מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

חוי...

משתמש חדש
ולמה יש הדרכה הרי הכל כתוב בתדריך
אלא הם רוצים שתשלטי בחומר כך שאם יש שאלה ובעיה תדעי איפה לבדוק
תביאו תחומר שאתם מביאים בשעת אמת ואני יראה לכם שאני מסתדרת יופי ומהר.
ולגבי המבחן תרשמי בדף קטן מה כשר ומה פסול
אצלינו הוא נתן לפני כן לצלם מהמסך ובמבחן הרי הם לא לוקחים פלאפונים ......
פעם קודמת הם לא נתנו להבחן עם פלאפונים על השולחן.
ולכתוב הרוב הרי חילונים... וחילול ה'...
אגב, הם נתנו באשדוד מחשבונים או שצריכים להביא מהבית?

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אישית, היית 3 פעמים וטרם נתקלתי. גם טרם נתקלתי במזכיר/ה שהצהיר לי שהוא כן נתקל בזה. ונתקלתי בקשקושים וכדו'. בלשים פתק אחר ממה שוועדת הבחירות מדפיסה טרם נתקלתי.
פעם שעברה היה פתקים אצלי בקלפי של שס עם הכיתוב למטה שונה מהנכון (לא שזה פוסל אבל זה ניסיון זיוף שלא צלח)

משתמש סופר מקצוען
תביאו תחומר שאתם מביאים בשעת אמת ואני יראה לכם שאני מסתדרת יופי ומהר.

פעם קודמת הם לא נתנו להבחן עם פלאפונים על השולחן.
ולכתוב הרוב הרי חילונים... וחילול ה'...
אגב, הם נתנו באשדוד מחשבונים או שצריכים להביא מהבית?
יכול להיות שאת מוכשרת, יש כאלה שגם עם 6 הדרכות עדיין יתבלבלו והפרוטוקולים לא יהיו מלאים כמו שצריך
כן הם הביאו מחשבונים

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תזכו למצוות על המידע!!!
בעיה אחת יש לי.
לא יודעת מה פתקים כשרים ומה פסולים. :( לא מצליחה לזכור את השטות הזו. הרי במקום יש לנו דף ברור אז למה אני צריכה לזכור את זה בע"פ?
זה די קל ואם נבין את העיקרון זה יהיה פשוט מאוד
פתקים בכתב יד נזכור שדווקא עט כחול צבע אחר פסול
נזכור גם שהאות היא קובעת ולא הכינוי ולכן בכל הוריאציות כינוי לבד פסול אות לבד כשר אות וכינוי לא תואמים כשר והאות קובעת
ונבין שמי שכותב בכתב יד אז הוא כותב בשפה שהוא דובר והוא לא יכתוב גם בעברית וגם בערבית
אז בכתב יד כשר גם בעברית גם בערבית גם אם זה רק האות לבד וגם אם זה האות והכינוי
לעומת זאת שזה מודפס וזה רשמי ומסודר אז השפה הרשמית היא עברית והשפה המשנית היא ערבית
ולכן מודפס בעברית אות לבד כשר אות וכינוי כשר אות וכינוי בעברית וערבית כשר
אות בערבית לבד פסול אות וכינוי בערבית לבד פסול
וזהו נשאר רק הפשוטים סימן מזהה פוסל יותר משלושה פתקים פוסל שני מפלגות שונות פוסל
בהצלחה

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
נזכור גם שהאות היא קובעת ולא הכינוי ולכן בכל הוריאציות כינוי לבד פסול אות לבד כשר אות וכינוי לא תואמים כשר והאות קובעת
ונבין שמי שכותב בכתב יד אז הוא כותב בשפה שהוא דובר והוא לא יכתוב גם בעברית וגם בערבית
לעומת זאת שזה מודפס וזה רשמי ומסודר אז השפה הרשמית היא עברית והשפה המשנית היא ערבית
וזהו נשאר רק הפשוטים סימן מזהה פוסל יותר משלושה פתקים פוסל שני מפלגות שונות פוסל
בהצלחה
קלי קלות...:rolleyes:

משתמש סופר מקצוען
בהצלחה
שכחת, כיתוב באנגלית וכל שפה שאינה שפה רשמית היא פסולה

טוב לב

משתמש חדש
בבחירות הקודמות עבדתי עם חרדים שהיו מטעם מפלגה ערבית......
יש למישהו מידע איך אפשר להרשם אל המפלגה המשותפת?
הסיבה שיש חרדים מטעם מפלגות ערביות, וערבים מטעם החרדים וכו', כי כל מפלגה מקבלת מועדת הבחירות שיבוץ של מינויים/תפקידים בקלפיים השונים, ומטעמי נוחיות המפלגות נוהגים לעשות "החלפות".
לדוגמא, ג' קיבלו יו"ר קלפי ביישוב ערבי, ובל"ד קיבלו יו"ר בב"ב, הם מחליפים את המינויים, ואז ערבי יושב ביישוב מטעם ג', והחרדי יושב בב"ב מטעם בל"ד.
וכן הלאה

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הסיבה שיש חרדים מטעם מפלגות ערביות, וערבים מטעם החרדים וכו', כי כל מפלגה מקבלת מועדת הבחירות שיבוץ של מינויים/תפקידים בקלפיים השונים, ומטעמי נוחיות המפלגות נוהגים לעשות "החלפות".
לדוגמא, ג' קיבלו יו"ר קלפי ביישוב ערבי, ובל"ד קיבלו יו"ר בב"ב, הם מחליפים את המינויים, ואז ערבי יושב ביישוב מטעם ג', והחרדי יושב בב"ב מטעם בל"ד.
וכן הלאה
עד לבחירות הקודמות יש עכשיו הוראה של יו"ר ועדת הבחירות או של היועץ המשפטי לא יודע מי...שאסור להחליף קלפיות וזהו נגמרו המשחקים...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד לבחירות הקודמות יש עכשיו הוראה של יו"ר ועדת הבחירות או של היועץ המשפטי לא יודע מי...שאסור להחליף קלפיות וזהו נגמרו המשחקים...
נכון, אבל אפשר ללכת ישר למשותפת ולבקש לעבוד מטעמם בבני ברק, לא בתור החלפה עם ג'...

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
למישהו יש מידע
האם עלי לדווח באנשהו שאני לא מעונינת לקבל את התפקיד
או שפשוט לא ארשם להדרכות והם יבינו לבד?

חחח

משתמש סופר מקצוען
למישהו יש מידע
האם עלי לדווח באנשהו שאני לא מעונינת לקבל את התפקיד
או שפשוט לא ארשם להדרכות והם יבינו לבד?
עשית ראיון ומבחן ובסוף את לא באה??:eek:
ואני מאמינה שהם יפנו אלייך לשאול למה לא התקבלת.
בכל מקרה תצאי יפה יותר אם תודיעי להם בצורה מסודרת.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
לכל המעוניינים

קבצים מצורפים

• IMG-20200204-WA0010.jpg
    IMG-20200204-WA0010.jpg
    KB 127.4 · צפיות: 73
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה