יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.
ככל הנראה תהיה בודאי כדאיות!!!
בפרט עוד שנה כשהריבית שלך לא תהיה 3.2% אלא 4.35% - אחרי שהפריים ישלים את העלייה החזויה, שבנק ישראל מפרסם שהוא הולך לעלות.
אגב, זה גם תלוי מה יהיה מחיר הדירה אז, ואם תעבור את 60% מימון, הריבית תהיה יקרה פי 2 בערך..
איך להשיג עבורך את המימון הזול ביותר עבור התוספת, צריך לדעת באופן מקצועי מה האםשרויות שעומדות ומעמדו בפניך.
בהצלחה!
תודה על התגובה המפורטת..!
לפי התחזית של בנק ישראל כפי שאמרת אז אולי יהיה משתלם לקחת כבר היום את התוספת במימון מחברת 'טריא'?
או שאפשר יהיה להשיג הלוואה חוץ בנקאית ממקור אחר בתנאים טובים יותר?
לגבי שווי הדירה תגיד לי אתה... מדובר בדירת שלושה חדרים במודיעין עילית קומה 4, בגודל 80 מטר כולל המרפסת
+ אופציה מיידית של עוד 25 מטר,...?

יש לקחת בחשבון שעדין אין טופס 4 ואין שום בנק שיסכים לתת משכנתא בצורה כזאת

נכון מאד, אבל שאלתי הייתה לאחר האכלוס ולאחר קבלת טופס 4.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
לפי התחזית של בנק ישראל כפי שאמרת אז אולי יהיה משתלם לקחת כבר היום את התוספת במימון מחברת 'טריא'?
לא הבנתי איך זה יעזור.
גם בטריא זה עוגן פריים, וכשבנק ישראל יעלה את הפריים, זה יעלה גם במשכנתאות שנלקחו מטריא. זה עוגן שיושב על ריבית בנק ישראל.
או שאפשר יהיה להשיג הלוואה חוץ בנקאית ממקור אחר בתנאים טובים יותר?
תנאים טובים, הם לאו דווקא גובה ריבית, אלא יציבות וניהול סיכונים נכון.. פריסה נכונה לתקופות, ועוד. יש ים של אופציות..
לגבי שווי הדירה תגיד לי אתה... מדובר בדירת שלושה חדרים במודיעין עילית קומה 4, בגודל 80 מטר כולל המרפסת
+ אופציה מיידית של עוד 25 מטר,...?
לא יודע להגיד במדוייק. שווה לשאול מתווכים באזור, או גם שכנים שיודעים מה המחירים. ניתן גם להיכנס למדל"ן.

typ

משתמש חדש
שלום, יש לי שאלה על אפשרות קבלת משכנתא אשמח אם אוכל להיעזר כאן:
א. יש לי דירה בירושלים בשווי 1650,000 ואני מעוניין למכור אותה ולקנות דירת 4 חדרים שיש לה בנוסף גם 3 יחידות דיור להשכרה, ב4000,000.
ב. לאחר מכירת הדירה וסילוק המשכנתא ישאר לי הון עצמי של כמיליון ש״ח, האם זה יספיק לי כדי לקבל משכנתא חדשה של 3 מיליון על הדירה?
ג. ההכנסות שלי ואשתי ביחד קרוב ל20 אלף ש״ח, ומה3 יחידות דיור תהיה הכנסה של מעל 10 אלף ש״ח (היום מושכרות ביחד ב11 אלף), כמו״כ ההורים מוכנים לחתום ערבות משכנתא ושחלק מהסכום ישולם מהחשבון שלהם.
אשמח לתשובה מוסמכת בהקדם האפשרי.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום, יש לי שאלה על אפשרות קבלת משכנתא אשמח אם אוכל להיעזר כאן:
א. יש לי דירה בירושלים בשווי 1650,000 ואני מעוניין למכור אותה ולקנות דירת 4 חדרים שיש לה בנוסף גם 3 יחידות דיור להשכרה, ב4000,000.
ב. לאחר מכירת הדירה וסילוק המשכנתא ישאר לי הון עצמי של כמיליון ש״ח, האם זה יספיק לי כדי לקבל משכנתא חדשה של 3 מיליון על הדירה?
ג. ההכנסות שלי ואשתי ביחד קרוב ל20 אלף ש״ח, ומה3 יחידות דיור תהיה הכנסה של מעל 10 אלף ש״ח (היום מושכרות ביחד ב11 אלף), כמו״כ ההורים מוכנים לחתום ערבות משכנתא ושחלק מהסכום ישולם מהחשבון שלהם.
אשמח לתשובה מוסמכת בהקדם האפשרי.
עם ערבויות זה בהחלט יתכן. רק במרכנתיל שמקבלים יחידות. ועדיין לא הייתי חותם לפני שמאות מוקדמת ושהבנק יאשר. כי זה יוצא מחולק ל4... תיק קצת יותר גדול מהרגיל. כולל ערבים אבל בהחלט עסקה שנראית מאוד כדאית.

חיימנה

משתמש פעיל
יש לי משכנתא עם יתרה בסך 140,000 על נכס בטאבו משותף
כיום אני במסלול 3.9 % צמוד מדד
יש איך לשפר את זה במיחזור
[עיקר הדאגה שלי היא מהצמידות...]

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי משכנתא עם יתרה בסך 140,000 על נכס בטאבו משותף
כיום אני במסלול 3.9 % צמוד מדד
יש איך לשפר את זה במיחזור
[עיקר הדאגה שלי היא מהצמידות...]
החלק שלך הוא 140?? סתם לידיעה זה לא מה שמשנה..

אם אתם עם הכנסות סבירות?? הייתי פותח חשבון במרכנתיל או יהב עם העברת פעילות מקבל 100 אלף ואפילו יותר בתנאים מצוינים וסוגר את המשכנתא לגמרי. ועל הדרך גם חוסך את הביטוחי משכנתא

חיימנה

משתמש פעיל
החלק שלך הוא 140?? סתם לידיעה זה לא מה שמשנה..

אם אתם עם הכנסות סבירות?? הייתי פותח חשבון במרכנתיל או יהב עם העברת פעילות מקבל 100 אלף ואפילו יותר בתנאים מצוינים וסוגר את המשכנתא לגמרי. ועל הדרך גם חוסך את הביטוחי משכנתא
מה נקרא סביר??
אני אברך אשתי מורה.....

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ללא הלוואות ללא חובות? כמה היא מכניסה . כמה אתה.
עצם זה שהיא מורה כבר סיכוי לתנאים הרבה יותר טובים בדסקונט - מרכנתיל - יהב- ומסד .
תרימו טלפונים לכולם. תבדקו מי יהיה הכי טוב עבורכם. בסוף תחזרו גם לבנק שלכם ותודיעו שאתם עוזבים כי קבלתם הצעה כזו וכזו....
כמובן הכסף לשיפוצים וכו'. לא לסגירת המשכנתא

Panda

משתמש מקצוען
שאלה ליועצי משכנתאות,
הלוואת גישור שנלקח לצורך רכישת דירה בתור הון עצמי, מה הסיכוי שהבנק תסכים בסוף תקופת ההלוואה לחדש אותה ולתת אותה שוב כהלוואת גישור לעוד כמה שנים?

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
שאלה ליועצי משכנתאות,
הלוואת גישור שנלקח לצורך רכישת דירה בתור הון עצמי, מה הסיכוי שהבנק תסכים בסוף תקופת ההלוואה לחדש אותה ולתת אותה שוב כהלוואת גישור לעוד כמה שנים?
אם הצהרת חליפית ולכן ההלוואת גישור - ומשכנת את הנכס שלך, זה לא ילך כנראה.. הבנק יעביר את זה לשפיצר.

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אשמח לחוות דעתכם על האישור שקיבלתי הלוואה של 283.5 א"ש 45% ממחיר הדירה (630 א"ש) מבנק טפחות דרך יועץ משכנתאות

קבצים מצורפים

• משכנתא.pdf
    KB 133 · צפיות: 25

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

Panda

משתמש מקצוען
אם הצהרת חליפית ולכן ההלוואת גישור - ומשכנת את הנכס שלך, זה לא ילך כנראה.. הבנק יעביר את זה לשפיצר.
אם אני מביא לבנק הוכחה לזה שניסיתי למכור את הדירה ללא הצלחה, יש סיכוי לקבל הערכה של ההלואה הקיימת לעוד שנה/שנתיים?

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עם ערבויות זה בהחלט יתכן. רק במרכנתיל שמקבלים יחידות. ועדיין לא הייתי חותם לפני שמאות מוקדמת ושהבנק יאשר. כי זה יוצא מחולק ל4... תיק קצת יותר גדול מהרגיל. כולל ערבים אבל בהחלט עסקה שנראית מאוד כדאית.
רק במרכנתיל נותנים על יחידות??

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה