בקשה מה עושים כשאין קליטה טובה של אינטרנט סטיק?

נננה

משתמש צעיר
מה עושים כשהמחשב נתקע לי באמצע שיחת ודיואו חשובה מומחה למחשבים טוען שהקליטה לא יציבה אצלי מה אני עושה? ממש דחוף לי פתרון תודה!!!!

מה יהיה?

משתמש רשום
מה עושים כשהמחשב נתקע לי באמצע שיחת ודיואו חשובה מומחה למחשבים טוען שהקליטה לא יציבה אצלי מה אני עושה? ממש דחוף לי פתרון תודה!!!!
איזה סינון ?
משתמש/ת בוייפיי של הנטסטיק או שזה במחשב עצמו ?

נננה

משתמש צעיר
סינון של נטפרי מחברת נסטיק של חברת "טלולר" חיצוני למחשב

אילן 777

משתמש פעיל
אתם יכולים גם להניח את הנטסטיק מחובר למטען עם חוט ארוך סמוך לחלון במקום שאת רואה שיש יותר קליטה ולהתחבר אליו מהמחשב עם ווי פי

נננה

משתמש צעיר
איפה משיגים בעלות זולה תשתית אן בזק כמה עולה לחודש?

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתם יכולים גם להניח את הנטסטיק מחובר למטען עם חוט ארוך סמוך לחלון במקום שאת רואה שיש יותר קליטה ולהתחבר אליו מהמחשב עם ווי פי
שדרוג קטן - מניחים את הסטיק עם מטען נייד, רק תשימו לב שהוא טעון מספיק

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מחברת לשקע של החשמל זה משהו אחר עם מטען נייד?
לא, עניתי על מה שציטטתי בהודעה שלי. יכול להיות שלא הבנתי מספיק מה כתבו שם.
בכל אופן כוונתי היתה שבמקון להניח את הסטיק בשקע שמיקום שיש בו פחות קליטה, ניתן לחפש חלון וכדו' עם קליטה טובה יותר ולהניח שם את הסטיק מחובר למטען נייד

נננה

משתמש צעיר
שאלה נןספת בבדיקת פאסט כומ בגוגל אני רוא שהקליטה מזנקת וצונחת בדרסטיות בחדר אחד לעומת קליטה יותר יציבה עם שינויים קטנים בחדר אחר האם מישהו יודע יש לזה השפעה על הניתוקים באמצע שיחת וידיואו?FAST.COM

חייים125

משתמש פעיל
שאלה נןספת בבדיקת פאסט כומ בגוגל אני רוא שהקליטה מזנקת וצונחת בדרסטיות בחדר אחד לעומת קליטה יותר יציבה עם שינויים קטנים בחדר אחר האם מישהו יודע יש לזה השפעה על הניתוקים באמצע שיחת וידיואו?FAST.COM
אופציה נוספת לניסוי
אפשרות של חברה אחרת.גם בסים וגם בסטיק יכולה לעזור

ברוריה או

משתמש חדש
צריך לברר מול חברת התקשורת שקנית מהם את הסטיק איזה חברה יש באיזור שלכם קליטה ולעבור אליה
חוץ מזה יש אפשרות לקנות סטיק ממש טוב בעלי אקספרס מגיע תוך 3 שבועות

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה משיגים בעלות זולה תשתית אן בזק כמה עולה לחודש?
יש לי בבזק
3 חודשים ראשונים ב45 ש"ח זה יוצא לרוב יותר זול מסטיק
ואחרי 3 חודשים אפשר לשקול אם שוה לך לשלם על ביתי הלאה..
רשום בחתימה איך אפשר לפנות אלי..
בהצלחה

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש מקומות שניתן לעשות התקנה מהיום להיום גם בביתי.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כנסו לאתר בשם אין לך קליטה, הזינו כתובת מגורים ותראו לאיזה חברה יש את האנטנה הקרובה ביותר,
ואז תבקשו מהספק לעבור לתשתית שלהם (סלולרית כן,) תוך דקות השינוי נכנס ותראו פלאים.
אני ב019 סלולרי עם נטפרי והקליטה ישבה על פרטנר , היה מזעזע, עברתי לתשתית של פלאפון וזה פלאים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה