כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הם לא עושים את זה בשבילנו אלא לכסות ולהכשיר את כל הקומבינות והמקורבים והתלושים הפיקטיבים שהיו עד היום לאנשי שלומם
וכל זה על גבו של העובד המסכן
מכעיס מאוד ומבייש את הציבור החרדי
גיבובי מילים ושטויות אני גם יודע לכתוב
אבל זה סחורה שאין לה ביקוש

guava

משתמש חדש
גיבובי מילים ושטויות אני גם יודע לכתוב
אבל זה סחורה שאין לה ביקוש
אין לה ביקוש כי רומסים את המורות וכל מורה שתתלונן תמצא את עצמה מחוץ למערכת בלי עבודה
זה נקרא התעמרות בעובדים וחילול השם

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מחר יש פגישה של גפני ושות' עם רה"מ לדון ב'חלוקה מחדש של הכספים הקואליציונים'
ז"א שברור שמקצצים השאלה למי, נקווה שלא ימכרו אותנו בעד מישהו אחר
יש מספיק מה לקצץ, לדוג' המשרד לעניני ירושלים והרשות החרדית של מקלב, עדיף לפגוע בשר אחד מאשר לפגוע באלפי מורים ומורות

א. בן חיים

משתמש צעיר
שיביאו משכורת בלי מקדמה. איך אפשר לשרוד ללא משכורת?????????????
התגובות שלכם מביכות, סליחה.
אתם מורים, נכון? אם התלמידים שלכם היו מתוסכלים מהתנהלות כלשהיא הייתם מציעים להם לנשום עמוק, לבלוע את התסכול ולהמשיך ולתפקד כפי הנדרש מהם. הייתם מבטיחים להם שגם כשהם לא רואים או מבינים את המניעים, הכל נעשה לטובתם. ואיפה אתם?
קיבלתם הסבר מפורט לעיכוב. הובהר לכם כי מנכ"לי הרשתות נלחמים כעת כדי שהאוצר לא יתחמק מהסכמיו, ותכנית "אופק חדש" לא תיגנז לתקופה לא ידועה. נכון, משתמשים בכם ובמשכורותיכם כדי להפעיל לחץ על הגורמים האחראיים, ועדיין. שום דבר לא מצדיק את צורת הדיבור הזו של "רשעים, חמסנים, גזלנים", צורת דיבור של ילדים בכיתה ב'.
התסכול גדול, והוא מוכר לי מעובדי ההוראה במשפחתי, ושוב, כמו שהייתם אומרים לתלמידיכם: זו הזדמנות להוכיח בגרות.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אתם מורים, נכון? אם התלמידים שלכם היו מתוסכלים מהתנהלות כלשהיא הייתם מציעים להם לנשום עמוק, לבלוע את התסכול ולהמשיך ולתפקד כפי הנדרש מהם. הייתם מבטיחים להם שגם כשהם לא רואים או מבינים את המניעים, הכל נעשה לטובתם. ואיפה אתם?
לומדים מהתלמידים.
מה שעובד להם
יעבוד גם למורים.;)
אני דווקא בעד לזעוק ולהריע
אבל אתה צודק שיח מכובד יעשה את העבודה טוב יותר.

א. בן חיים

משתמש צעיר
אני דווקא בעד לזעוק ולהריע
אבל אתה צודק שיח מכובד יעשה את העבודה טוב יותר.
אגב, זה חלק מהתוכנית.
שהמורים יזעקו ויריעו, ההסתדרות תתערב, הלחץ יגבר, ומשרד החינוך ייכנע.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אין קשר לכאורה להסתדרות אנחנו לא בהסתדרות למה שידאגו לנו [אנחנו גם לא משתפים פעולה עם השביתות שלהם] אבל הרעיון שמשרד האוצר יהיה בלחץ מאתנו

R112233

משתמש צעיר
בהנחה שהסיבה לעיכוב בשכר היא אכן כמו שחינוך עצמאי טוען
מי יכול להסביר לי למה הם לא הודיעו מראש???!!
נזק משמעותי כמו משכנתא שחוזרת לאלפי משפחות זה כלום????
אבל
מה אכפת להם????
ואולי
מזה נוכיח על כל האמון שאפשר לתת בהם...

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
מחר יש פגישה של גפני ושות' עם רה"מ לדון ב'חלוקה מחדש של הכספים הקואליציונים'
ז"א שברור שמקצצים השאלה למי, נקווה שלא ימכרו אותנו בעד מישהו אחר
יש מספיק מה לקצץ, לדוג' המשרד לעניני ירושלים והרשות החרדית של מקלב, עדיף לפגוע בשר אחד מאשר לפגוע באלפי מורים ומורות
לשכת ח"כ גפני: במענה לשאלות כתבים: ועדת הכספים עוסקת מאז תחילת המלחמה בנושא הסיוע לתושבי העוטף, למפונים, לעסקים ולכלל התושבים. נדהמנו לראות הערב דיווח שקרי שכביכול מתוכננת פגישה למחר בנושא שאינו קשור ללחימה. מיותר לציין שאין בין זה למציאות ולא כלום. אין פגישה ובוודאי לא בנושאים שאינם קשורים למלחמה

ר' יהונתן

משתמש פעיל
אני חושב שבדיוק בתקופה הזאת ששואלים את גדולי ישראל במה להתחזק בעקבות האסון הנורא שקרה בשמחת תורה אחד הדברים שהם אומרים להתחזק זה באמונה שעד היום האמנו בצה''ל במודיעין בסייבר וכ''ו והנה הכל התפוצץ לנו בפנים וראינו שאם ה' לא ישמור עיר...
אני חושב שגם בסיפור של המשכורות למורות החרדיות יותר מדי בטחנו בממשלה ובחכי''ם וכ''ו והנה הכל מתפוצץ לנו בפנים ורואים שהכל זה מהקב''ה והוא זה שמחליט כמה כסף יהיה לנו ודרך מי זה יכנס ומתי זה יכנס ואנחנו צריכים להשתדל לא להפריע
כמובן שיש את ההשתדלות הטבעית שצריך לעשות שבשביל יגיע הכסף אבל אחרי שעושים את ההשתדלות הטבעית צריך לתת להקב''ה להחליט איך ומתי וכמה יהיה לנו
ממולץ מאוד לקרוא על עניינים אלו בספר שער הביטחון

חי 523

משתמש פעיל
בהנחה שהסיבה לעיכוב בשכר היא אכן כמו שחינוך עצמאי טוען
מי יכול להסביר לי למה הם לא הודיעו מראש???!!
נזק משמעותי כמו משכנתא שחוזרת לאלפי משפחות זה כלום????
אבל
מה אכפת להם????
ואולי
מזה נוכיח על כל האמון שאפשר לתת בהם...
איקס
הם הודיעו, שלחו מכתב למנהלים באותו ערב שהאוצר הודיע, והמנהלים השאירו הודעות בטלפון של המורות, ... לא סתם לרכל....

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
יותר מדי בטחנו בממשלה ובחכי''ם וכ''ו והנה הכל מתפוצץ לנו בפנים
ממש דברי כפירה!!
בבחירות סיפרו לנו שהשרים והחכי"ם החרדיים הם שלוחי גדולי הדור!
שום צעד ושום פעולה לא נוקטים ללא ברכת הגדולים,
אז מה הבעיה "בטחנו" ואיך "מתפוצץ" ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה