מאיזה משלוח הכי *ניהניתם*?

מצב
הנושא נעול.

תלא

משתמש צעיר
נכתב ע"י קפוצון;2482961:
כאשר הגעתי לדודה שלי ז"ל לפני כמה שנים טובות עם משלוח מנות חלבי שכתבתי עליו חלבי בענק והיא מאוד התרגשה על הסימון היא סיפרה לי ששנה אחת הם עשו סעודת פורים ואחותה הגישה לשולחן ליקר שקיבלה במשלוח מנות כולם מאוד התלהבו ואז אחרי פורים אחותה ניגשה להודות לאותה שולחת על הליקר עד כמה כולם התלהבו ממנו בסעודה ובקשה את המתכון ואז התברר שזה ח-ל-ב-י

מאז אני משתדלת על כל משלוח מנות שהוא תוצרת בית או תוצרת קנויה אך ארוז מחדש על ידי לכתוב האם הוא בשרי/חלבי/פרווה

:eek::eek::eek:

אמאל'ה!
אני רק חושבת על התחושה כשגילו את זה!
לשתות ליקר חלבי אחרי ביס בשרי עסיסי??
הייתי מסתובבת עם משהו תקוע בגרון שבוע:eek:

חשוב לשים לב לזה! טוב שהארתם:rolleyes:

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שרהה;2482089:
איזה יופי
לא חשבתי על זה אף פעם, לתת לבעל מכולת
בעצם למה לא?

הוא "מהשקופים"

יצא למישהו מהגולשים פה לעבור ליד המנקה בקניון/קופת חולים/בנק ולומר לו: אתה עושה עבודה מצויינת וממש נקי פה?
ניסיתי כמה פעמים. תוצאה מדהימה. הבן אדם- זרח.

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;2483492:
הוא "מהשקופים"

יצא למישהו מהגולשים פה לעבור ליד המנקה בקניון/קופת חולים/בנק ולומר לו: אתה עושה עבודה מצויינת וממש נקי פה?
ניסיתי כמה פעמים. תוצאה מדהימה. הבן אדם- זרח.

באחוז גבוה של המקרים צריך להיזהר מ"לא תחונם".

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ruchma;2482513:
אולי כדאי ליידע את השכנים שהכינו את אותם הלחמניות שנפסק בשולחן ערוך (יו"ד סימן צ"ז סעיף א') שדבר שדרכו להיות פרווה אסור להכינו בשרי או חלבי ללא סימן הניכר על הדבר עצמו ורק בכמות מועטת הנאכלת מיד, כדי שלא יצא מכשול. ואם עבר והכין יש גזירה מדרבנן שהמאכל אסור באכילה.

ומקרה שקרה לחבר שהכין לחמניות בשר שלא ראו מבחוץ שום סימן עליהם שיש משהו בפנים וכו', ופסק המורה הוראה שחייבים להשליכו לפח ואסור באכילה כמו שנכתב.

מחזק:
זו הסיבה שבורקסים חלביים לעולם יהיו בצורה שונה מהרגיל. או משולשים או מרובעים גדולים.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שישיה;2483495:
באחוז גבוה של המקרים צריך להיזהר מ"לא תחונם".
לֹא תְחָנֵּם": [א] לא תתן להם חניה בקרקע. [ב] לא תתן להן חן. [ג] לא תתן להם מתנת חנם.
איפה מה שכתבתי סותר?

נשמע לי מוזר לא להודות לגוי על עבודתו, במיוחד שהיא למען יהודים.

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;2483514:
לֹא תְחָנֵּם": [א] לא תתן להם חניה בקרקע. [ב] לא תתן להן חן. [ג] לא תתן להם מתנת חנם.
איפה מה שכתבתי סותר?

נשמע לי מוזר לא להודות לגוי על עבודתו, במיוחד שהיא למען יהודים.

לפי מייטב ידיעתי, להודות -כן לשבח-לא.

מתמחה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;2482343:
האמת-
הייתי נהנית לקבל משלוח מנות כמו שאני שלחתי. ארוחת בוקר מפנקת, לחמניה טובה, טרייפל ירקות אישי, סלט טונה, מטבל לירקות וקינוח- טארטלטים. הכל ארוז בצורה אסטתית בקופסאות יפות בתוך קופסא גדולה עם מפיון סכין ומזלג ומעל לקופסא פרח תואם למפיון. קיבלנו דיווחים שהתחסל איך שהגיע. ב"ה.

רוצה לצחוק??:)
עד הסעודה הייתי רעבההההה!!!:eek::eek::eek:
כל הבית מלא בעוגות, פרלינים, פטיפורים וממתקים שאני לא נמשכת אליהם מעבר לאחד קטן עם הקפה. (לא להאמין, אה??;))
ואני כל הזמן אומרת לעצמי ולבעלי - אולי העני בקר תשלח לי משלוח מנות השנה?? כן, כזה עמוס כל טוב ואסטטי כמו התמונות שהראית לנו:p
פשוט התחשק לי לאכול אוכל טעים ומשביע ולא שוקולדדדדדדדים....:rolleyes:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מתמחה;2483590:
רוצה לצחוק??:)
עד הסעודה הייתי רעבההההה!!!:eek::eek::eek:
כל הבית מלא בעוגות, פרלינים, פטיפורים וממתקים שאני לא נמשכת אליהם מעבר לאחד קטן עם הקפה. (לא להאמין, אה??;))
ואני כל הזמן אומרת לעצמי ולבעלי - אולי העני בקר תשלח לי משלוח מנות השנה?? כן, כזה עמוס כל טוב ואסטטי כמו התמונות שהראית לנו:p
פשוט התחשק לי לאכול אוכל טעים ומשביע ולא שוקולדדדדדדדים....:rolleyes:

אז חבל שלא שלחתי לך. זו היתה ארוחת בוקר טעימה, אסתטית ומפנקת באמת.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י hbecker;2482536:
אמאלה.....איך שכחתי אותך????????????:(:(:(:(

[כמו ששכחת אותי:eek:]

:eek: לא נראה לי שהיה חסר לך משלוח מנות שאני הייתי שולחת לך, אז לכן:p

פרקטית

משתמש מקצוען
אני שלחתי פיצות ולחמניות שום מניאטוריות ו2 מטבלים +בקבוק שוקו או קרטונית מיץ לשכנים בלי ילדים קטנים.
הכל נשלח ב8:30 בבוקר חם מהתנור ועסיסי. אין אחד שלא התקשר להתלהב!!
אני נהניתי מחברה ששלחה לי מנות אחרונות בכוסיות ופאי שוקולד - זה היה מעולה! לכל האורחים שהגיעו אלינו לסעודת פורים.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
דוד שלי רבה בגן-חיידר, ולפני הרבה שנים הוציא קלטת עם שירים.

בפורים אחד ההורים הביא לו קופסא עם גרפיקה יפה, ובפנים דיסק-
הוא המיר את החומר מהקלטת והפך אותה לדיסק+גרפיקה לדיסק ולקלטת.
הגשים לו חלום של שנים...

ההורה ביקש ממנו כמה ימים קודם לכן את המפתח את הגן כדי "לקחת משהו
שבנו שכח", לקח את הקלטת והמיר אותה לדיסק.

מכל העיצובים ומכל הסרטים והקלקרים מזה הוא הכי נהנה.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הכי נהניתי מהמשלוח מנות שקיבל בעלי בביהמ"ד.
לפני הצהריים של פורים ישב בעלי בביהמ"ד אצלינו... ולמד אחרי התפילה. וכמוהו עשו עוד כמה וכמה אברכים מקהילתינו הנ"ל...
אחד מהאברכים (שאגב- לא הושפע בכסף מיותר וגם לא זכה- לידיעתי- בשום לוטו לאחרונה... וחושב על כל שקל לפני שיוצא מהכיס... כמונו.) הגיע לביהמ"ד בבוקר עם כ- 20-30 משלוחי מנות שכללו: קופסת שוקו עמיד אישית, +קש. וכמה גביניות ממאפיה סמוכה ומוכרת...
לא אברך אחד, ולא שניים. הודו בפה מלא שבזכותו נשארוללמוד עוד שעה- שתיים- שלוש.... הרי לאף אחד לא עולה בדעתו לקחת אוכל לתפילה בבוקר הפורים. הרי לא הולכים לכולל....
והוא עוד הדגיש לכל אברך ואברך ש"אין להחזיר לי משלוח בתמורה! המשלוח ניתן שלא ע"מ לקבל בחזרה!" אני מקנאה בו.

אנונימית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
בדרך כלל אני לא נוהגת להתערב
אבל מצחיק לקרא את התגובות פה...
לא הייתי מאמינה שאפשר להתלהב מחלק ממשלוחי המנות שאנשים התלהבו פה
מסקנה: על טעם וריח אין להתווכח
אני אישית ממש לא איסנטיסטית ולמרות זאת חלק גדול ממשלוחים מאפי בית, משליכה לפח מיד, עם הרבה כאב לב.
ולכן אני לא אשלח בחיים דברים מאפה בית...

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אנונימית;2483858:
בדרך כלל אני לא נוהגת להתערב
אבל מצחיק לקרא את התגובות פה...
לא הייתי מאמינה שאפשר להתלהב מחלק ממשלוחי המנות שאנשים התלהבו פה
מסקנה: על טעם וריח אין להתווכח
אני אישית ממש לא איסנטיסטית ולמרות זאת חלק גדול ממשלוחים מאפי בית, משליכה לפח מיד, עם הרבה כאב לב.
ולכן אני לא אשלח בחיים דברים מאפה בית...
והשכנות שלך אולי דוקא אין להם בעיה, והיו מתלהבות?
מצחיק שכל אחת מתאימה את המשלוח שלה לטעמה האישי, הרגליה ותכונותיה- במקום להתאים את זה למי שמקבל.

באה בטוב

משתמש רשום
אני ממש נהנית לקרוא את התגובות, כי בשבת ראיתי בעיתון ״בתוך המשפחה״ כל מיני ״סקרים״ על משלוחי מנות ו״סקר״ אחד התיימר להגיד מה אנחנו אוהבות במשלוחי מנות. התברר ש35% היו רוצות לקבל שוקולדים ו2% שמחות לקבל אוכל מוכן. הרגשתי כ״כ יוצאת דופן וזה הרגיש לי מוזר, והנה עכשיו אני קוראת שהרוב דווקא נהניות מאוכל ביתי, כמובן נקי, אסתטי, שמכירים את המקור וכו וכו וכו אבל בשורה אחרונה: למי יש חשק ורצון לממתקים? כמההההה אפשר? זה פשוט מעורר חמלה, ותסכול, כל הכמויות של הממתקים שנשארים בבית במוצאי פורים, ולכו תתמודדו עם זה.
יש לי חלום, שאנשים ישלחו זה לזה מוצרים או אוכל ביתי ( למי שמתאים להכין ולמי שמתאים לקבל) ולא ממתקים. כולם מתלוננים על הררי הממתקים וכולם (הרוב המוחלט, אל תתפסו אותי במילה) שולחים ממתקים. הלוואי שיהיה לזה סוף!

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי שכנה הביאה משלוח חמוד והבסיס שלו היה משחק חמוד לילדים ששאגו מאושר

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ארבע;2482296:
ממה עוד נהנינו? לא נראה לי שמי שנתן כיוון לכך, זה יצא לו במקרה: כלי יפה שקלע לטעמי ונלווה לאחד המשלוחים, ולא הודבק בתועפות של דבק חם.

טריק מצוין לעיצוב משלוחים בלי לסכן את הכלים, ועדיין להשתמש בדבק חם:

הצמידו דבק מסקינגטיים לכלי/מתנה ועל המסקינגטייפ הרגישו חופשי להתפרע עם הדבק חם. המקבלים יודו לכם.
יורד ברגע ולא משאיר סימנים.
רחלי

אנונימית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י צילומנציה;2483887:
והשכנות שלך אולי דוקא אין להם בעיה, והיו מתלהבות?
מצחיק שכל אחת מתאימה את המשלוח שלה לטעמה האישי, הרגליה ותכונותיה- במקום להתאים את זה למי שמקבל.
זה מה שאמרתי שכל אחד וטעמו... ולכן אין מסקנה ברורה מה לתת...
מה שבטוח שאת המשלוח שלי לא זורקים, אולי מעבירים הלאה... וזה ממש לא מפריע לי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה