מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

משה משה משה משה

משתמש פעיל
בית שמש -מחיר למשתכן
פרויקט "מחיר למשתכן" הכולל 104 יח"ד ב 5 בניינים שבחלקם שטחי מסחר

!הפרויקט מיועד לשיווק לזכאי משרד הבינוי והשיכון בלבד
כך מופיע באתר שלהם לא יודע אם זה רק ההגרלה האחרונה או גם את הקודמת
בדקתי שוב פעם יש בהגרלה 68 דירות ואני מס' 53 מה הסיכוי שיהיה לי דירת 4 חדרים?

רק שמחות

משתמש פעיל
בדקתי שוב פעם יש בהגרלה 68 דירות ואני מס' 53 מה הסיכוי שיהיה לי דירת 4 חדרים?
סיכוי טוב
אגב כתוב בפרויקט שלי ששם המתחם הוא אתר ד
יש למישהו מושג אם זה אומר רמה ד 4 או שזה אומר סתם רמה ד'
סליחה על ההטרחה
רמה ד כללי לא בהכרח 4

משה משה משה משה

משתמש פעיל
עוד שאלה אם מותר
באתר האישי בפרויקט שזכיתי יש למטה מפה דינמית שמראה איפוה הפרויקט ממוקם וכתוב ששלי הוא ב 835
רציתי לדעת מה המספר אומר
כי לדעתי המספר אומר את מס' המגרש
רק רציתי דעת מה חושבים פה בפורום?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
עוד שאלה אם מותר
באתר האישי בפרויקט שזכיתי יש למטה מפה דינמית שמראה איפוה הפרויקט ממוקם וכתוב ששלי הוא ב 835
רציתי לדעת מה המספר אומר
כי לדעתי המספר אומר את מס' המגרש
רק רציתי דעת מה חושבים פה בפורום?
צודק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה