בקשה מה עושים כשאין קליטה טובה של אינטרנט סטיק?

נננה

משתמש פעיל
לטובת כולם ניסיתי לעבוד לחדר אחר ששם הקליטה נמוכה יותר אך יציבה! מבלי עליות וירידות וב"ה שעה של שיחה עברה מצויין........

נננה

משתמש פעיל
כנסו לאתר בשם אין לך קליטה, הזינו כתובת מגורים ותראו לאיזה חברה יש את האנטנה הקרובה ביותר,
ואז תבקשו מהספק לעבור לתשתית שלהם (סלולרית כן,) תוך דקות השינוי נכנס ותראו פלאים.
אני ב019 סלולרי עם נטפרי והקליטה ישבה על פרטנר , היה מזעזע, עברתי לתשתית של פלאפון וזה פלאים.
ככב כותבים בשורת ה"אתר "אין לך קליטה? כי לא נותן לי.........

ONE1

משתמש מקצוען
כנסו לאתר בשם אין לך קליטה, הזינו כתובת מגורים ותראו לאיזה חברה יש את האנטנה הקרובה ביותר,
ואז תבקשו מהספק לעבור לתשתית שלהם (סלולרית כן,) תוך דקות השינוי נכנס ותראו פלאים.
אני ב019 סלולרי עם נטפרי והקליטה ישבה על פרטנר , היה מזעזע, עברתי לתשתית של פלאפון וזה פלאים.
מה הכוונה לבקש מהספק?
ותוך שניות יש הטבה?
הרי צריך סים אחר, לא?!

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תלוי מי הספק, בגדול התשתיות הם של פלאפון סלקום ופרטנר בסלולרי, ובקווי של בזק והוט,
כל שאר החברות פשוט רוכבות עליהם (בתשלום כמובן) ולכן אני כלקוח של 019 יכול לבקש מהם לרכב בסים שלי על פלאפון ולא על פרטנר, העדכון מתבצע ע"י נציג שירות ותוך דקות נכנס לתוקף לפעמים צריך לכבות ולהדליק את המכשיר. - הנציג אגב ידע בדיוק מה אני רוצה כי הוא קטע אותי תוך כדי דיבור , כנראה שהם קיבלו פניות רבות בעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה