דרוש מידע לו הייתם יכולים לתכנן את הבנין שלכם, מה הייתם רוצים שיהיה בו?

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
עוד דברים :

13 - אפשרות לנתק את המים / וכן את המים החמים כשיש ילדים שעוברים באמבטיה על בל תשתחית .... הא לא משאירם אותם לבד... מקווה....

14 - קולט אדים במטבח.

15 - ונטות יותר גדולות מהסטנרט.

16 - לוח מודעות אלקטרוני שאפשר להריץ מודעות ישר מהמחשב בלי הסולוטייפ וכו'.

17 - הכנה לטפטפות במרפסת /בבית

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
עוד:

18 - הכנה לשטיפת רכבים בחנייה - כולל ברז לחץ כולל ברז סבון וניקוז יעודי, אולי גלגלי שטיפה אוטומטיים.

19 - מכונה אוטומטית לניקוי נעליים בכניסה לבניין.

20 - הכנה ללדים מתחת לארון מטבח.

על הסל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם זה בנין גבוה שהיה שתי כניסות אחד בקומת כניסה אחד באמצע הבניון
ושהיה מרפסת סוכה נורמלית ולא מטר על מטר כמו הדירות של היום

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גרתי באירופה,והיה אפשר לפתוח את החלון גדול.אבל עושים שהילד לא יוכל לפתוח לבד...
ואני מארץ שחמה מאוד,החלון הוא זכוכית סגור לגמרי,בצד יש חלק שמסובבים ידית והזכוכית נפתחת למרווחים קטנים ויש גם רשת.....
לדעתי לא בטיחותי ממש!

C

משתמש מקצוען
אגב לעשות אולם קטן בבניין בתשלום זה גאוני בעיני, הרי כולם ישתמשו בזה וגם השכנים מהרחובות הסמוכים (ומהם ניתן לדרוש תשלום גבוה יותר).
רעיון מזעזע. ממש מתחשק לך שכל יום ב12 בלילה יגיעו ויצאו עשרות אנשים מתחת הבנין שלך, יזמינו מוניות שיצפרו בעצבנות, ויפטפטו בקולניות עם מצב רוח של אחרי שמחה? ומה עם הפחי זבל של הבניין, שיהיו תמיד עמוסים ומסריחים מכמויות זבל?
וזה במקרה הטוב, שהאולם הוא עם בידוד מוחלט ולא שומעים ממנו את התזמורת והרעש.
גרתי פעם ליד אולם שמחות קטן, לא מציעה לך את התענוג.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רעיון מזעזע. ממש מתחשק לך שכל יום ב12 בלילה יגיעו ויצאו עשרות אנשים מתחת הבנין שלך, יזמינו מוניות שיצפרו בעצבנות, ויפטפטו בקולניות עם מצב רוח של אחרי שמחה? ומה עם הפחי זבל של הבניין, שיהיו תמיד עמוסים ומסריחים מכמויות זבל?
וזה במקרה הטוב, שהאולם הוא עם בידוד מוחלט ולא שומעים ממנו את התזמורת והרעש.
גרתי פעם ליד אולם שמחות קטן, לא מציעה לך את התענוג.
אפשר להגביל, זאת לא בעיה.
אני מכירה בנין שפינה שטח ריק ובנה אולם קטן בהשקעה משותפת של כל הדיירים והם יכולים להשתמש בזה בחינם - ולא נראה לי הם סובלים מרעש, בא לידי שימוש בעיקר עבור בריתות ושבע ברכות משפחתיים. הם מאוד נהנים.

C

משתמש מקצוען
אני מכירה בנין שפינה שטח ריק ובנה אולם קטן בהשקעה משותפת של כל הדיירים והם יכולים להשתמש בזה בחינם - ולא נראה לי הם סובלים מרעש, בא לידי שימוש בעיקר עבור בריתות ושבע ברכות משפחתיים. הם מאוד נהנים.
רק אם זה מיועד עבור דיירי הבנין בלבד, או רק אם זה אולם ממש קטן.

יהלום-יצירות מלוטשות

הוצאה לאור שמבינה אותך
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נכון. אולי גם שיהיה עם כניסה נפרדת.

yudb

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה,
לו היה באפשרותכם לתת עצות לקבלן שבונה למגזר החרדי,
מה הייתם מבקשים/ מוסיפים וכן הלאה.
אל תהססו לכתוב גם שני כיורים במטבח- שנתפס כמשהו בסיסי.
כל רעיון יעזור לי מאד.
יישר כח
התנהלות הוגנת!!
שירות גם לאחר קבלת המפתח.
אם יש בעיות,
בלי סחיבות, התחמקויות וכדו.
שמעתי על קבל מסויים שהעמיד במשך כמה ימים אדם מטעמו עם פועלים שעברו מדירה לדירה ורדפו אחרי השכנים לבצע תיקונים וסדרו כל בעיה.
זה יותר חשוב מכל דבר אחר בעייני.

ואם אפשר,
חדר עגלות ואפניים גדול ומרחבים למשחק לילדים.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שמעתי על קבל מסויים שהעמיד במשך כמה ימים אדם מטעמו עם פועלים שעברו מדירה לדירה ורדפו אחרי השכנים לבצע תיקונים וסדרו כל בעיה.
לא תמיד זה נובע מטוב לב..
הוא חייב לקבל חתימה שהכל תקין, ומעדיף לקבל את זה מהר יותר ככל שהדייר עדיין מרוגש מבולבל ולא שם לב לכל דבר הכי קטן.
והופ, יש לו חתימה.

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בבניין כמו שאתם מבקשים,
אולי נמציא גם איזה ועד בית ממוחשב?

---סיוט!

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק חלקי
בידוד נורמלי בין הדירות , שלא כל השכנים ישמעו מה קורה אצלינו, ושהתינוק שלהם לא ימרוט לי את העצבים כשהוא מתעורר בדיוק כשגמרתי להשכיב את שלי....

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חדר עגלות גדול
האמת לא מבינה מה כולם כותבים חדר עגלות??? זה חדר שכל שכן עם קצת אומץ מאמץ אותו לעצמו ולקרשי סוכותיו ואכסון הלול השבור והשידה שלא בשימוש "בינתיים". אה, וגם עגלות מרופטות ואופניים שבורים לרוב.
חדר עגלות זה אולי המצאה של בנינים ישנים בלי מעלית שלא יכלו להעלות את העגלה במדרגות. כיום שיש מעליות, מי מגיע לבניין מוריד את התינוק ומשאיר את העגלה בחדר מדרגות ועולה איתו על הידיים?
אישית גם לא אוהבת להשים את העגלה בחדר מחניק ומסריח. אף פעם לא ראיתי חדר עגלות נקי ואסטטי שמאכלס רק עגלות ואופניים תקינים.
וחוץ מזה שתמיד אני מפחדת שיגנבו לי את העגלה ואין לחדר הזה מפתח בד"כ.
בקיצור. מחסן קטן לכל דייר/חדר שרות רחב זה הפתרון לדעתי.

פרפר

משתמש מקצוען
האמת לא מבינה מה כולם כותבים חדר עגלות??? זה חדר שכל שכן עם קצת אומץ מאמץ אותו לעצמו ולקרשי סוכותיו ואכסון הלול השבור והשידה שלא בשימוש "בינתיים". אה, וגם עגלות מרופטות ואופניים שבורים לרוב.
חדר עגלות זה אולי המצאה של בנינים ישנים בלי מעלית שלא יכלו להעלות את העגלה במדרגות. כיום שיש מעליות, מי מגיע לבניין מוריד את התינוק ומשאיר את העגלה בחדר מדרגות ועולה איתו על הידיים?
אישית גם לא אוהבת להשים את העגלה בחדר מחניק ומסריח. אף פעם לא ראיתי חדר עגלות נקי ואסטטי שמאכלס רק עגלות ואופניים תקינים.
וחוץ מזה שתמיד אני מפחדת שיגנבו לי את העגלה ואין לחדר הזה מפתח בד"כ.
בקיצור. מחסן קטן לכל דייר/חדר שרות רחב זה הפתרון לדעתי.
חשבתי שרק אני הלא נורמלית.
דעתי:
לובי - כמה שיותר קטן. עדיף בלי לובי בכלל. כנ"ל גם בלי מרחבים קומתיים מיותרים. המקום של העגלה אצלי הוא בבית. בשביל מה יש מעלית? ובמדרגות - לא חושבת שיש לי זכות לצמצם את המרחב של השכנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה