כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

חוחית

משתמש סופר מקצוען
חס ושלום.
ציינתי רק עובדה פשוטה: את הצער והכאב הזה של אי הוודאות מתי תכנס המשכורת, עוברות עשרות-אלפי משפחות בציבור החרדי כבר שנים.
זה מאוד לא נחמד שזה הגיע גם לעובדי/ות ההוראה - אבל שם לפחות ברשמי... זה מיועד עבור מטרה טובה של להלחם למען אופק חדש.
כמו"כ שם זה מקרה חד פעמי, מקסי' אולי עוד חודש יקרה שוב.
וחבל מאד שהן שותקות.
חבל מאד!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
וחבל מאד שהן שותקות.
חבל מאד!
אין הרבה מה לעשות
אף אחת לא רוצה למצוא את עצמה בבית.
ועד ה 9 זה בכלל לא משהו שאפשר לתבוע.
גם ע"פ הלכה לא כזה פשוט לתבוע על כזה דבר.
ומי מדבר כשזה מישהו מאנ"ש, תעיזו לתבוע...

A052

משתמש סופר מקצוען
והרי כולנו יודעים על הקומבינות של דיווחי השעות הכוזבות ובקשות להחזר מזומן ממורות ועוד ולסדר את כל זה חוקית אחרי
דבר כזה תלוי אך ורק בהנהלת בית הספר, וממש לא הנחיה או רצון מלמעלה.

אני מכיר מנהלות שמתעמרות במורות, וגם מנהלות שדואגות למורות כאילו היו הבנות או האחיות שלהן.

מנהלים גנבים יש וגם נתפסו בעבר בחינוך הכללי, כך שחבל להשמיץ את כל החינוה"ע בגלל כמה הנהלות בתי"ס מסויימים.

אלי @@@

משתמש מקצוען
דבר כזה תלוי אך ורק בהנהלת בית הספר, וממש לא הנחיה או רצון מלמעלה.

אני מכיר מנהלות שמתעמרות במורות, וגם מנהלות שדואגות למורות כאילו היו הבנות או האחיות שלהן.

מנהלים גנבים יש וגם נתפסו בעבר בחינוך הכללי, כך שחבל להשמיץ את כל החינוה"ע בגלל כמה הנהלות בתי"ס מסויימים.
מדובר בדפוס התנהלות קבוע
ואין קשר לזה שגם בחינוך הכללי עושים כך אז מה למדנו מהם לגנוב ?
אבל שגונבים אותי מההנהלה הראשית ולא רוצים לשלם למורות כסף שמגיע להם כמו גמול יעוץ או גמול ריכוז או שעות עבודה שעשיתי זה גניבה מהראש לא מלמטה וכשהמפקח אומר לי לא תמיד הצדק מנצח תתבעי אותנו זה גניבה בידיים במזיד
ואני עוד אחפה על הכשלים שלהם ? ממש לא

בת ה

משתמש רשום
מדובר בדפוס התנהלות קבוע
ואין קשר לזה שגם בחינוך הכללי עושים כך אז מה למדנו מהם לגנוב ?
אבל שגונבים אותי מההנהלה הראשית ולא רוצים לשלם למורות כסף שמגיע להם כמו גמול יעוץ או גמול ריכוז או שעות עבודה שעשיתי זה גניבה מהראש לא מלמטה וכשהמפקח אומר לי לא תמיד הצדק מנצח תתבעי אותנו זה גניבה בידיים במזיד
ואני עוד אחפה על הכשלים שלהם ? ממש לא
אנח חושבת שאת מגזימה אני עובדת בחינוך העצמאי כבר שנים וקיבלתי תמיד גמול ריכוז וכו אולי זה באמת תלוי בסוג מוסד??

שואל לעניין

משתמש פעיל
עולות כאן 2 טענות:
1- גניבות באופן ממוסד, לדוגמא אי תשלום גמולים ושעות כתיבת דוחות לחנ"מ (2 ש"ש!), ימי מחלה במ"מ בתקן, חיוב לשעות התנדבות, ניכויי תרומה מהשכר, ניכוי עיתון מהשכר, אי תשלום ימי מחלה בעת פרישה, ימי היערכות, ליווי טיולים, מ"מ בביה"ס וצירוף כיתות ....ועד המיוחסות שהועסקו בצורה פיקטיבית לחלוטין. (מכיר אישית!!)
2-מערכת אטומה, חוסר יחס וטיפול בבעיות, אי אכפתיות, לאו דווקא רוע כמו זלזול ואדישות. (כצת כמו עובדי מדינה מסויימים)

לתחושתי בשנים האחרונות המצב ב2 הגזרות טוב בהרבה, ובפרט לאור המעבר לאופק פוחתות הגניבות. לגבי היעילות של הרשתות, יש שיפור, אבל כעת אנו רואים שוב את החפיפניקיות, הכל נסחב, לא מוזן למשה"ח כהוגן, ללא הודעה מסודרת למורות....
תכלס משתדל להיות אופטימי לגבי העתיד:rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

אלי @@@

משתמש מקצוען
אנח חושבת שאת מגזימה אני עובדת בחינוך העצמאי כבר שנים וקיבלתי תמיד גמול ריכוז וכו אולי זה באמת תלוי בסוג מוסד??

עולות כאן 2 טענות:
1- גניבות ממוסדות, לדוגמא אי תשלום גמולים ושעות כתיבת דוחות לחנ"מ (2 ש"ש!), ימי מחלה במ"מ בתקן, חיוב לשעות התנדבות, ניכויי תרומה מהשכר, ניכוי עיתון מהשכר, אי תשלום ימי מחלה בעת פרישה, ימי היערכות, ליווי טיולים, מ"מ בביה"ס וצירוף כיתות ....ועד המיוחסות שהועסקו בצורה פיקטיבית לחלוטין. (מכיר אישית!!)
2-מערכת אטומה, חוסר יחס וטיפול בבעיות, אי אכפתיות, לאו דווקא רוע כמו זלזול ואדישות. (כצת כמו עובדי מדינה מסויימים)

לתחושתי בשנים האחרונות המצב ב2 הגזרות טוב בהרבה, ובפרט לאור המעבר לאופק פוחתות הגניבות. לגבי היעילות של הרשתות, יש שיפור, אבל כעת אנו רואים שוב את החפיפניקיות, הכל נסחב, לא מוזן למשה"ח כהוגן, ללא הודעה מסודרת למורות....
תכלס משתדל להיות אופטימי לגבי העתיד:rolleyes:
לא נראה לי שאני מגזימה .......
זה פשוט המציאות בשטח נכון שיש את ההזדהות האישים עם המוסדות שלנו שהרי סוף סוף הילדים שלנו לומדים שם ואנחנו לא רוצים לדפוק את המוסדות שמשרתים רק אותנו ולכן אחרי שאלת רב לא תבעתי אותם והבלגתי
אבל להתכחש למציאות אי אפשר

הדסה לוין

משתמש רשום
התגובה מתנשאת. נראה היה לי כי כאן לגיטימי לפרוק מתחים ולהחליף דעות.
כמו שהתלמידים המדוברים היו משוחחים ביניהם בהפסקה על הקושי שלהם.
זה בסדר.
לא צריך לחנך את המחנך;)

משושי

משתמש פעיל
אלא על ההתנהלות שהיה להם מלאאאא זמן לסדר את כל העדכונים על הדרגות והתקנים בשביל להעביר את הכל בזמן למשרד החינוך בשביל שאופק חדש יכנס לתוקף בזמן
מאיפה המידע, היית שם שמעת את השיקולים שלהם, את המידע שהיה להם. הטענות שלך היו קצת אמוציונליות ולא ענייניות, כיון שכל מי שלא חשוף למידע פנימי לדעת מה היה בדיוק לא יכול להשמיץ. מה גם שגם אילו היה כאן חוסר שימת לב של החינוך העצמאי זה לא אומר שרק מנסים לגנוב ולאכול לך, ונא להרגע, פועלים רק לטובת כלל העובדים שיהיה משכורות שמכבדת את המורים, לא חייבים כל פעם להתקיף ולחפש איך גונבים אותנו הפעם, לפעמים גם רוצים לעזור לנו.
אבל במקום זה הם היו עסוקים בלריב פוליטית בכל הארץ גם ש"ס וגם ג'
מה זה קשור זה שתי מערכות שונות, זה החינוך העצמאי, וזה דגל התורה, כך שזה טיעון קצת מעניין בהקשר של הדיון.

jdn

משתמש פעיל
לשכת ח"כ גפני: במענה לשאלות כתבים: ועדת הכספים עוסקת מאז תחילת המלחמה בנושא הסיוע לתושבי העוטף, למפונים, לעסקים ולכלל התושבים. נדהמנו לראות הערב דיווח שקרי שכביכול מתוכננת פגישה למחר בנושא שאינו קשור ללחימה. מיותר לציין שאין בין זה למציאות ולא כלום. אין פגישה ובוודאי לא בנושאים שאינם קשורים למלחמה
לא הבנתי...
הייתה בכלל פגישה או שהיא בוטלה?

אני וביתי

משתמש מקצוען
רק נקודה שגננות העמותות התלוננו על עושק בשכר מה עשיתם אז? עמדתם לצידן?
עריכה נראה לי זה הכל מסך עשן הרי אם היו מעבירים ללא מקדמות אופק חדש היתה קמה זעקה גדולה לכן אמרו שלא יקבלו כלל משכורות ואחכ שיעבירו משכורת רגילה אנשים יגידו טוב העיקר שהעבירו.

נערך לאחרונה ב:

אלי @@@

משתמש מקצוען
מאיפה המידע, היית שם שמעת את השיקולים שלהם, את המידע שהיה להם. הטענות שלך היו קצת אמוציונליות ולא ענייניות, כיון שכל מי שלא חשוף למידע פנימי לדעת מה היה בדיוק לא יכול להשמיץ. מה גם שגם אילו היה כאן חוסר שימת לב של החינוך העצמאי זה לא אומר שרק מנסים לגנוב ולאכול לך, ונא להרגע, פועלים רק לטובת כלל העובדים שיהיה משכורות שמכבדת את המורים, לא חייבים כל פעם להתקיף ולחפש איך גונבים אותנו הפעם, לפעמים גם רוצים לעזור לנו.

מה זה קשור זה שתי מערכות שונות, זה החינוך העצמאי, וזה דגל התורה, כך שזה טיעון קצת מעניין בהקשר של הדיון.
רואים שאת לא מונחת אני כן חשופה למידע פנימי אחרי שכבר נתקלנו בבעיות בעבר והוצרכתי להגיע עד חברי כנסת שבסוף יאמר לזכותם שאחרי מילה שלהם הכללל הסתדר
ואחרי ותק כזה בהתנהלות כלפי המורות בבלתי הוגנות ששומעים מהמשרדים הממשלתיים שזה בגלל ההתנהלות הכושלת של הרשתות בהעברת המידע מסתבר שזה לא רק אי שימת לב אלא אי אכפתיות מהשכר של המורות והצער שיגרם להם מזה וזה באמת מרגיז
לא האשמתי אותם שמנסים לגנוב עכשיו את הכסף כי ברור שהכסף יגיע בסוף רטרו אלא בהתנהלות כושלת שהמורות בסוף סובלות ממנה
האשמה על גניבת המורות זה אשמה נפרדת ולא קשורה לנושא זה רק תוספת ראיות להתנהלותם הכושלת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה