מאיזה משלוח הכי *ניהניתם*?

מצב
הנושא נעול.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לנו שלחו עוגת כושי עטופה יפה ואסטתי בצלופן, עם בקבוק קולה, ובפתק היה כתוב: "שלחנו לכם עוזרת כושית - לא רוצים -תאכלו אותה"...

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
להסיר מכשול

נכתב ע"י אגוזי;2481954:
לנו שלחה שכנה נחמדה לחמניות במילוי בשר.
זה היה מעצבן מאאד!!!!!!!
כי הם היו נראות לחמניות מזונות פשוטות וחמות (מהתנור כנראה)
הסתכלנו מכל הכיוונים בפתק שהיה צמוד כדי לראות מה זה מכיל
ובביס הראשון שמישהי מבנות המשפחה לקחה - היא מגלה שזה בשר!! ב9:00 בבוקר להיות בשרית!!
הזוי!

אולי כדאי ליידע את השכנים שהכינו את אותם הלחמניות שנפסק בשולחן ערוך (יו"ד סימן צ"ז סעיף א') שדבר שדרכו להיות פרווה אסור להכינו בשרי או חלבי ללא סימן הניכר על הדבר עצמו ורק בכמות מועטת הנאכלת מיד, כדי שלא יצא מכשול. ואם עבר והכין יש גזירה מדרבנן שהמאכל אסור באכילה.

ומקרה שקרה לחבר שהכין לחמניות בשר שלא ראו מבחוץ שום סימן עליהם שיש משהו בפנים וכו', ופסק המורה הוראה שחייבים להשליכו לפח ואסור באכילה כמו שנכתב.

שרהה

משתמש פעיל
נכתב ע"י חדוי כנרת;2482438:
בכנות,
נהנית מכל מ"מ שקיבלתי,
יותר מושקע, פחות מושקע,
מאפה ביתי, קנוי,
לא משנה,
אני מבינה שמאחורי כל משלוח ישנם אנשים שחשבו וחישבו איך ומה לתת כפי יכולתם הם...
וגם אם זה לא נראה משהו שחשבו עליו,
זו כנראה יכולתם הם....

אבל,
תוספת של כמה מילים ולאו דווקא חרוזים,
תמיד מחממת את הלב!
כל מילה פנינה
תני לי כתובת, בא לי לשלוח לך בשנה הבא:D

המילה הנכונה

משתמש מקצוען
בני הקטן קיבל משלוח מנות אישי מהנהג של ההסעות, והיה מרוגש מכך עד דמעות. שני חטיפים בסרט מתנות והמון תשומת לב...
שכנה העלתה לנו בבוקר מוקדם מגש פיצה ריחני שיצא באותו רגע מהתנור... הסתערנו עליו... נתן דלק לחלקו הראשון של היום.
שכנה אחרת לקחה את הסלוגן 'גדול המלבין שיניים מחברו מהמשקו חלב, וכל המשלוח היה מורכב מהאמרה הזו, 'משקהו חלב' - יוגורט, גבינה, לבן, חלב עמיד, גבינה מותכת וכו' למול 'המלבין שיניים' - עוגיות חיוכים, סוכריות סמיילי וכדו' - התלהבנו מהמקוריות...

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הכי נהנית ממוצרים קנויים סגורים באריזה, לא משנה מה - העיקר משהו שאפשר להכניס לארון ולאחסן לשבוע שבועיים.
קיבלנו כ״כ מאכלים ביתיים, לחמניות וארוחות בוקר, קיגלים וכו׳ - את רוב הדברים צריך לאכול טרי, ופשוט אין סיכוי להשתלט על הכל, אז ברור שחלק מהמאכלים נזרקים.

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ruchma;2482513:
אולי כדאי ליידע את השכנים שהכינו את אותם הלחמניות שנפסק בשולחן ערוך (יו"ד סימן צ"ז סעיף א') שדבר שדרכו להיות פרווה אסור להכינו בשרי או חלבי ללא סימן הניכר על הדבר עצמו ורק בכמות מועטת הנאכלת מיד, כדי שלא יצא מכשול. ואם עבר והכין יש גזירה מדרבנן שהמאכל אסור באכילה.

ומקרה שקרה לחבר שהכין לחמניות בשר שלא ראו מבחוץ שום סימן עליהם שיש משהו בפנים וכו', ופסק המורה הוראה שחייבים להשליכו לפח ואסור באכילה כמו שנכתב.

אם זה מהחלבים יש מאפה משובח שזה נקרט לחמג'ין. וזה מאוד מיוחד. בחו"ל בחתונות הכי מפוארות המלצר מגיש חם מהתנור בבר שבין החופה לסעודה.

rafeli

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אגוזי;2481954:
לנו שלחה שכנה נחמדה לחמניות במילוי בשר.
זה היה מעצבן מאאד!!!!!!!
כי הם היו נראות לחמניות מזונות פשוטות וחמות (מהתנור כנראה)
הסתכלנו מכל הכיוונים בפתק שהיה צמוד כדי לראות מה זה מכיל
ובביס הראשון שמישהי מבנות המשפחה לקחה - היא מגלה שזה בשר!! ב9:00 בבוקר להיות בשרית!!
הזוי!

אוי, איך לא כותבים כזה דבר?

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משום מה יש נשים שחושבות שככל שהן יגעלו יותר ממאפה בית, זה ידגיש כמה הן אסטתיות ונקיות.
אבל הרושם בדיוק הפוך!!
רק תחשבו שיש מצב שגם השכנה שעבדה קשה לשמח אתכם בהשקעה ביתית קוראות את התגובות הכ״כ לא לעניין שלכן ( כמו:״מיד זרקתי לפח״)
וכמו שכתבה כאן אחת , שנה הבאה תשימי פתק
״לא מעוניינת במשלוחי מנות״.. נראה איך תרגישי אז....

מיוחדת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אצלנו חוסכים את כל זה,
פשוט ממלאים סלסלה עם הרבה חטיפים ושוקולדים,
בקבוק יין קטן/ גדול (תלוי מי זה)
אורזים בצלופן,
ולילדים חגיגה יומיומית שבועיים:)

שירה בנט

משתמש צעיר
אנחנו קיבלנו השנה ארבע חלב וקורנפלקס,למי שנתקע בלי חלב אז עדין יש אצלי.
וסתם לתשומת לב לא לכל אחד מתאים המשלוח שאת החלטת לעשות לכולם השנה,קבלנו משכנה שקית עם לחמניות קנויות ומעדנים לילדים אבל באמת מי שולח לחמניות למשפחה שיש להם מאפיה זה היה ממש מגוחך ואפילו מאכזב.
אחר כך הגיע משלוח מנות ארוחת בוקר בשעה 12 עם לחמניות שהזמינו אצל בעלי...לפחות היינו מקבלים לחמניות ביתיות.

קפוצון

משתמש מקצוען
כאשר הגעתי לדודה שלי ז"ל לפני כמה שנים טובות עם משלוח מנות חלבי שכתבתי עליו חלבי בענק והיא מאוד התרגשה על הסימון היא סיפרה לי ששנה אחת הם עשו סעודת פורים ואחותה הגישה לשולחן ליקר שקיבלה במשלוח מנות כולם מאוד התלהבו ואז אחרי פורים אחותה ניגשה להודות לאותה שולחת על הליקר עד כמה כולם התלהבו ממנו בסעודה ובקשה את המתכון ואז התברר שזה ח-ל-ב-י

מאז אני משתדלת על כל משלוח מנות שהוא תוצרת בית או תוצרת קנויה אך ארוז מחדש על ידי לכתוב האם הוא בשרי/חלבי/פרווה

yudit10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לתשומת לב אלה שמכינות משלוח ביתי-
זה שבסוף זה מגיע לפח זה לא תמיד רק מטעמי אסטטיקה ושות'

אני מקפידה לשלוח מנות שאפשר יהיה לאכול אותם כמה שיותר זמן.

מזון שאחרי יום כבר א"א לאכול אותם, הגיוני מאוד שיגיע בסוף לפח
כי לא תמיד בדיוק מסתדר לאכול אותם באותו יום.

וגרוע מכך מזון שתוך שעתיים כבר לא טעים,
כדוגמת מגש פיצה

תחשבו על זה בפעם הבאה.

משתמש פעיל
גם בעלי מקבל משלוחי מנות מתלמידים, אני אוהבת לשמור ולהראות לחמותי שגם היא תרווה נחת!

תהילה צ

משתמש צעיר
הכי נהנתי משכנה ששלחה מנה אחרונה חלבית מוגש בצורה יפה נקיה ואסטטית

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לנו היה השנה קטע עם החלבי
חברות שמנה לב חובה לציין על שוקולדים/מאפים/לחמניות, חלבי/פרווה.
זה עלול ממש להכשיל.
שלחה לנו משהי עוגיות אלפחורס חלביות מאלפות בלי לציין שהם חלביות.
ומשהו טעם מהם בלילה אחרי הסעודה, חבל.

יש לקנות מדבקות מאד חמודות של חלבי/פרווה.

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני תמיד שולחת דברים קנויים וארוזים. וכך גם אוהבת לקבל. אבל מאוד נהניי השנה וגם שנה שעברה ממגש פטיפורים מהמם תוצרת בית ששלחו לבעלי.
כמו כן, אני נהנית לקבל דברים שלא הייתי מפרגנת לעצמי ביום יום.
למשל עדיף משלוח שמכיל 2 דברים טעימים ומשובחים מסלסלה מלאה קישקושים של 10 ב-10...
וכן, אתן ששולחות לחמניות טריות, גם תציינו אם זה המוציא/מזונות
וגם קחנה בחשבון שחלק הולך לפח או למקפיא עד פסח, כמה לחמניות אפשר לאכול ביום אחד?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה