כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
זה מחוזר המעבר לאופק של המוכש"ר
לפי זה המורים נחשבים יסודי מקדם של יסודי ומקבלים הטבה של 12.5????
ז"א מורה אם 24+12.5
36.5???????

זה הוגן וקביל???
כבר נכתב כאן כמה פעמים שמורה אם בז-ח המקדם שלהם הוא 34 ומחנכות 37, ויש הטוענים אף יותר
אבל איך הגעת לכל המורות?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כבר נכתב כאן כמה פעמים שמורה אם בז-ח המקדם שלהם הוא 34 ומחנכות 37, ויש הטוענים אף יותר
אבל איך הגעת לכל המורות?
מדברת רק על מורות ז-ח
מקדם המרה של חטיבה הוא 34 או 37
ויש תוספת של 12.5% כשעוברים מחטיבה ליסודי
כאן יש יצור חדש מקדם המרה של יסודי 24-24 עם הטבה של עוברם מחטיבה ליסודי
אם לא היינו חטיבה איך מקבלים הטבה של חטיבה
ואם כן למה לא מקדם של חטיבה????

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מדברת רק על מורות ז-ח
מקדם המרה של חטיבה הוא 34 או 37
ויש תוספת של 12.5% כשעוברים מחטיבה ליסודי
כאן יש יצור חדש מקדם המרה של יסודי 24-24 עם הטבה של עוברם מחטיבה ליסודי
אם לא היינו חטיבה איך מקבלים הטבה של חטיבה
ואם כן למה לא מקדם של חטיבה????
ויש הטוענים אף יותר
לזה כיוונתי, היה פה דיון על זה בעבר לא זוכר מה מסקנותיו

יווחג

משתמש חדש
שמעתי שיש מישהי שהיא חשבת שכר
ולמדה היטב את כל נושא האופק חדש
ויודעת לייעץ בשאלות שנוגעות לנושא
כולל המרת שכר וקביעת דרגה
לוקחת מחיר גמ"ח, ונותנת פרוט לאחר השיחה למייל
אם זה מעניין אותכם
המספר שלה הוא 0527165400

מיכאל.ז

משתמש רשום
מישהו שמכיר היטב את הנפשות הפועלות בהנהלת החינוך העצמאי, אמר לי שלהתרשמותו אופק חדש לא הולך להיכנס לשם.
שטויות!!! זה כבר נכנס.... הכל כבר שם לפי האופק. ותראה הודעה קודמת
ממשכורת הבאה כבר תראה הוספה של 14 אחוז במשכורת ...ואני כותב את זה מידע מההנהלה של החינוך העצמאי.

מיכאל.ז

משתמש רשום
מישהו שמכיר היטב את הנפשות הפועלות בהנהלת החינוך העצמאי, אמר לי שלהתרשמותו אופק חדש לא הולך להיכנס לשם.
יותר מזה הרב סורצקין ממש פנה לכנס המנהלים ביום רביעי האחרון וממש שכנע אותם לעבור לאופק חדש והסביר להם כמה זה טוב ועוזר.

שלום רב
רצתי לשאול שאלה בקטנה:
שכעת עוברים לאופק חדש האם על שכר על השעה פורטני היה כמו שעה חינוך כיתה בשבלי?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@מיכאל.ז זה נראה שהצטרפת באמצע הסיפור...
אתה מגיב להודעות ישנות האם נכנסים או לא, התקדמנו מזמן כעת אנחנו עסוקים בפרטי התכנית

חיהחנה

משתמש פעיל
מישהו יכול להגיד לי מה הדרגה שלי:
22 שנות וותק
24 ש"ש
12 ז-ח , 12 א-ו בפועל.

חי 523

משתמש פעיל
בעיקרון לפי הכלל קובעים למורה את ההמרה לפי חודש מרץ, מורה שלא עבדה אז, כי הייתה בחופשת לידה וכדו'.., לפי איזה חודש מחשבים?? מישהוא יודע??

אלי @@@

משתמש מקצוען
יש למישהו תנאי העסקה או איזה מסמך רשמי כמה הולכים לעבוד והאם שעת תפלה נחשב שעה ועוד ?
אשמח לקבל

אשמח לתשובה:
יש לי 13 שעות בתקן, כמה שעות אני אצטרך להוסיף??
וגם אין לי BA אבל עוד לא סיימתי 5 שנים בעבודה, זה נכון שמורה צעיר עד 5 שנים לא צריך BA?

מיכאל.ז

משתמש רשום
אשמח לתשובה:
יש לי 13 שעות בתקן, כמה שעות אני אצטרך להוסיף??
וגם אין לי BA אבל עוד לא סיימתי 5 שנים בעבודה, זה נכון שמורה צעיר עד 5 שנים לא צריך BA?
אם אתם כבר נמצאים בתוך המערכת ואין לכם B A עדיין , אז בחוזר מנכ"ל החדש כתוב מפורש שאתם לא יכולים להצטרף השנה לאופק חדש, מי שלא היה בכלל במערכת רק הוא יכול להכנס לאופק חדש אם יהיה לו BA השנה.

אלי @@@

משתמש מקצוען
אם אתם כבר נמצאים בתוך המערכת ואין לכם B A עדיין , אז בחוזר מנכ"ל החדש כתוב מפורש שאתם לא יכולים להצטרף השנה לאופק חדש, מי שלא היה בכלל במערכת רק הוא יכול להכנס לאופק חדש אם יהיה לו BA השנה.
באיזה חוזר מנכ"ל ראית את זה ?
איך מגיעים לחוזר מנכ"ל הזה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה