מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ייד

משתמש מקצוען
עוד חודש יהיה את קו 600 בכל שדרות האמוראים.
היום יש כבר קו 619 626 מהכניסה לד'.
תבדוק איזה תדירות הייתה לביתר בימי ביתר תור, נראה לי הרבה פחות מהתדירות היום מרמה ד' לירושלים.
הבעיה שכל הקוים האלו חוץ מזה שהם עושים סיבובים מיותרים בעיר ולא יוצאים ישר ל38
הם לא מגיעים לשום מקום בירושלים
ואל תגידו לי מדיניות של משרד התחבורה וכולי׳
כי את המדיניות צריכים לקבוע הנציגים ששלחנו ע״פ האינטרסים של הציבור ששלח אותם!!,

כל תכנון התחבורה עושה עוול לציבור החרדי
כל העניין של קוים מקשרים הוא טירלול מיותר
יש מספיק ביקוש לקו פעם בשעה ישירות לשכונות החרדיות בירושלים

גם הרעיון של הנת״צ הוא מנותק, מטומטם ויוצר פקקים מיותרים
כביש בעל 2 נתיבים מאפשר עקיפה קלה ובטוחה של רכב שמתעכב
הנת״צים הם צואר בקבוק מעצם הוייתם
שלא לדבר על רח׳ רבינא שהפך בקפריזה של מהנדס טיפש לפקק בלתי נסבל

די

משתמש סופר מקצוען
גם ה רעיון של הנת״צ הוא מנותק, מטומטם ויוצר פקקים מיותרים
כביש בעל 2 נתיבים מאפשר עקיפה קלה ובטוחה של רכב שמתעכב
הנת״צים הם צואר בקבוק מעצם הוייתם
אני מבין שאתה מתנגד גם לנת"צ בירמיהו בירושלים, אבל אני שמח שכן עשו את הנת"צים וכך לא נגיע למצב של בני ברק שלא מקשיבים למומחי התחבורה אלא "לרצון התושבים" וכך מגיעים למצב של עיר שיושבת בפקק.
(אישית אני חושב שבירושלים הגזימו קצת עם הרק"ל ויכלו לעשות נת"צים בכל העיר ולסיים את העבודות במהירות אבל זה כבר נושא אחר).
נכון הנת"צים גורמים לפקקים לרכבים הפרטיים אבל נוסעי האוטובוסים נוסעים כמו מלכים וטסים בנת"צ. (גילוי נאות אין לי רכב).

אוהב ציון

משתמש רשום
בני ברק רוב הכבישים הם נתיב אחד .
והטיסה במקומות של נת"צ הוא כשהוא משולב עם נתיב רגיל , כך שאפשר לעקוף בפקק
אבל בבית שמש זה צואר בקבוק ויש להמתין עד שכל האוטובוסים יאספו הנוסעים . .........

סי 2

משתמש פעיל
אבל בבית שמש זה צואר בקבוק ויש להמתין עד שכל האוטובוסים יאספו הנוסעים . .........
מה גם שבסוף מסתובבים חצי שעה בעיר בבין עירוני

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בנת"צ בי-ם ממתינים עד שכל האוטובוסים הקודמים בשיירה יסיימו להעלות נוסעים...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@די ושאר הכותבים לעיל -
קו 600 יכנס לרמה ד' החל מ 11/6/23 וכבר מופיע בחלק מהמפות
1684340088233.png

די

משתמש סופר מקצוען
התכוונתי לר"ע וכהנמן/השומר.
לא בדיוק הבנתי מה כתבתם, אבל בכל מקרה כל האוטובוסים צריכים לעצור בתחנה, וחוץ מזה שבשדרות האמוראים איפה שיש תחנות יש 2 תחנות צמודות כמו בירמיהו בירושלים (לדוגמא אחד לפנימי ואחד לבינעירוני), וכן ליד התחנות יש 2 נתיבים לאוטובוסים כדי לעקוף.

די

משתמש סופר מקצוען
שמעתי ממקור מוסמך שאחרי העברת התקציב (עוד שבועיים?) יהיה קו חדש מרמה ג' וד' לביתר עילית.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש תקציב של מאה מיליון ש"ח שאורי מקלב קיבל עבור קווי אוטובוס חרדים.
השאלה איך הוא יחלק אותם, ואני חושב שככל ויהיה לו יותר פניות זה יגרום להסיט את התקציב אלינו

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
יש תקציב של מאה מיליון ש"ח שאורי מקלב קיבל עבור קווי אוטובוס חרדים.
השאלה איך הוא יחלק אותם, ואני חושב שככל ויהיה לו יותר פניות זה יגרום להסיט את התקציב אלינו
לאיפה לשלוח לו?
דחוף קו למירון - צפת ישיר יום יום.

פפריקה חריפה

משתמש רשום
אני גר ברמה ד1 היית בהוט מובייל והבנתי שרק בפלאפון ורמי לוי יש כרגע קליטה עברתי לפלאפון ועדיין אין לי קליטה מישהו יודע משהו בנידון????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה