לימוד נהיגה מורה נהיגה אחרי כישלון בטסטים

מתעניינים

משתמש חדש
אחרי מספר כשלונות בטסטים הגעתי מסקנה שאני צריך להחליף מורה.
המורה שלי אומר לי כל הזמן שאני נוהג מצויין וזה רק עניין של מזל עד שיהיה לי טסטר טוב, -לשיטתו רוב הטסטרים בירושלים אוהבים להכשיל- ולכן הוא אפילו לא ממליץ לי לקחת שיעורים בין הטסטים פשוט להירשם לטסטים שוב ושוב ומקסימום שיעור אחד בין הטסטים כדי לא לשכוח.
הבעיה היא שאני מרגיש שזה לא כ"כ מקדם אותי... אני פחות אוהב לסמוך על מזל... וזה לא עוזר לי לדעת שהטסטרים רשעים/עצבניים/לא-משנה.
לכן אני מחפש מורה שמלמד כמו שצריך
אשמח לעזרה בנושא

מתעניינים

משתמש חדש
הוא לא טועה לדעתי
יכול להיות אבל זה לא יקדם אותי לשום מקום וזה כמובן לא מוסיף לביטחון העצמי שלי.
המורה שלי אפילו לא עובר איתי על מה שהטסטרים כתבו כי זה לא מעניין "אתה יודע לנהוג"
וכל השיעור הוא מתעסק בטלפון או מדבר איתי על כל הדברים שבעולם כי "אתה יודע לנהוג" ואני סומך עליך
ואם יש פשלה קטנה אז זה כלום כי בעיקרון "אתה יודע לנהוג"
אז לטסט אני מגיע בהרגשה שאני לא יותר טוב מפעם קודמת כי אני יודע לנהוג ורק הטסטר הוא רוצה להכשיל ואני נכנס ללחץ [כי הטסטר הזה נראה...] והתוצאות ידועות
ד"א על אחד הטסטרים המורה שלי אמר לי אחרי הטסט שהוא לא העביר לו אף תלמיד
ובכל הטסטים שעשיתי התלמיד השני גם לא עבר...
אז התחלתי לחשוב אולי זה בעיה במורה ולא [רק] בטסטרים

לארג'

משתמש מקצוען
28 לפני הראשון ואח"כ עוד 6-8 שיעורים
ואם זה מעניין אז טסט פנימי עשיתי אחרי 20 שיעורים
ואתה מרגיש שאתה צריך עוד שיעורים?
מה האינטרס שלו לא לעשות לך שיעורים כשאתה נוהג מצויין?

אני עשיתי בערך 45 שיעורים בירושלים ועברתי טסט 5 בלי שיעורים בין הטסטים הרגשתי שזה לא יקדם אותי

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אז תקבע תור חד פעמי אצל מורה אחר ותוכל להתרשם מדעה אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה