כללי מה עושים עם לקוח שמאיים עלי?

אסתי ב

משתמש רשום
הוא פנה אליי גם, ואמרתי לו רק במזומן ומראש, ולכן הוא חזר אלייך על ארבע..

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אולי הוא פנה אליך כי קיבל סירוב ממני?
סתאאאם
לא משנה לי, גם במזומן מראש לא הייתי עובדת איתו.

מאירי5

משתמש רשום
לא נראה לי שיש חשש מפריצה.
אם לא נמאס לך ממנו תגידי לו שהעבודה החדשה תיעשה רק לאחר תשלום כל החשבונות הקודמים. (ובמזומן).
אין טעם לפתוח פרק ב' בעבודה ללא תשלום.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נראה לי שיותר טוב לי בלעדיו. בכלל, לאחרונה פיטרתי כמה לקוחות בגלל שהתחיל להיות לי לא נוח לעבוד איתם ואם אין אמון, אי אפשר לעבוד. קשה לי להשקיע כשאין לי אמון בלקוח. כשאני עובדת, אני די משקיעה את הלב והנשמה וקשה לעשות זאת עבור מי שלא מעריך ולא משלם.

שיחפש גרפיקאים אחרים.

יוזמה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
את יכולה לעבוד עליו, להפוך בפוטושופ את הjpg לpdf באיכות נמוכה, ולהגיד לו ששלח לו pdf

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י שמול;442870:
את יכולה לעבוד עליו, להפוך בפוטושופ את הjpg לpdf באיכות נמוכה, ולהגיד לו ששלח לו pdf
בשביל מה לה לעבוד עליו אם היא יכולה להיות ישרה?
אין שום ענין לרדת לרמה השקרנית שלו.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מי שעובדת בצורה מסודרת (עם חשבוניות, או קבלות), יכולה לקחת פשוט את מספר כ.האשראי - לפני תחילת העבודה - ופשוט לגבות אחרי העבודה את מה שמגיע לה.
הלקוח אינו יכול לבטל את העיסקה דרך חברת האשראי, אם הוא חתם על חוזה עבודה מסודר, ויש אסמכתא כלשהיא על סכום התשלום.

mirif

משתמש מקצוען
גינגית יקרה, דבר ראשון אני מזדהה עם תחושת התסכול שלך. באמת לא קל לעבור כאלה דברים...
ודבר שני, לכל אלו התוהים בעניין היושר של החרדים, אז אם אין תורה, שעל פיה בלבד מושתתים הערכים המוסריים, אז אין כלום. נקודה. לא לגויים, לא ליהודים, וגם לא... ל"חרדים".
לא כל מי שלבוש כמו חרדי, הוא אכן חרדי החרד לדבר ה' ולתורתו.
אכן, כולם, גויים ויהודים כאחד יכולים להיות מוסריים ומהוגנים עד שזה מגיע לניסיון קשה, ואז הכל מתפוגג... יש אלף ואחד סיבות ואפילו אידאולגיות לכל מעשה בעולם. הדרך היחידה להיות באמת בסדר היא להיות כפוף למערכת חוקי התורה, ובמקרה של בלבול - לשאול דעת תורה. בלעדי זה אין ערבון לאף אחד שלא ידרדר לכל התנהגות שהיא.

ואם הזכרת את האנגלים המושלימים, רק תזכרי שהגרמנים גם היו אדיבים, נאורים ומתורבתים וישרים ולמה הם הגיעו....

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
(גם אלי הגעו כמה פעמים אנשים[לקוחות] שאין כח להתעסק איתם
אני פשוט אמרתי להם שאין לי זמן כרגע.
כן יש לקולחות שלא שווה ת'כסף שלהם.
ויש לזכור
החיים הם לא רק כסף.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י mirif;443077:
ואם הזכרת את האנגלים המושלימים, רק תזכרי שהגרמנים גם היו אדיבים, נאורים ומתורבתים וישרים ולמה הם הגיעו....

לא הזכרתי שלמות אצל האנגלים בשום מקום. זו פרשנות צינית שלך. רק ציינתי שמילה של האנגלי מילה. לא התיחסתי לשום צד אחר של המנטליות או המידות.

369369

משתמש צעיר
לדעתי, להודיע פעם אחת וברור יש -מזומן- יש חומר ,לא כסף ולא צ'יק -מזומן- ואז לנתק קשר, וכמובן שהאיומים הם סתם איומי סרק ויתכן שזו אחת החולשות שלו

גרפצ'יקו

משתמש רשום
לתעד הכל! כל מייל ו/או שיחה. כל מכתב שאת מוציאה צריך להיות עם תאריך בראשו. לכתוב קובץ וורד עם השתלשלות הדברים כמה שיותר מדוייק, ומתומצת.
שלב שני - להתייעץ עם עורך דין. הוא יגיד אם ללכת עם זה למשטרה או שרק יוציא מכתב רשמי אליו שירגיע אותו אחת ולתמיד + דרישה מיידית לכסף מזומן.
אכן מקרה קשה - שלא נדע... תהיו חזקים ולא לפחד כלל. בד"כ כלב נובח לא נושך.

vmydesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בס"ד
למדתי עם השנים שעם אנשים כאלו צריכים לדבר באותה הרמה.. למרות שזה קשה ולאנשים כמונו בלתי ישים...
אולי רק תכתבו לו מייל מסודר. להעלות על הכתב את כל ההשתלשלות שהיתה לכם מולו ובסוף לרשום שלאור הנסיבות אתם לא יכולים להעתר לבקשתו ולהעביר לו קובץ פידיאף עד לקבלת מלוא התשלום
אולי אחרי יום יומיים תתנו למישהו לדבר בשמכם, שיציג את עצמו כאחראי הגבייה שלכם. מישהו שיכול לדבר מפחיד בחזרה...
זהו חוץ מזה, ולפני כל זאת, להתפלל לבורא עולמות

mirif

משתמש מקצוען
אולי באמת לא פרשתי אותך נכון, גינגית. ואני מתנצלת על כך שהרגשת שעשיתי שימוש ציני בדברייך.
לא זו היתה כוונתי.להפך, אני מעריכה אותך מאד. רק היה לי חשוב להבהיר כמה דברים שהיה נראה לי שהטשטשו פה....

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה בסדר,
התנצלות מתקבלת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה