דרוש מידע לימודי אנגלית מדוברת בבית

ברמה מסוימת.
שפות תכנות מסוימת אכן מבוססת על אנגלית בסיסית, אני מניח שזה יכול לעזור.
מה שבטוח הוא שאי אפשר ללמוד אנגלית ברמה גבוהה בלי להתחיל מהבסיס.
כן ברור יש לי בסיס
אבל לא ברמה מספיקה

יעקוב ישראל

משתמש רשום
לא הצלחתי לערוך את הקובץ host.
כלומר, אחרי שהוספתי את השורות הוא כותב לי שאין לי אפשרות לשמור את הקובץ במיקום שבו הוא היה.
ואיפה נמצא הקובץ התקנה?

תודה לכולם.

shay rozn

משתמש חדש
אם משהו יוכל לעזור לי אשמח מאוד
התקנתי את התוכנה אבל אני לא מצליח לעדכן את קובצי השפה
בהדרך כתוב לעתיק לפוגרם דתה אין לי קובץ כזה תודה מראש

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לידיעת הציבור, נטפרי פתחו את הסרטון של ההוראות התקנה באתר.

לינק לתוכנה: https://getintopc.com/softwares/edu...h-with-audio-companion-free-download-7007281/
לינק לסרטון: https://beginners-tutorials.info/in...glish-british-audio-companion-without-errors/
תודה על כל האשכול
בחילוץ, ווינראר כתב שיש 7 שגיאות מכיוון שהמסלול הכללי ושם הקובץ לא יכול לעלות על 260 תוים, בפועל החילוץ נתן לי רק 450 מגה כשהגודל של התיקייה המקורית הוא גדול בהרבה, יש דרך אחרת לחלץ את הקבצים?
מצרף את הודעת השגיאה
! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\SK-ENG-L5-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r3.rsd

הנתיב הכללי ושם אורך הקובץ חייבים שלא לעלות על 260 תווים

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\SK-ENG-L2-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r3.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\Update\SK-ENG-L4-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r10.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\Update\SK-ENG-L5-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r10.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\SK-ENG-L4-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r3.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\SK-ENG-L3-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r3.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\SK-ENG-L1-NA-PE-NA-NA-Y-3.7.6.2.r3.rsd

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Installer + Medicine\Rosetta Stone TOTALe v5.0.37 Crack.zip

! C:\Users\User\Downloads\לימוד אנגלית.rar: לא יכול ליצור את התיקייה Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Rosetta_Stone_English_American_v5.0.37_Build_43113_Language_Packs_With_Audio_Companion\Language Pack English (American)\Update

! The filename or extension is too long.
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בינתיים הסתדרתי בזה, מקווה שגם בהמשך

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@Y.E.S violinist
תודה על כל העזרה
בחילוץ קובץ ההתקנה הוא דורש סיסמא
????
1628971894483.png

קרה למישהו????

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
@Y.E.S violinist
תודה על כל העזרה
בחילוץ קובץ ההתקנה הוא דורש סיסמא
????
צפה בקובץ המצורף 947664

קרה למישהו????
זה כתוב באתר שממנו הורדת
אצלי זה היה 123
תסתכל עוד פעם מעל או מתחת לפקודת ההורדה

שים לב גם להשתמש במהדורה חדשה של וויןראר, אחרת הוא לא מתמודד עם התיקייה הזו

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אגב, ההורדה שצורפה היא של אנגלית בריטית, לדעתי עדיף להוריד אנגלית אמריקאית, נמצא באותו אתר

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

MJ

משתמש רשום
אני מחפשת קורס ללימוד אנגלית, דוברת אנגלית מהבית ברמה סבירה אבל גרועה בקריאה וכתיבה
מכירים משהו שיכול להתאים לי?

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כלומר, אחרי שהוספתי את השורות הוא כותב לי שאין לי אפשרות לשמור את הקובץ במיקום שבו הוא היה.

שמור על השולחן עבודה, מחק את הסיומת של הtxt, (בשביל לראות את הסיומת סמן וי בחלונית 'סיומות שמות קבצים', כמו בתמונה המצורפת להודעה הקודמת)

אחר כך תנסה להעתיק את הקובץ לתיקייה ההיא.
אמור להיות אופצייה של העתק והחלף.
אם זה לא עוזר, תנסה למחוק את הקובץ המקורי מהתיקייה, ואז תעתיק אליה את הקובץ הערוך.

נ.ב. תגבה את הקובץ המקורי לפני שאתה עושה את השינויים

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בחילוץ, ווינראר כתב שיש 7 שגיאות מכיוון שהמסלול הכללי ושם הקובץ לא יכול לעלות על 260 תוים, בפועל החילוץ נתן לי רק 450 מגה כשהגודל של התיקייה המקורית הוא גדול בהרבה, יש דרך אחרת לחלץ את הקבצים?

תחליפי גירסה של ווינראר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה