מידע שימושי מזכירי קלפי לכנסת ה- 23

מצב
הנושא נעול.

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
זה די קל ואם נבין את העיקרון זה יהיה פשוט מאוד
פתקים בכתב יד נזכור שדווקא עט כחול צבע אחר פסול
נזכור גם שהאות היא קובעת ולא הכינוי ולכן בכל הוריאציות כינוי לבד פסול אות לבד כשר אות וכינוי לא תואמים כשר והאות קובעת
ונבין שמי שכותב בכתב יד אז הוא כותב בשפה שהוא דובר והוא לא יכתוב גם בעברית וגם בערבית
אז בכתב יד כשר גם בעברית גם בערבית גם אם זה רק האות לבד וגם אם זה האות והכינוי
לעומת זאת שזה מודפס וזה רשמי ומסודר אז השפה הרשמית היא עברית והשפה המשנית היא ערבית
ולכן מודפס בעברית אות לבד כשר אות וכינוי כשר אות וכינוי בעברית וערבית כשר
אות בערבית לבד פסול אות וכינוי בערבית לבד פסול
וזהו נשאר רק הפשוטים סימן מזהה פוסל יותר משלושה פתקים פוסל שני מפלגות שונות פוסל
בהצלחה
עזרת לי מאוד במבחן...

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
זה נראה שהם ממש רוצים לסנן מזכירים שלא עושים את העבודה כמו שצריך, היה כתוב וגם אמרו את זה בהדרכה, שמי שיקבל ציון לא טוב אצל הקולטים לא יוכל לשמש בעתיד בתור מזכיר. ותכל'ס יש בזה הרבה מן הצדק...
הבעיה שבגלל זה הם תקועים מאוד עם חסר במזכירים, כך להבנתי.
ולפי מה שנאמר לי מעובד בועדה שכבר מדברים ברצינות על העלאה במשכורת ושינוי חזרה של גיל הסף למזכירים.
מי שלא מצליח במבחן מעל 80% הועדה האזורית מסננת ובוחנים עוברים דיי בעיון על מילוי הפרוטוקולים... כמו"כ מי שלא קיבל ציון גבוה בקליטה הקודמת מסונן ונחסם, ולכן יש להם חסר במזכירים, למשל בועדה שאני נמצא, בפעם הקודמת רק 3 מזכירים שהיו בבחירות שלפניהם לא עברו הלאה והפעם הרבה יותר...
בפעם הקודמת בהדרכה כולם היו וותיקים, והם לא הפרידו בין ותיקים לחדשים, והפעם גם לא הפרידו והיו 7 חדשים מתוך 30...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה