מחיר למשתכן מחיר למשתכן בבני ברק?....!

מצב
הנושא נעול.

רות. פ.

משתמש פעיל
תמונות מארזי הנגב לבחירת מטבח 1103

קבצים מצורפים

• IMG-20220319-WA0044.jpg
    IMG-20220319-WA0044.jpg
    KB 152.4 · צפיות: 102
  • IMG-20220319-WA0045.jpg
    IMG-20220319-WA0045.jpg
    KB 83 · צפיות: 82
  • IMG-20220319-WA0017.jpg
    IMG-20220319-WA0017.jpg
    KB 56.4 · צפיות: 86
  • IMG-20220319-WA0016.jpg
    IMG-20220319-WA0016.jpg
    KB 59.8 · צפיות: 83
  • IMG-20220319-WA0018.jpg
    IMG-20220319-WA0018.jpg
    KB 82.7 · צפיות: 78
  • IMG-20220319-WA0043.jpg
    IMG-20220319-WA0043.jpg
    KB 66.3 · צפיות: 82
  • IMG-20220319-WA0042.jpg
    IMG-20220319-WA0042.jpg
    KB 132.1 · צפיות: 78
  • IMG-20220319-WA0041.jpg
    IMG-20220319-WA0041.jpg
    KB 53 · צפיות: 81
  • IMG-20220319-WA0039.jpg
    IMG-20220319-WA0039.jpg
    KB 121.2 · צפיות: 84
  • IMG-20220319-WA0036.jpg
    IMG-20220319-WA0036.jpg
    KB 70.5 · צפיות: 101

ANONIMI123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איזה ריצוף בחרתם בסטודיו קרמיקה? מי שבחר שם
אנחנו בחרנו את הלאפטו בצבע שמנת.
זה היחיד שהיה חצי מט וחצי מבריק והגוונים האחרים שלו היו אפור בהיר יותר או כהה...
מי שמעוניים בריצוף מט יש לו הרבה יותר היצע

ANONIMI123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

קבצים מצורפים

• IMG_2300.JPG
    5.2 MB · צפיות: 113
  • IMG_2299.JPG
    4.7 MB · צפיות: 79
  • IMG_2295.JPG
    3.5 MB · צפיות: 74
  • IMG_2293.JPG
    3.5 MB · צפיות: 65
  • IMG_2291.JPG
    6.1 MB · צפיות: 71
  • IMG_2289.JPG
    3.8 MB · צפיות: 75
  • IMG_2288.JPG
    4.3 MB · צפיות: 73
  • IMG_2284.JPG
    4 MB · צפיות: 69
  • IMG_2283.JPG
    3.9 MB · צפיות: 68
  • IMG_2301.JPG
    3.8 MB · צפיות: 68

אבילן

משתמש רשום
אני כותב שורות אלו כי ראיתי שבהרשמה שנסגרת היום יש הפרש של כמה מאות (כ400) נרשמים בין ההגרלות של בני ברק עצמה. זה מסר חשוב, יש הרבה נרשמים שאינן מודעים שצריכים להרשם לכל פרויקט בנפרד, אז הם בטוחים שהם רשומים על כל ההגרלות שיהיו בבני ברק או בירושלים כו' אבל האמת הוא שמכיון שנרשמו על הגרלה אחת בלבד אז האחוזים שלהם לזכות הם הרבה יותר פחותים. איתכן שאברכים שאין להם גישה למחשב בפרט נפלו בזה. מי שיכול לפרסם את זה כדי שיוכלו לתקן יבוא עליו ברכה
1648547671220-png.1094152

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אזור המגורים שלי צבעוני למדי, מצבעי החולצות וסריגת הכיפות ועד לגווני העור השונים המתקתקים בכפכפי אצבע.

נכון שבאופן רשמי אנחנו 'בני-ברקים' אבל במציאות אנחנו פריפריה לא פחות מדימונה, ובמחשבה שניה אנחנו יותר פריפריים מדימונאים ותיקים, כי להם אין את ה'יוצאים-להליכה'.

כשבני ברק משמינה על גדותיה לעת ערב, היא מתחילה להשפך טיפין טיפין דרך הרחובות שלנו בואכה איזו ריאה ירוקה או קניית אושר עד ועד בכלל.

תנועות הידיים המתנפנפות לכל עבר שורפות אנרגיה ושומנים כמו כלום, גם הצעקות לתוך הבלוטות' על השידוך של 'שמערל'ה' שורפות לפחות איזו קלוריה ורבע.

החשמל שנשפך ממסדרונות העיריה כנראה מתעייף אי שם על גבול ז'בוטינסקי יחד עם מנקי הרחובות, התאורה דלה וחשוכה, ואין מי שיאיר לכבודות ממוסדות נחשבים המדוושות על גלגליהן בקול צחוק גדול, כאילו היו אלו אופני כושר במרתף הסמינר.

כש'בני-ברקי' מרגיש בריזה קלילה שמבדרת את זקנו, סמוך ובטוח הוא שהגיע לאזור ללא עיניים, אזור ללא כבוד או קוד לבוש, אזור ללא ילדים שמתעוררים מכל רחש.

זה ששילמנו כמה מאות אלפים פחות מכם על הדירה המרוטה שלנו לא אומר שלקחנו אתכם בחשבון, הילדים שלנו לא צריכים לראות כמה השלום-בית שלכם נהדר.

יהודי בכל מקום נשאר יהודי. אם אתם מרגישים צורך לצאת, לפרוק קצת, להתפרק קצת, לכו עוד שני קילומטרים למקום שבו החינוך הוא 'כבוד-האדם-וחירותו' ותושביו סובלים מעיוורון צביעות.

* * *

הטקסט למעלה נכתב ע"י תושב קריית הרצוג כאוב (לכאורה)
אני כולי תקווה שבעקבות שכונה חדשה, ובעיקר הפארק החדש והגדול !
הטקסט למעלה לא יהיה רלוונטי גם אלינו, ובפרט לכל הדירות מול הפארק,
(נכון שיש פלוס גדול לגור בדירה מול הפארק אבל אני מקווה שהפלוס הזה לא יעלה בנדודי שינה
והופעות לסוגיהם בערבים ועוד)

תהילה1

משתמש חדש
בקשר לאיגוד- זה דבר מבורך להתאגד, אבל שהדברים יעשו בשקיפות. מותר לנציג להרוויח אך הוא צריך לומר זאת.
לא מובן לי מי איים על האיגוד הנ''ל כי כרגע אין כלל נציגות לזוכים.
הנציגות אולי היו לה כוונות טובות, אך היא לא התנהלה בשקיפות ולכן הפסדנו ובגדול בכל המערכות. גם כיום חושדים שהיה שם נציג ששיתף פעולה עם העיריה ועם הקבלן ושם את כולם בפח.
השכונה שלנו אמנם חדשה ונמכרת במחירים גבוהים, אך בהחלט הפסדנו את העיתוי כדי לשפר את איכות הבניה ואיכות החיים וזאת בזכות הצבעות לא אמינות, אי אפשרות ביטוי של כמה דעות והסתרת מידע חשוב. אבל היו שבחשו מאחורי הקלעים שכך יהיה...
צר לי, כי לי ידוע על כמה זוכים משפחות ברוכות תושבי בני ברק, שלאחר 20 שנות נישואין היו בטוחים שהגיעו למנוחה ולנחלה והתאכזבו מאוד מהדירה ולא יגורו בה בשל הסלון ללא מטבח או אולי מטבח ללא סלון, וזה עוול נורא מה שנעשה. אגב לא לכל הדירות ישנה אפשרות להרחיב את המטבח על חשבון המחסן, ובמקום שילחמו על העניינים הללו, נהיו עיוורים מאיזו נקודת גז במרפסת..
מקווה שהפרויקט הבא יהיה יותר מוצלח.

חילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הנציגות שנפתחה מיד בזכייה, לפני כל הכרעה משמעותי, להזכירך, הם בנו קובץ אקסל דיגיטלי להוספת בקשות שאלות דירשות וכד' שהיה פתוח לכל
לפני האישורים בעירייה היו לנו את התוכניות של הדירות שהתקבלו במאמץ הנציגות,
נערכה אסיפת זום שבו כל אחד היה יכול להביאה את עצמו וטענותיו,
ולבסוף הכי חשוב נעשה אצבעה דיגיטלית להכרעה,
היה רוב מוחץ למשוך התנגדויות,
במשך כל הדרך ניתן האפשרות והכלים לכל אחד לפעול כפרטי להתנגדויות,
עיקר השיקול היה כי יש בידי הקבלן את הכוח לעכב את שיווק הדירות וקבלת רישיונות, והזוכים יישארו תלויים באוויר כמו שיש קבלנים שעשו כך בבאר יעקב ובראש העין

(ישנו כאלו כשאין הרוב מכריעה לפי טעמם. מיד ,הפסדנו, כולנו נפלנו בפח, וזה עוול נורא מה שנעשה, חשודים, משתפים, משפחות ברוכות שהתאכזבו, ובכלל לא שווה כל ההטבה, וכו', וכל זה במתק שפתיים של צר לי,)

תהילה1

משתמש חדש
מזכירה לך שהיו כמה זוכים שניסו לדבר ולהביא עורכי דין נוספים שידברו עם הקבוצה, אחת העו''ד עבדה בעבר בעיריית בני ברק, הוציאו אותה בברוטאליות מהקבוצה וסתמו לה את הפה ....
באסיפת זום הרמקולים היו סגורים, היו אנשים שרצו לדבר ולא ניתן להם, האסיפה הייתה מוטת לצד אחד בלבד.
ציירו שאין סיכוי להתנגדות בגלל שהכוח בהחלטה הוא רק בידי העירייה, מה שממש לא נכון.
הרבה מחברי הנציגות קיבלו רגליים קרות ברגע האחרון, בנוסף גם שמעו איומים ולכן רצו לרדת מהעץ כמה שיותר מהר ולשכנע את הקבוצה להוריד את ההתנגדות במקום לחשוף את כל המצב, כולל שהם חוששים באופן אישי. ובנוסף כמו שאמרתי היו מושכים בחוטים נוספים שהערימו על הקבוצה...
בקיצור התאגדות זה דבר מבורך אבל עם שקיפות מלאה כולל הכל.

ההכל לטובה

משתמש רשום
בוקר טוב
אנו מפרויקט 1103 עומדים לפני בחירת ריצוף , אשמח לשמוע ממי שכבר בחר ( ספציפי לפרויקט הזה)
האם יש מספיק מבחר , אשמח לשמוע מה בחרתם , וכן למי שיש תמונות נא לעלות .
תודה

ההכל לטובה

משתמש רשום
משהו נוסף , לפי התמונות שראיתי נראה שבפרויקט 1102 יש הרבה יותר מבחר וריצוף יותר יפה ,
מנסיון של מי שבחר - מה אתם אומרים ?

תמממממי

משתמש פעיל
אשמח לעזרת מי שכבר בחר מטבח
אנחנו חשבנו ללכת על שיש אפור וארונות שמנת (לא היינו במקום)
ושמענו מכאלה שהיו שם .(3) שהבהיר הכי יפה (לא זוכרת אם לבן או שמנת)-שיש
ושהאפור מכוער
מה אומרים?

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ושהאפור מכוער
מה אומרים?
אני הייתי במקום ובחרתי את השיש האפור
מנסיון-לחמותי יש כזה שיש והוא מושלם
(בחרתי עם ארונות לבנים-לטעמי יותר יפה משמנת)

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ושהאפור מכוער
מה אומרים?
הכל תלוי באיזה ריצוף בחרת !
שיש אפור משתלב עם ריצוף אפור,
שיש לבן / שמנת משתלב בריצוף בהיר על גבול שמנת,
לקחת שיש אפור על ריצוף שמנת / קרם וכד^ זה לא מתאים ,
וכנ"ל הפוך,
לטעמי זה לא משתלב (מומלץ להתאים את השיש כמה שיותר לריצוף וארונות ההפוך)
כך שאם השיש בהיר ארונת יחסית כהה
ואם השיש כהה ... ארונות מומלץ כמה שיותר בהיר

נ.ב.אנחנו כן עדפנו לנסוע עד לנתיבות ולבחור
(אינה דומה תמונה למציאות ...)
במציאות בודקים את כל האפשרויות ולפי זה מחליטים
יש שם בתצוגה שיש לבן , למטבח שלהם יש שיש אפור
כך שבדקנו גם על ארונות וגם על חיפויים ולפי זה בחרנו

ההכל לטובה

משתמש רשום
מצרפת פה קישור של סרטונים מבחירה של המטבחים לפרויקט 1102
אני לא מצליחה לפתוח את הסרטונים ,
אשמח שתשלחי לי למייל GITTYL2686ֲ שטרודל וכו'

שטייסל מערכות מיזוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סוף - סוף הגיע הקיץ ....

אולי גם הגיע סוף - סוף הזמן לעשות מפגש הקרות בין כלל הזוכים
במקום להסתתר בין שמות כאלו ואחרים (גם אני בתוכם)
וכל אחד יתן לשני מעט מנסיונו האישי (כל אחד בתחומו)
אני חושב שכולנו נרוויח מכך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה