יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

E_Y

משתמש פעיל
שוב, אני מעוניינת לשמוע הצעות מחיר מיועצים שחושבים שהם יכולים להוזיל לי בריביות
כשהעלית את ההצעה זה לא היה הכי זול
עכשיו זה בלתי אפשרי לקבל את מה שהעלית
ולגבי ההלוואה מלאומי זה 120 בפריים +0.2 ל120 חודשים

ראובן 23

משתמש מקצוען

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
גומר להוציא משכנתא בעוד כמה ימים בס"ד מלאומי.
היות שאני עדיין לא נכנס לדירה, אלא גר בשכירות, בתכנון שלי היה לדחות את תחילת הפירעון לכמה שיותר מאוחר, (היועץ אמר לי שזה יעלה בסוף בריביות והכול אבל עם כל זה היה לי תכנון של לדחות ב2/3 חודשים)
השאלה שלי, האם זה אומר שבעצם נקרתה ליידי הזדמנות פז לקבל דחייה של הבנק בכמה חודשים עקב המצב ללא ריביות (כמובן בהגשת בקשה), או אולי היות וזה משכנתא חדשה הם כן ידרשו להתחיל רגיל תשלומים ללא סיפורים.

ראובן 23

משתמש מקצוען
גומר להוציא משכנתא בעוד כמה ימים בס"ד מלאומי.
היות שאני עדיין לא נכנס לדירה, אלא גר בשכירות, בתכנון שלי היה לדחות את תחילת הפירעון לכמה שיותר מאוחר, (היועץ אמר לי שזה יעלה בסוף בריביות והכול אבל עם כל זה היה לי תכנון של לדחות ב2/3 חודשים)
השאלה שלי, האם זה אומר שבעצם נקרתה ליידי הזדמנות פז לקבל דחייה של הבנק בכמה חודשים עקב המצב ללא ריביות (כמובן בהגשת בקשה), או אולי היות וזה משכנתא חדשה הם כן ידרשו להתחיל רגיל תשלומים ללא סיפורים.
עם אתה לא מהאנשים שזכאים למעגל א זה בדיוק אותה דחייה.

ראובן 23

משתמש מקצוען
אנשים חייבים להבין לרובינו הדחייה הזאת עולה המון כסף.(בדיוק כמו בקורונה)

21228

משתמש צעיר
כשהעלית את ההצעה זה לא היה הכי זול
עכשיו זה בלתי אפשרי לקבל את מה שהעלית
ולגבי ההלוואה מלאומי זה 120 בפריים +0.2 ל120 חודשים
תודה על המענה
ואני מנסה להבין האם זה נכון לי באמת לקחת המשתנה צמודה בכזה מחיר אם אני תוך חודשיים פורעת אותו עם 120,000 פריים +0.2 (אגב היועץ טען שיש גם אופציה לפריים -1% אם זה רק ל-70 תשלומים אם אני זוכרת טוב..)
בכל אופן אני מנסה להבין לעצם העניין האם לא אמורות להיות לי פה עמלות פרעון מוקדם כי אני לוקחת משתנה צמודה ב- 6% ומחזירה את זה אחרי חודשיים שהריבית הממוצעת בשוק היא משהו כמו 3.5% עד כמה שאני מבינה
ומילא אז זה אומר שאני אצטרך לשלם פה את ההפרש ביניהם שזה יוצא 2.5% ל- 5 שנים עד שהריבית הייתה אמורה להשתנות
או שאני לא מחשבת את העמלות פירעון בצורה נכונה ?

abc321

משתמש פעיל
בכל אופן אני מנסה להבין לעצם העניין האם לא אמורות להיות לי פה עמלות פרעון מוקדם כי אני לוקחת משתנה צמודה ב- 6% ומחזירה את זה אחרי חודשיים שהריבית הממוצעת בשוק היא משהו כמו 3.5% עד כמה שאני מבינה
ומילא אז זה אומר שאני אצטרך לשלם פה את ההפרש ביניהם שזה יוצא 2.5% ל- 5 שנים עד שהריבית הייתה אמורה להשתנות
או שאני לא מחשבת את העמלות פירעון בצורה נכונה ?
החישוב הולך לפי הריבית ביום לקיחת ההלוואה הריבית שהתקבלה או הריבית הממוצעת הנמוך מבניהם
לעומת הריבית הממוצעת ביום הפרעון

ראובן 23

משתמש מקצוען
דהיינו 34 שנים במקום 30?
לא.
תקרא את המאמר שלי.

21228

משתמש צעיר
החישוב הולך לפי הריבית ביום לקיחת ההלוואה הריבית שהתקבלה או הריבית הממוצעת הנמוך מבניהם
לעומת הריבית הממוצעת ביום הפרעון
תודה על המענה וסליחה על השאלות
אני פשוט רוצה להיות בטוחה שהבנתי מה שכתבת
ממה שאני מבינה זה שאני לוקחת את זה במשתנה צמודה 6% זה עצמו לא נתון שיכול לגרום לי עמלות פירעון גדולות אם אני אכן הבנתי נכון שמהיות שהריבית עכשיו היא סביבות נגיד 3.5 וזה בעצום הנמוך מביניהם שכתבת אז זה שאני לוקחת ב- 6% בכלל לא פרמטר לגבי העמלות פירעון
אשמח רק שתאשר לי שאני הבנתי אותך טוב
וגם לא אכפת לי אם תציץ על ההצעה שקיבלתי לומר לי אם היא אכן הצעה זולה

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לאחד שחושב שיש לו יכולות מול פקידי המשכנתאות, האם יש חיסרון לנסות להתמקח לבד מול כמה בנקים ורק במידה והמצב גרוע לפנות לאחמ"כ ליועץ? זה יכול להזיק?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לאחד שחושב שיש לו יכולות מול פקידי המשכנתאות, האם יש חיסרון לנסות להתמקח לבד מול כמה בנקים ורק במידה והמצב גרוע לפנות לאחמ"כ ליועץ? זה יכול להזיק?
אם הנכס תקין.
ההכנסות טובות.
אין בעיות אשראיות..
אין בעיה שיגש לבד.
אבל אם הוא חושב שהוא מבין בבניית תמהיל נכון עבורו. ויודע לעשות מה שלא יגרום לו חלילה עמלות היוון להמשך. ועוד כמה דברים שמקצוען מוציא מהמשכנתא .
בקיצור ריביות טובות זה רק המשנה בסיפור.
עיקר המקצוע זה לבנות נכון. תמהיל עם תוכנית עתידית דבר שבהרבה מהמקרים יחסוך עשרות ואפילו מאות אלפים.

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
תודה על המענה וסליחה על השאלות
אני פשוט רוצה להיות בטוחה שהבנתי מה שכתבת
ממה שאני מבינה זה שאני לוקחת את זה במשתנה צמודה 6% זה עצמו לא נתון שיכול לגרום לי עמלות פירעון גדולות אם אני אכן הבנתי נכון שמהיות שהריבית עכשיו היא סביבות נגיד 3.5 וזה בעצום הנמוך מביניהם שכתבת אז זה שאני לוקחת ב- 6% בכלל לא פרמטר לגבי העמלות פירעון
אשמח רק שתאשר לי שאני הבנתי אותך טוב
וגם לא אכפת לי אם תציץ על ההצעה שקיבלתי לומר לי אם היא אכן הצעה זולה
הצעה טובה, אך ניתן לשפר..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה