דרוש מידע מורה נהיגה באזור בני ברק

אהרן מ.

משתמש צעיר
שלום וברכה

אשמח אם מישהו יכול להפנות אותי למורה נהיגה וסבלני והכי חשוב שנותן לך להתקדם למטרה ולא סוחט לך שיעורים ע"ג שיעורים

אני חושב שהכי טוב שאדגיש את הבעיות של המורה שלמדתי אצלו עד לפני שנה ורבע
ושתציעו לי מורה שאין אצלו את הבעיות הנ"ל
אז ככה
לאחר שנכנסתי פעם ראשון לרכב הוא הודיע לי שאצלו אין ביטול שיעורים בשופו"א אפילו 24 שעות לפני אם אני לא יכול להגיע אני משלם על השיעור הכפול (עושה שיעורים כפולים שזה דווקא דבר טוב)
אז השתדלתי לקבוע רק ממש לתאריך (יום יומיים לפני) היות שמבחינת העבודה שלי לא תמיד אני צפוי בזמנים
ואז לא תמיד היה לו שיעורים וכך במקום שנעשה שיעור אחרי שיעור זה היה נמתח לפעמים עם הפסקות של שבועות עד חודשים בין שיעור לשיעור
היה לי קשה לתפוס את ההגה אבל לאחר שתפסתי את ההגה נכון אחרי כמות גדולה של שיעורים הוא מרח שיעורים ללא גבולות
גם אם הוא היה מרגיש שאני לא מוכן הוא לא נתן לי ביטחון עצמי שאני מתקדם (למרות שהתקדמתי המון) ומרח עוד ועוד באופן מוגזם הכל היה תרגולים בתירוץ שהוא לא רוצה לגנוב אותי ולהוציא אותי למבחן כשאני לא מוכן
חוץ מזה הוא העלה לי את המחיר פעמיים באמצע למרות שכבר התחלתי אתו
באיזה שהוא שלב נשברתי והתייאשתי

אז מה שאני צריך זה ככה
1) מורה סבלני (הנ"ל גם היה סבלני אבל מדי חזק וזה כבר היה על חשבוני במריחת שיעורים)
2) אפשרות ביטול שיעורים 24 שעות לפני (ובהתאם אוכל לקבוע הרבה שיעורים מראש)
3) עדיף מישהו שנותן לי אפשרות בחירה גם לשעות הערב או אחה"צ
4) אני לא צריך שיאסוף אותי על חשבון השיעור אני נייד עם קורקינט (שזה מבחינתי הפלוס היחיד שהיה למורה הישן)
5) לא מעלה מחירים באמצע
6) שיטה מקצועית בלימוד

אשמח לקבל הצעות ואם משהו שונה מהדרישות הנ"ל אשמח שתציינו

בתודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה