כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

קובי הלוי

משתמש רשום
לא נעים לי להתל בציבור החשוב, אך כנראה המציאות שונה ממה שהרבה אנשים חושבים כולל החכי"ם,
רק היום שמעתי מגורם שמעורה בעניין חזק זמירות אחרות לחלוטין, ע"כ אני מסתייג מההודעה הקודמת ובכדי לא להתל בציבור יתר על המידה לא נעדכן כאן כל יוממים דברים אחרים,
רק לתשומת לב הציבור מה שאמר השר ביטון שהוא שר החינוך והוא יודע יותר מכולם,
נקוה מאוד לבשורות טובות בקרוב וככל הנראה יהיה, רק להמשיך להתפלל,
בשורות טובות

לא יודע איך כולם פה בקשר עם חכי''ם וגורמים בכירים [שלא לציטוט!!!}
שכל אחד אומר משהוא אחר שהוא שמע בשם הח''כ הבכיר...שסותר את דברי הבכיר שהובא מניק אחר....
ורק אני אין לי קשר .עם שום ח''כ אפילו לא בכיר...

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לשאלתי מה קורה עם האופק בחינוך עצמאי ענה ח"כ יצחק פינדרוס:
יש התקדמות מאחורי הקלעים. הדגש בראשונה יהיה על הרשתות וזה יחל משנת הלימודים הבאה.
כששאלתי שוב האם זה אומר שבתשפ"ד חינוך עצמאי יהיה באופק?
ענה:
כך אמור להיות, לפי התשובות של העוסקים בדבר.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא יודע איך כולם פה בקשר עם חכי''ם וגורמים בכירים [שלא לציטוט!!!}
שכל אחד אומר משהוא אחר שהוא שמע בשם הח''כ הבכיר...שסותר את דברי הבכיר שהובא מניק אחר....
ורק אני אין לי קשר .עם שום ח''כ אפילו לא בכיר...
אני איתך!!!!

רחל822

משתמש חדש
ללא ספק יש אינדקציות מאוד ברורות שאכן עוברים לאופק. גם עמותות הגנים הגדולות..

מה שכן יש ספק האם יקבלו את אותם התנאים בדיוק כמו בחינוך הרשמי. או שיגלחו פה ושם .. וכן יכירו בכל הזכויות או לא יכירו ... זה לא ברור

מנוי חדש

משתמש פעיל
ללא ספק יש אינדקציות מאוד ברורות שאכן עוברים לאופק
כבר בשנה''ל הקרובה?
המנהלות למיטב ידיעתי לא מודעות לכך...
אדרבה, אם יש למישהו מידע אמין לגבי האם יסיימו את יום הלימודים כל יום (החל מכיתה א') בשעה 14:30 כמו בממלכתי.
מתוך ויקיפדיה:

1687903551604.png

מנוחי_מ

משתמש פעיל

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מישהוא יודע האם הפגישה שהיתה השבוע עם רבי משה הלל הירש היתה בקשר לאופק חדש, או לחלק של בעלז' ...?
לא ולא
דנים בהקמת בתי ספר עם לימודי חול שיהיו תחת הפיקוח של החינוך עצמאי כתחליף לממ"ח

חי 523

משתמש פעיל
לבנות או לבנים?
לבנות יש כבר חינוך עצמאי
לבנים זה מוסדות פטור שלא לומדים כלום חוץ מחשבון וכתיבה?

ר' יהונתן

משתמש פעיל
יש פה בשורה אדירה לכל הסייעות ברשתות חינוך החרדיות
רק צריך לקוות שמנהלי העמותות באמת יתנו לסייעות...

מרפס

משתמש צעיר
יש פה בשורה אדירה לכל הסייעות ברשתות חינוך החרדיות
רק צריך לקוות שמנהלי העמותות באמת יתנו לסייעות...
אני חושב שהחינוך העצמאי הודיע שאופק חדש ייכנס בפעימות וקודם רק הרי הפריפריה יכנסו לאופק חדש
וזאת למרות שלכאורה הם מתוקצבים על כל הארץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה