מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

העמקן

משתמש חדש
שלום רב לכל הזוכים היקרים.
מישהו יודע כמה שווה דירת 4 חדרים בפרוייקט כי יש פרסומת של אביסרור החל מ2.3 מליון, וזה נשמע לי מידי זול.
אשמח על כל מידע בעניין. תודה.

שווה

משתמש רשום
מה שידוע לי שאביסרור היה זול מהתחלה, וגם עכשיו הם יורדים במחירים מחמת קושי במכירה, [שמעתי מאחד שישב איתם ולא סגר עיסקה לבסוף בגלל המחיר ואחרי תקופה הם חזרו אליו לשמוע כמה הוא מוכן לשלם פחות] לעומת זאת שריקי לא ידוע לי שהוא ירד משמעותי במחירים ומלכתחילה הוא הציב מחירים גבוהים

העמקן

משתמש חדש
למה אביסרור יותר זול? זה דירות פחות טובות? ומה המחירים אצל שריקי ל4 חדרים?.

שווה

משתמש רשום
לא ברור לי למה,
ובלי קשר לזה, האכלוס קרוב מתמיד אבל העיריה התנתה את האישור לאכלוס בבניית הגשר למעבר להולכי הרגל

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה אביסרור יותר זול? זה דירות פחות טובות? ומה המחירים אצל שריקי ל4 חדרים?.
כי שריקי מכר 80 אחוז כבר במחיר למשתכן..
אז את עלות הפרויקט הוא כבר כיסה...
כמעט ולא היו לו 4 חדרים. 3 בכלל לא היו למכירה

שווה

משתמש רשום
מה זה אומר קרוב מתמיד לפני נובמבר?
אם הגשר יהיה בתהליך בניה מוגמרת אפי' שהוא לא יהיה גמור אז מבחינת טופס 4 יהיה אישור, ושמעתי ממנהל עבודה בשריקי שגם הקבלן מעוניין לתת את הדירות כבר

העמקן

משתמש חדש
אבל מה המחיר בשוק החפשי אצל שריקי 4 חדרים ו5 חדרים, בכמה זה נמכר בפועל? מישהו יודע???

העמקן

משתמש חדש
אתה יודע אולי איזה גוש וחלקה זה?
וגם אם זה נמכר בכאלה מחירים מופקעים למה הוא מציף את כל הארץ בפרסומת? והוא עוד נותן 85%-15%?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

העמקן

משתמש חדש
מה זאת אומרת?? הוא מפרסם המון ביתד נאמן [ גם במוספי חג] וכמה שזכור לי גם במודעות רחוב.

העמקן

משתמש חדש
לא הצלחתי למצוא גוש וחלקה בגוגל אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בזה. ותודה על כל התגובות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
תוכל להביא דיבור כזה שלי?
אני לא מכיר.
כאן למשל אתה מדבר על 30%, ויש עוד תגובות כאלו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה