התייעצות יש לכם עסק? איפה אתם מפרסמים?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הבנתי מיועצת עסקית שבעלוני פרסומת לא שווה, אז איפה כן? אשמח לכל מידע בענין.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
אין כלל אצבע, הגיוני שעלוני הפרסום מוכרים, אחרת למה אלפי אנשים משלמים שוב ושוב.
בכל אופן כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע באופן פרטני לגבי התחום הספציפי שאתה רוצה לשווק.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אחדד את השאלה, יש הרבה עסקים כמו שלי, חלקם עם חשיפה לרחוב והרבה לא, איך יש כאלה שלא צריכים לפרסם כלל?

כבי800

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחדד את השאלה, יש הרבה עסקים כמו שלי, חלקם עם חשיפה לרחוב והרבה לא, איך יש כאלה שלא צריכים לפרסם כלל?
זו שאלה מאד כללית שיכולות להיות לה הרבה מאד תשובות.
בגדול, עסק מקומי- טוב לו לפרסם במקומונים הנפוצים והנקראים באיזור שלו. אפשר גם להשקיע ביח"צ, בפרט אם זה עסק חדש, דיוור ישיר או מודעות בניין, ולנסות קד"מים.
אבל השאלה שלך כ"כ כללית בלי בריף מקצועי, ניתוח נתונים של העסק שלך, סביבתו ומתחריו.
את צריכה פרסומאי/ת טוב/ה שיודע/ת את העבודה, וי/תדע להמליץ לך על הצעדים הנכונים
(יועצת עסקית טובה זה מצויין, אבל לגבי פרסום כבודה במקומה מונח וכדאי להתייעץ עם מקצוען מהתחום הספציפי הזה).

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הבנתי מיועצת עסקית שבעלוני פרסומת לא שווה, אז איפה כן? אשמח לכל מידע בענין.
אנחנו קונים הרבה מפרסומות של עלוני פרסומת (כח הפרסום, לענין וכו')
יש חתך אוכלוסיה רחב שלא מתעסק עם אינטרנט ומיילים,
פרסום בעלון עושה רושם של מוצר במחיר הוגן ולא יקר,
שלא כמו פרסומות בעתונים הגדולים שעולים הון תועפות ואת מרגישה שאת בסוף תממני לבעלי העסק את מחירה המופקע של הפרסומת.
מה שאין בעלוני פרסום שידוע שהפרסומות שם זולות וההרגשה של הקונים היא שלמוכר יהיה מתח רווחים נמוך והמחירים משתלמים.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
השקעתי בחיי המון המון כסף ובעיקר לא במקומונים כי היועצים ומשרדי הפרסום למיניהם ממליצים שלא לפרסם שם...

ויהי בוקר אחד והחלטתי כן לפרסם ובאותו יום כיסיתי את המודעה × 10, אז כמו שאמרו לעיל אים כלל גורף באיפה לפרסם זה תלוי מוצר / אזור וכו' וכו'.

בהצלחה רבה בס"ד.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
השקעתי בחיי המון המון כסף ובעיקר לא במקומונים כי היועצים ומשרדי הפרסום למיניהם ממליצים שלא לפרסם שם...
אולי יש להם אחוזים בפלטפורמות הפרסום האחרות,
והמקומונים הם כסף קטן שלא מממנים יועצים ומשרדים לצורכי קידום...
( סתם קונפירציה אבל אולי היא נכונה...)

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
היא טענה שזה לא עוזר, רק מה שכן, מתי שפרסמתי הגיעו לקוחות (לא הרבה) ומתי שלא הן "שכחו" ממני.
אז איך אני "נכנסת" להם לראש?

bekkiback

משתמש מקצוען
חולקת על כל היועצים העסקיים למיניהם
שמעולם לא ניהלו עסק או מכרו מוצר.
סליחה שאני בוטה בקטנה
אבל זה מעלה לי את זרם הדם בגייזר.
מקומון טוב, הוא במת פרסום מעולה!
מניסיון.
רק מה?
אם אתה עסק מקומי,
אתה חייב כל שבוע שבועיים להיות שם.
וזה מצטבר לסכום לא קטן.

לכן, אם אפשר להגיע לקהל היעד בדרך אחרת יצירתית חינמית או בעלות נמוכה, מעולה.
אם לא?
המקומון הוא השופר הנכון.

חסידשע מיוזיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אין ספק שיש עסקים שמקומן הוא הערוץ הפרסום הטוב ביותר עבורם !
מה שצריך להיזהר זה מהמודעות שהם מעצבים שהם בדרך כלל ברמה נמוכה
מאוד מבחינה שיווקיות. גם אם לעיניי המתבונן הלא מקצועי הוא לא יצליח לזהות
איפה הבאג, הצבעים מתאימים הגופן יפה. אבל לקוחות זה לא מביא.
לכן אני ממליץ לעשות את המודעה אצל איש מקצוע
ולפרסם לפי הצורך והעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה