון לקבלן בחודשיים, בסך 136,000 ₪, והקבלן מבקש ממנו ריבית בסך 8,000 ₪ ... !!! - זה 3% ריבית "חודשית" !!!

(זו לא טעות ..., דיברתי איתם בטלפון (זה סיפור לפני כשנתיים) והם אמרו שזה אכן הריבית שעלי לשלם - והוסיפו שאם אעמוד בתשלומים האחרים בזמן , הם עשויים שלא לגבות זאת ממנו - אך אם יצטרכו לשלם לי שכר דירה עקב עיכוב במסירת הדירה - הסכומים ינוכו)

האם זה הוגן ומקובל? האם מותר?

האם מישהו יודע אילו שיעורי ריבית גובים הקבלנים האחרים בגין איחור בתשלומים?
111222.png

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
שלום,

עיכבתי את התשלום הראשון לקבלן בחודשיים, בסך 136,000 ₪, והקבלן מבקש ממנו ריבית בסך 8,000 ₪ ... !!! - זה 3% ריבית "חודשית" !!!

(זו לא טעות ..., דיברתי איתם בטלפון (זה סיפור לפני כשנתיים) והם אמרו שזה אכן הריבית שעלי לשלם - והוסיפו שאם אעמוד בתשלומים האחרים בזמן , הם עשויים שלא לגבות זאת ממנו - אך אם יצטרכו לשלם לי שכר דירה עקב עיכוב במסירת הדירה - הסכומים ינוכו)

האם מישהו יודע אילו שיעורי ריבית גובים הקבלנים האחרים בגין איחור בתשלומים?צפה בקובץ המצורף 901196
בפסגות 1.5%

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
הזוי
איזה קבלן זה?
אין עם מי לדבר שם בחברה ?
במגן הם מאד גמישים
סיכמנו תאריכים אחרים מהחוזה

למה?

משתמש פעיל
שלום,

האם מישהו יודע אילו שיעורי ריבית גובים הקבלנים האחרים בגין איחור בתשלומים?צפה בקובץ המצורף 901196
זה ממש הזוי !!
כנראה שהוא לא מרוויח מספיק עליך (זה הרי מחיר למשתכן....) ולכן מצא רעיון מצוין לסחוט אותך
השאלה אם זה בכלל חוקי
מישהו יודע לענות אם זה חוקי?

אנטיוכוס 2

משתמש צעיר
משיחה אם אנשים בתחום כל חברה פועלת לפי החלטותיה (וגם בזה יש שיקול דעת בתוך החברה)
אגב גם לפי חוק הם לא חייבים להסכים שאם תקדים להם תשלום תחסוך את עליית המדד אלא הם יכולים לדרוש הפרשים וכדאי לכל אחד לבדוק בחברה שלו מה מקובל ולפעול לפי זה
בד"כ רשום בחוזה מה קורה בהקדמת תשלומים
יש קבלנים שמסכימים לשלם רק בין ה-16 ל-28 כדי למנוע מצבים כאלה
כדוגמת זה
__לכידה.PNG

י ו

משתמש פעיל
הוא חסיד צאנז וחמיו מגדול רבני בעלז אבל הוא נטרלי לחלוטין (שימו לב לתמונה יושבים שם רבני העדה החרדית) ככה שמעתי מקווה שאני לא טועה ומטעה

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מי זה?
למי הוא משתייך?
נראים בתמונה הרה"ג ר' נתן קופשיץ מרא דאתרא נחלה ומנוחה בבי"ש ודומ"ץ בעדה"חולמעשה הוא הרב החזק בעיר. והרה"ג ר' חיים אורי פריינד חבר הבד"ץ שע"י העדה"ח, והרה"ג ר' שמואל אליעזר שטרן מו"ץ בבי"ד של הגר"ש וואזנער זצוק"ל

אני1000

משתמש מקצוען
הזוי
איזה קבלן זה?
אין עם מי לדבר שם בחברה ?
במגן הם מאד גמישים
סיכמנו תאריכים אחרים מהחוזה
ממש לא. גם אנחנו התעכבנו בתשלום בגלל בעיית המשכנתא בזמן הקורונה. עלה לנו ב כמעט 4000 ש"ח נוספים, ולא היה שום גמישות מצידם..... מאוד מענין מה שאתם כותבים פה

בר.

משתמש פעיל
הוא חסיד צאנז וחמיו מגדול רבני בעלז אבל הוא נטרלי לחלוטין (שימו לב לתמונה יושבים שם רבני העדה החרדית) ככה שמעתי מקווה שאני לא טועה ומטעה
במשך שנים היה לו תפקיד תורני בבעלזא
אין לי מושג אם עדיין היום
בכל מקרה אתה צודק שהוא נטרלי [אגב חמיו הוא הרב שפירא שמשמש כרב בית כנסת כלל חסידי בשכונת רמת אהרן בבני ברק]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה