דרוש מידע כן! יש פתרון לבעיות של התחבורה הציבורית!

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
היום עשיתי טעות מעצבנת.
יצאתי מהבית בלי מצלמה. וחוק מרפי עבד ללא תקלות, פיספסתי את האוטובוס שמגיע לי לבית, ואז הגיע עוד אוטובוס שהיה אמור לקדם אותי, אני מנפנפת לנהג הוא מאט, אני מתקרבת לכיונו, והוא ממשיך בנסיעה.
והייתי בלי מצלמה!
זהו עכשיו הלכתי לחפש את המצלמה שלי, אבל באמת. התיק שלי יהיה יותר כבד מהיום.
(וסליחה שאני מוציאה פה קיטור, פשוט תדעו לא לעשות כאלו טעויות)
אם הנהג לא פתח את הדלת זה מתועד במשרד התחבורה

asdf123

משתמש רשום
היום עשיתי טעות מעצבנת.
יצאתי מהבית בלי מצלמה. וחוק מרפי עבד ללא תקלות, פיספסתי את האוטובוס שמגיע לי לבית, ואז הגיע עוד אוטובוס שהיה אמור לקדם אותי, אני מנפנפת לנהג הוא מאט, אני מתקרבת לכיונו, והוא ממשיך בנסיעה.
והייתי בלי מצלמה!
זהו עכשיו הלכתי לחפש את המצלמה שלי, אבל באמת. התיק שלי יהיה יותר כבד מהיום.
(וסליחה שאני מוציאה פה קיטור, פשוט תדעו לא לעשות כאלו טעויות)
מקרה אכן חשוב מאוד! הנהגים עושים זאת כדי לעבוד על המערכת האכיפה המבוססת GPS של משרד התחבורה (וגם כדי לעצבן). מבחינת המערכת הם עצרו. לכן הסרטה קריטית במקרים כאלה. וחשוב להסריט עד שעולים לאוטובוס בפועל, לא מסיימים כאשר הוא התחיל להתקרב לתחנה!

נערך לאחרונה ב:

Sara Rivka

משתמש מקצוען
משהו במקרה חיכה היום ל310 בשעה 7:30?
חיכיתי כמה דקות וכל הזמן שמעתי בקל קו שהוא יבוא לתחנה "משך חכמה ב'" בעוד פחות מדקה.
אז כשהגיע 304 עליתי עליו.
אני רוצה לדעת האם להגיש תלונה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
משהו במקרה חיכה היום ל310 בשעה 7:30?
חיכיתי כמה דקות וכל הזמן שמעתי בקל קו שהוא יבוא לתחנה "משך חכמה ב'" בעוד פחות מדקה.
אז כשהגיע 304 עליתי עליו.
אני רוצה לדעת האם להגיש תלונה.
לפי המידע באתר איפה בוס האוטובוס הגיע לתחנה משך חכמה א' בשעה 7:31

1689692771621.png

בהמשך המסלול הוא הגיע בהדרגה למצב של 20 דק' איחור מהלו"ז המתוכנן
1689692888289.png

MRYEK

משתמש צעיר
כל הכבוד על היוזמה, אנחנו כציבור שצורך הרבה מאד תחבורה ציבורית צריכים להרים את הכפפה ולדווח על כל התנהגות לא סבירה, אי ביצוע נסיעות או אי עצירה וחוסר תנאים נאותים בנסיעהף כדי שאנחנו נפסיק להיות ציבור שבוי של חברות התחבורה שעושות על גבינו מליונים, כל תלונה על חברה במשרד התחבורה עוזרת, כשמצטבר סך מסוים של תלונות משרד התחבורה לא מאפשר לחברה להתמודד במכרז על הקו, ומכרז מתבצע בערך כל 5 שנים, אם יתלוננו הרבה החברות יראו שהם צריכות להגיש ע"ז דין וחשבון והם יתנו שירות יותר נורמלי בתנאים נורמלים ועמידה ודיוק בלוח זמני

Sara Rivka

משתמש מקצוען
לפי המידע באתר איפה בוס האוטובוס הגיע לתחנה משך חכמה א' בשעה 7:31

צפה בקובץ המצורף 1425478

בהמשך המסלול הוא הגיע בהדרגה למצב של 20 דק' איחור מהלו"ז המתוכנן
צפה בקובץ המצורף 1425481
הרבה פעמים זה קורה שהם "כאילו יוצאים" ותכלס מתעקבים הרבה זמן.
ח-מ-ו-ר-י-ם :devilish:
על כזה דבר אפשר להגיש תלונה?

MRYEK

משתמש צעיר
יצא לכם פעם לעמו דבתחנה ולשמוע בקל קו שהאוטובוס יגיע בעוד 2 דקות ואח"כ אומר עוד דקה ועוד פחות מדקה, ואפילו האוטובוס נמצא בקרבת התחנה, ונעלם מהרדאר, ובזמן שחלף לא עבר אף כלי רכב בכביש למעט איזה אופנים חשמליות וכד', ואתה בטוח שהם השתילו את הGPS של האוטובוס עליו וככה הם עובדים על כולם...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

asdf123

משתמש רשום
כל הכבוד על היוזמה, אנחנו כציבור שצורך הרבה מאד תחבורה ציבורית צריכים להרים את הכפפה ולדווח על כל התנהגות לא סבירה, אי ביצוע נסיעות או אי עצירה וחוסר תנאים נאותים בנסיעהף כדי שאנחנו נפסיק להיות ציבור שבוי של חברות התחבורה שעושות על גבינו מליונים, כל תלונה על חברה במשרד התחבורה עוזרת, כשמצטבר סך מסוים של תלונות משרד התחבורה לא מאפשר לחברה להתמודד במכרז על הקו, ומכרז מתבצע בערך כל 5 שנים, אם יתלוננו הרבה החברות יראו שהם צריכות להגיש ע"ז דין וחשבון והם יתנו שירות יותר נורמלי בתנאים נורמלים ועמידה ודיוק בלוח זמני
עם תביעה ייצוגית זה יכול לקחת הרבה פחות מ5 שנים, ב"ה.

asdf123

משתמש רשום
תביעה יצוגית בדר"כ זה כסף ולא עילה לסלק את המפעיל מהזכיון שלו בקו
לגרום להם להפסיד כסף - זה יותר בטוח (ויותר מהר). כי הם עלולים לשנות את השם מ"קווים" ל"כלבים" ולגשת שוב למכרז כאילו לא קרה כלום.

ניק 8503

משתמש רשום
לגרום להם להפסיד כסף - זה יותר בטוח (ויותר מהר). כי הם עלולים לשנות את השם מ"קווים" ל"כלבים" ולגשת שוב למכרז כאילו לא קרה כלום.
עדיין לא ברור מי עומד מאחורי המיזם הזה
אני חושש שחברות התחבורה שלחו איש קש שיתבע את הכסף ויחזיר לחברה, וכל הלקוחות לא יוכלו לתבוע פעמיים

asdf123

משתמש רשום
איזה יצירתיות, לתשומת לב חברות התחבורה
לא יצירתיות אלא חוסר ידע. כפי שהזכרתי למעלה - התהליך הזה מפוקח על ידי היועץ המשפטי לממשלה. אשמח לשמוע על דרך, אפילו תאורתית, המאפשרת להחזיר את הסכום שציבור מקבל בחזרה לחברות...

רבקה זקס

משתמש מקצוען
היום עשיתי טעות מעצבנת.

בדיוק אתמול היה לי סיפור כזה ביציאה מקרית ספר, הייתי עם חבילות על הידיים, התכוננתי לעלות, ועם כל המודעות שלי לתיעוד, לא הכנתי מצלמה...
האוטובוס התקרב, האט ו...נסע! בצהרי היום, במזג האויר הזה!
אנא, למדו מהטעות שלי, והצטיידו במצלמה, ובלי חבילות על הידיים :)

ניק 8503

משתמש רשום
לא יצירתיות אלא חוסר ידע. כפי שהזכרתי למעלה - התהליך הזה מפוקח על ידי היועץ המשפטי לממשלה. אשמח לשמוע על דרך, אפילו תאורתית, המאפשרת להחזיר את הסכום שציבור מקבל בחזרה לחברות...
אשמח לשמוע על דרך שבה הכסף יועבר לידי הציבור
ומי הוא הנדיב שמקדיש מזמנו להעביר את הכסף הזה לציבור

asdf123

משתמש רשום
אשמח לשמוע על דרך שבה הכסף יועבר לידי הציבור
ומי הוא הנדיב שמקדיש מזמנו להעביר את הכסף הזה לציבור
כנראה שעדיין לא קראת איך זה פועל. תקרא - תבין. אין נדיבים - הכל משתלם. גם ליזמים/תובעים גם לציבור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה