מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
ליצמן אינו מעוניין בהוצאה לפועל של הבניה ברמה ד'5 כרגע מכיוון שהוא אינו תומך גדול של מחיר למשתכן...
אני מניח שברגע שהוא יוציא את התוכנית שלו של דירות להשכרה לפועל זה כבר יצא למכרז מסודר....
בקיצור אל תצפו שליצמן יקדם את התוכנית מחיר למשתכן...

ח. שטיין

משתמש רשום
הפקות ואירועים
אני דיברתי עם אחד מהקבלנים שם
הוא אמר לי שיש להם תוספת ארבעה חודשים שתיים בחוק ועוד שתיים מהקורונה.
כך שיש להם עוד 7 חדשים.
גם אני לא מאמין שיקבלו טופס 4 לפני שיהיה גישה בטיחותית לשם, זה נמצא עמוק בתוך ד 2 אתר בניה מכל הכיוונים
מובן מאד ....
אבל משום מה הוא הקבלן היחיד שקפץ על הקורונה כתרוץ
גם שלח מייל לכל הרוכשים שעיקוב הקורונה לא באשמתם וכו... בעוד ששאר הקבלנים הודיעו לרוכשים שהקורונה לא תפגע בהספקי הבניה
צריך להתלונן עליהם מי מהפרויקט מוכן לקום גם ולהתאגד ??? אחרת הם ימשיכו לקפוץ על זה גם עכשיו בדעה שהקורונה עדיין נמשכת, והרוכשים רק יסבלו מעיכוב חמור באיכלוס בעוד שהדבר הוא נטו באשמת החברה שלא עומדת בהספקי הבניה לפי התאריך שהתחיבה

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
ליצמן אינו מעוניין בהוצאה לפועל של הבניה ברמה ד'5 כרגע מכיוון שהוא אינו תומך גדול של מחיר למשתכן...
אני מניח שברגע שהוא יוציא את התוכנית שלו של דירות להשכרה לפועל זה כבר יצא למכרז מסודר....
בקיצור אל תצפו שליצמן יקדם את התוכנית מחיר למשתכן...
בכל מקרה, מכרז זה לא משתנה, כי זה עוד מימי כחלון ואין לזה השפעה של השר הנכנס.
חוצ מזה, ליצמן אינו נגד מחיר למשתכן, אלא פקידי המשרד שמו לו רגלים קרות כשנכנס למשרדם וביטלו לו את מחיר למשתכן למען לא ילך לו ההישג בהוזלת הדירות, ולכן הוא מנסה לקדם משהו חדש.

evi03

משתמש מקצוען
אידישע מאמע
דיברתי איתך בעבר (בקשר לחריש) על טבלאות משרד השיכון שדרכם ניתן לדעת מאיזה ערים זכו בפרויקט מסוים
נאבד לי המספר שלך,
אשמח אם תשלך לי את המס שלך למייל A08974974 שטרודל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב לגבי השאלה מי הקבלן הבא שיקבל טופס 4 וענו כאן שקניג בעוד חצי שנה
אז יש קודם את האחים אום שיש להם שני בנינים בשלב גימור שהצפי שלהם עוד 3 חודשים ואחכ עוד 3 בנינים שהצפי עוד 5 חודשים וה3 בנינים האחרונים הצפי עוד 7 חודשים
מישהו יודע למה לא מדברים על זה או שיודעים בטוח שהם לא יהיו בזמן כי הם נמצאים בקצה של ד2 נשמח לדעת...
ועוד שאלה כמה בנינים סה"כ יש לחזון גלילי שאמורים לקבל טופס 4 בזמן הקרוב?
קניג ד'1 או קניג ד'2

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גר שם היום ולא נראה לי שזה מפריע לרוב התושבים
הבעיה היחידה שבונים את זה עכשיו והבניה היא סבל
הייתה התארגנות גדולה מאד של תושבים בסביבה שניסו להתנגד לזה אבל היות שזה חלק מתוכנית גדולה מאד על נושא התחבורה של ירושלים הם לא הצליחו לטל את הביצוע

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מובן מאד ....
אבל משום מה הוא הקבלן היחיד שקפץ על הקורונה כתרוץ
גם שלח מייל לכל הרוכשים שעיקוב הקורונה לא באשמתם וכו... בעוד ששאר הקבלנים הודיעו לרוכשים שהקורונה לא תפגע בהספקי הבניה
צריך להתלונן עליהם מי מהפרויקט מוכן לקום גם ולהתאגד ??? אחרת הם ימשיכו לקפוץ על זה גם עכשיו בדעה שהקורונה עדיין נמשכת, והרוכשים רק יסבלו מעיכוב חמור באיכלוס בעוד שהדבר הוא נטו באשמת החברה שלא עומדת בהספקי הבניה לפי התאריך שהתחיבה
זה גם פועל נגדם
חלק גדול מהקבלנים לא מודיעים על עיכוב בגלל הקורונה, כי בתקנון נקבע כי קבלן שמודיע על עיכוב מפני הקורונה, הרוכש יכול לדחות תשלומים. הקבלנים לא מעוניינים שידחו להם תשלומים.
יכול להיות שהוא לקח הימור שאנשים לא מספיק מכירים את הסעיפים ולא יממשו את זה, או שהוא מוכן שידחו לו תשלומים בתמורה לדחיה.

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בכל מקרה, מכרז זה לא משתנה, כי זה עוד מימי כחלון ואין לזה השפעה של השר הנכנס.
חוצ מזה, ליצמן אינו נגד מחיר למשתכן, אלא פקידי המשרד שמו לו רגלים קרות כשנכנס למשרדם וביטלו לו את מחיר למשתכן למען לא ילך לו ההישג בהוזלת הדירות, ולכן הוא מנסה לקדם משהו חדש.
לא מדויק בלשון המעטה...
דבר ראשון היעוד של המכרז יכול להשתנות ממשתכן לשכירות....
דבר שני ליצמן אינו נגד משתכן אבל הוא לא מאמין בזה...
דבר שלישי אף אחד לא ביטל לו את מחיר למשתכן וזה לא קשור לפקידות.... בס''ה ליצמן מאז ומעולם האמין בתוכנית של דירות להשכרה (למי שמכיר קצת היסטוריה הוא אפי' ניסה להוציא את זה לפועל ובג''צ מנע ממנו) ובזה הוא מאמין גם עכשיו, מה שאומר שכל מכרז שלא יצא עדיין להגרלה יכול להשתנות לשכירות בהסכמת משרד השיכון והקבלן....
ואם תרצה קצת יותר פירוט על התוכנית של ליצמן כבר כתבתי כאן:

נערך לאחרונה ב:

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
כתוב לכם בחוזה כמה כסף מחזירים
לגבי אם זה שווה או לא זו שאלה עתיקה ורבו הדיעות לכאן ולכאן בכלל ממומלץ לללכת לחנות מטבחים ולבדוק מה הטווח מחירים שיצא לכם בסופו של דבר
נ.ב. אורכיד מומלץ מאד
רק לא נותנים צבעים יפים בשיש.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נראה לי לא הכי נעים להיות מהתושבים הראשונים ברמה ד יש שם אלפי פועלים ערבים מימינך ערבי משמאלך פלשתיני מאחורך ישמעאלי ועל ראשך כל היום אבק ולכלוך.
מענין כמה יקחו על שכירות .
יש שם הוזים שמבקשים מחירים גבוהים.. עיין יד 2

איתמממר

משתמש חדש
שלום וברכה
מתארגנת קבוצת רוכשים בד3 באיזור הפרויקטים
ריסדור.
אפי קפיטל מתחם 800.
נתיב.
שערי בית שמש.
ומצפה האלה.
לצורך התייעלות, עצות, קניות מרוכזות, ומבני ציבור.
וכן עידכונים מהנעשה בשטח.
כל המעונין להצטרף לקבוצה נא לשלוח מייל ל3159919 גימל וכו.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אני צריכה מידע לגבי תאריך איכלוס של פרויקט מגן בד'2
לא מצאתי שום איזכור בחוזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה