דרוש מידע לימודי אנגלית מדוברת בבית

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עשיתי משם את כל השלבים אחד אחד
אבל זה קובץ RSD והתוכנה מבקשת קובץ ISO

כל ה'מבינים',
אם זה מה שאני רואה, סימן שהסתדרתי?
1618418153061.png

צפה בקובץ המצורף 868380בנוסף, איך מחליפים שלבים?
כי בחירת השלב היתה די אקראית.
ושאלה אחרונה, אם אני רוצה ללמוד באמצעות התוכנה שפות נוספות, צריך להתקין אותה מחדש, או שאפשר רק להוסיף קובץ של שפה?
תודה מראש לעונים.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אבל בקבצים של 2345 שהורדתי מהדרייב זה נגמר בISO וכשאני פותח את זה זה מתקין לי כמו דיסק נייד ורוזטה סטון פותח את זה דרכו ומתקין ואז זה עובד לי באנגלית אבל רמה 1 יש לי בקובץ RSD וכאילו הוא לא רואה אותו

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל בקבצים של 2345 שהורדתי מהדרייב זה נגמר בISO וכשאני פותח את זה זה מתקין לי כמו דיסק נייד ורוזטה סטון פותח את זה דרכו ומתקין ואז זה עובד לי באנגלית אבל רמה 1 יש לי בקובץ RSD וכאילו הוא לא רואה אותו

הISO זה בעצם קובץ של התקנה דרך כונן וירטואלי.
אין קשר בינו לבין קבצי השפה.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
נו ?
והקבצי שפה כולם חוץ מ1 נגמרים אם הסיומת הזו והם עובדים לי חוץ מרמה 1 שאיתו אני צריך להתחיל ותקוע כבר 3 ימים עם זה :(
וחוץ ממאה מילים בספרדית שרצים לי בראש אני לא יודע כלום

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נו ?
והקבצי שפה כולם חוץ מ1 נגמרים אם הסיומת הזו והם עובדים לי חוץ מרמה 1 שאיתו אני צריך להתחיל ותקוע כבר 3 ימים עם זה :(
וחוץ ממאה מילים בספרדית שרצים לי בראש אני לא יודע כלום

לא הצלחתי להבין מה הבעיה.
אתה לא מצליח לטעון את הקבצי שפה של הרמות הבאות? אתה לא מצליח לטעון אף קובץ?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא הצלחתי להבין מה הבעיה.
אתה לא מצליח לטעון את הקבצי שפה של הרמות הבאות? אתה לא מצליח לטעון אף קובץ?
אני אסביר בפירוט מקווה שתבין אותי
את קבצי השפה 2 3 4 5 הורדתי מדרייב ואותם בדקתי והם נטענים לי אבל הם עם סיומת ISO ולא RSD
ואת רמה 1 מישהו שלח לי וזה עם סיומת רסד וזה מותקן בנתיב שבהוראות והתוכנה כאילו מתעלמת ממנו
והיא כותבת לי שאין קבצי שפה
ואני רוצה להתחיל מרמה 1 ולא מהשאר

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני אסביר בפירוט מקווה שתבין אותי
את קבצי השפה 2 3 4 5 הורדתי מדרייב ואותם בדקתי והם נטענים לי אבל הם עם סיומת ISO ולא RSD
ואת רמה 1 מישהו שלח לי וזה עם סיומת רסד וזה מותקן בנתיב שבהוראות והתוכנה כאילו מתעלמת ממנו
והיא כותבת לי שאין קבצי שפה
ואני רוצה להתחיל מרמה 1 ולא מהשאר

מאוד מזר, בכל אופן מאיפה הורדת את הקבצי שפה של הiso? תחפש שם את רמה 1

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חברים קבלו התנצלות.
רק עכשיו שמתי לב ששלחתי לכם גירסה פרוצה עם קבצי שפה של ספרדית..
אני כבר יעדכן קישור ללימוד אנגלית.

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
והנה הקישור ללימוד אנגלית... לינק
יאללה תורידו תתקינו לפי ההוראות שצירפתי מקודם ותהנו

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה באמת עוזר ללמוד משם?
אני צריכה אנגלית לתכנות זה יכול לעזור לי?

ברמה מסוימת.
שפות תכנות מסוימת אכן מבוססת על אנגלית בסיסית, אני מניח שזה יכול לעזור.
מה שבטוח הוא שאי אפשר ללמוד אנגלית ברמה גבוהה בלי להתחיל מהבסיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה