מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
@טיגריס
מאיפה המכתב הגיע ?
מצורף המכתב, (ניתן להורידה כתמונה).
אני מקווה שלא על זה התכוונו פוליטיקה...
(כנראה היתה איזה הודעה שנמחקה ע"י מנהל המערכת, שעל זה נכתב והתבקש לא להמשיך בנושא).

20210217_163044.png

נערך לאחרונה ב:

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מצורף המכתב, (ניתן להורידה כתמונה).
אני מקווה שלא על זה התכוונו פוליטיקה...
בכל מקרה אני בוודאי לא מתכוון למבט שלילי.
צפה בקובץ המצורף 837442
לא נראה לי שכדאי לצרף אותו עם כל המיילים. תוריד כמו שעשיתי..
נ.ב. התאריך הוא כמובן יארצייט של ר' מיילך זיע'א :confused:

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
לא נראה לי שכדאי לצרף אותו עם כל המיילים. תוריד כמו שעשיתי..
נ.ב. התאריך הוא כמובן יארצייט של ר' מיילך זיע'א :confused:
הורדתי, למרות שלא ראיתי בעיה בהצגת המיילים, לאחר שבדקתי שכל השמות הם של אישי ציבור שכתובתם ידוע וגלוי לכל.
אך בכל אופן לאחר הערה זו, בטלתי את דעתי....

נערך לאחרונה ב:

ייד

משתמש מקצוען
הורדתי, למרות שלא ראיתי בעיה בהצגת המיילים, לאחר שבדקתי שכל השמות הם של אישי ציבור שכתובתם ידוע וגלוי לכל.
אך בכל אופן לאחר הערה זו, בטלתי את דעתי....
חבל...
לא הספקתי לראות.

אפשר לערוך שוב?

אלף זעירא

משתמש רשום
עודכן פה לאחרונה כמה פעמים על עליות במדד. האם מישהו יודע לכתוב בכמה כסף זה עלה בחודשים האחרונים בסך הכל לכל מאה אלף ש''ח? תודה רבה. [כלומר, אדם שחייב לקבלן מאה אלף ש''ח, כמה הוא חייב יותר בעקבות העליות האחרונות?].

אספמיה

משתמש מקצוען
עודכן פה לאחרונה כמה פעמים על עליות במדד. האם מישהו יודע לכתוב בכמה כסף זה עלה בחודשים האחרונים בסך הכל לכל מאה אלף ש''ח? תודה רבה. [כלומר, אדם שחייב לקבלן מאה אלף ש''ח, כמה הוא חייב יותר בעקבות העליות האחרונות?].
בחודשיים האחרונים המדד עלה באחוז זה אומר על כל מאה אלף עלה באלף מי שיכול לשלם כמה שיותר לקבלן שיעשה את זה

אספמיה

משתמש מקצוען
כמו''כ שאלה למומחים. האם יש צפי לעליות נוספות בחודשים האחרונים? [כי איך שנראה לי, בתקופה האחרונה עד לעליה הנוכחית זה די קפא במקום].
יש כאלה שטוענים שכל העליות זה בסוף שנה ובתחילת שנה אבל כמובן שבקורונה אי אפשר לדעת מה יהיה

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
א
כמובן שאין,
כמו בכל בית שמש,
מאוד נדיר שלג בבית שמש, וגם זה רק ברמה א׳.
אני ראיתי המון שלג בבית שמש היום
נסעתי בכביש 10 לכיוון נווה מיכאל ראיתי הרבה רכבים שבאו מאזור הגוש עם שלג על הגג

א.א. כהן

משתמש רשום
תמונה שהתפרסמה מאסיפת רבני השכונה בליל שישי השתתפו הרה"ג אביגדור גרוס רב כלל חסידי, הרה"ג ר' עקיבא וואזנר רב בני היישוב הישן הרה"ג ר' יצחק ברנדסדופר רב תוא"י, הרה"ג הרב היימליך רב קהילת תולדות אהרן, הרבנים דנו בעניין הצורך להקים קופה של צדקה לשכונה ואיך לעשות שהקופה תהיה מאוחדת ותייצג את כלל הקהילות בשכונה,

קבצים מצורפים

• P1110097.JPG
    P1110097.JPG
    KB 901.2 · צפיות: 109
  • 2021-02- 03.pdf
    KB 574.1 · צפיות: 81
  • 2021-02-03.pdf
    KB 643.4 · צפיות: 67

א.א. כהן

משתמש רשום
תמונה שהתפרסמה מאסיפת רבני השכונה בליל שישי השתתפו הרה"ג אביגדור גרוס רב כלל חסידי, הרה"ג ר' עקיבא וואזנר רב בני היישוב הישן הרה"ג ר' יצחק ברנדסדופר רב תוא"י, הרה"ג הרב היימליך רב קהילת תולדות אהרן, הרבנים דנו בעניין הצורך להקים קופה של צדקה לשכונה ואיך לעשות שהקופה תהיה מאוחדת ותייצג את כלל הקהילות בשכונה,
תתחילו להתרגל ללוגו החדש
1613696602346.png

1613696573045.png

א.א. כהן

משתמש רשום
יש המשך לסיפור: כאמור הרבנים ביקשו שהקופה תהיה מאוחדת ותכלול ותיייצג את כלל הקהילות בשכונה, לפיכך נסעו הרבנים לביתו של הרה"ג ר' אלימלך קורנפלד רב בני הישיבות בשכונה, והציגו את הדברים, והרב קורנפלד סיכם איתם להיפגש ולדון בעניין בימים הקרובים,

שדה בר

משתמש רשום
יש אפשרות לעשות שינוי פנימי בדירה של מחיר למשתכן ?
כמו לשבור קירות בלוקים איטונג (לא בטון)וכדומה
יש הבדל בין עכשיו לעוד כמה שנים בעניין הזה?

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות לעשות שינוי פנימי בדירה של מחיר למשתכן ?
כמו לשבור קירות בלוקים איטונג (לא בטון)וכדומה
יש הבדל בין עכשיו לעוד כמה שנים בעניין הזה?
עד לקבלת טופס 4 אין אפשרות לשנות כלום במחיר למשתכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה