עזרה יש לי רעיונות לסיפורים, אין לי סבלנות. מי רוצה אותם?

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מביאה את זה. למרות שדווקא התחברתי לרעיון של @אש קודש!

הרעיון בצורה כללית: בחור מסתבך בחו"ל ונכנס לכלא, משם אפשר לקחת את זה למה שרוצים (אני הכנסתי לזה סוכני מוסד, אבל לא חייב) (כן, זה דומה לאתגר שהיה :sne: )
ובפרוט יותר
מהממת.
וכן, תכתבי ספר. (נראה לי באמת שמומלץ להוריד אותם, זה רעיון יפה)

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הם מחליטים שכשהם בורחים מהכלא הם גם יבריחו את שימי כי הם קלטו שהוא בחור תמים ועדין ושחבל שהוא יתקע 10 שנים בכלא הפולני.
קיצר הם מבריחים אותו ומסתובבים איתו באירופה ומסתבכים בכל מיני דרכים, ובסוף מגיעים לישראל.
אפשר לעשות ששסוכני המוסד עוד לא ביצעו את המשימה ומשתמשים בו כפיתיון למסומן בגלל המראה התמים שלו. בתור התחלה הוא "מתחבר" לפושע ולבסוף בורח יחד איתו מן הכלא.
מתברר ששני סוכני המוסד התחזו לכאלה ובאמת מדובר בשתי מאפיות הנלחמות זו בזו, כבראש הצד השני עומד הפושע שברח יחד עם שימי.
וכאן מתחילה העלילה להסתבך... צריך רעיונות למה שימי ברח איתו ומיהו באמת הפושע?!...
(וואו איך התפרעתי:sne:)
תוסיפו על זה עוד...
אני בכל אופן אהבתי את הרעיון שהבאת.

(אם מסובך לעשות שהם התחזו לסוכני מוסד, אפשר להפוך אותם למתחזים לסוכנים אמריקנים, ידברו באנגלית, יותר הגיוני...)

נערך לאחרונה ב:

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלי סוכני מוסד בבקשה.
בואו נעשה עלילה יפה, בלי לתקוע אותם בכל מקום. הם מורידים את הרמה, אפשר לכתוב עליהם מה שרוצים, טיסה לירח בעזרת זוג אקדחים וחתיכת טישו...
כשקוראים עליהם סיפורים, זה גורם להעריץ אותם. את מי? אנשים שעוברים על כל העברות שבתורה ועל שלושת החמורות באופן יומיומי.
גילוי עריות- עדיף שלא אספר.
שפיכות דמים- לא צריך לספר. ולפעמים זה רק למטרות נקמה- אין התר.
ע"ז- הם מאמינים בכוחם ועוצם ידם- שזה ההגדרה של ע"ז- להאמי שיש כוח מלבד הקב"ה.
למה צריך לכתוב עליהם כל הזמן? להעריץ אותם? למה??

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בלי סוכני מוסד בבקשה.
לאו דווקא סוכני מוסד.
בשביל העלילה צריך סוכנים כלשהם, שישחקו את דמות האיש הטוב בתוך הכלא.
(דקה לפני שראיתי את התגובה הזו הוספתי בסוגריים בתגובה שלי שלא צריך דוקא סוכני מוסד)
ואם עדיף, גם סוכנים גויים ילך טוב.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר לעשות ששסוכני המוסד עוד לא ביצעו את המשימה ומשתמשים בו כפיתיון למסומן בגלל המראה התמים שלו. בתור התחלה הוא "מתחבר" לפושע ולבסוף בורח יחד איתו מן הכלא.
מתברר ששני סוכני המוסד התחזו לכאלה ובאמת מדובר בשתי מאפיות הנלחמות זו בזו, כבראש הצד השני עומד הפושע שברח יחד עם שימי.
וכאן מתחילה העלילה להסתבך... צריך רעיונות למה שימי ברח איתו ומיהו באמת הפושע?!...
(וואו איך התפרעתי:sne:)
תוסיפו על זה עוד...
אני בכל אופן אהבתי את הרעיון שהבאת.

(אם מסובך לעשות שהם התחזו לסוכני מוסד, אפשר להפוך אותם למתחזים לסוכנים אמריקנים, ידברו באנגלית, יותר הגיוני...)
אוקי, אהבתי.
(בתור אמריקאית, הם יהיו סוכנים CIA)

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אוקי, יש כאן אחלה סיפור של @-חיה- ועם השדרוג של @אריאלל34 הוא ניראה לי מושלם ומתאים לפרוייקט.
נראה לי שכדאי שלא להחליט על סוף עכשיו, אלא לזרום עם הרעיון ומקסימום להתייעץ לפני הכתיבה.
אם יש התנגדויות אפשר לכתוב או לשלוח לי כועס. אם בעד- אני מאד אוהבת לייקים נחמדים של תודה.
אם בעד עם שינוי- לייק וואו.
אפשר לכתוב כמובן תגובות.
אנ ירוצה שמישהו יעלה פרק ראשון ויפתח את הפרוייקט. וכן צריך לפתוח נספח- שבו תפיסת תורים ודיונים (ומחמאות).
מי הראשון?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
להלן מה שכתבתי, כאן המקום להערות והארות, תיקונים והוספות. (בראש האשכול של הסיפור יופיע קישור ל"כללי הפרוייקט ונספח")

סיפור בהמשכים: הפרוייקט של קהילת כתיבה/שם הסיפור-נספח.​

קישור לפרוייקט.

הפרוייקט נולד כאן

כללי הפרוייקט:

מרגע שעולה פרק חדש, יכול כל אחד "לתפוס" את כתיבת הפרק הבא, על ידי הודעה כאן באשכול.

כתיבת פרק תתבצע עד יומיים מרגע ההתחייבות, (מחמישי ב12 בלילה עד מוצ"ש ב12 נחשב כיום אחד).

כל פרק יהיה בין 030 ל500 מילים, פרק שיהיו בו מעל 600 מילים, יימחק.

אם אינכם בטוחים שתוכלו לעמוד בהחייבות, אל תתחייבו!.

אם התחייבתם, ומתברר לכם שלא תוכלו לעמוד בזה, תודיעו על כך בהקדם האפשרי.

כותב הפרק הנוכחי, אינו יכול לכתוב את הפרק הבא, ומומלץ שגם לא יכתוב את הפרק שאחריו.

על מנת למנוע סתירות ובעיות, לפני כתיבת פרק חדש, חובה לקרוא את כל הפרקים הקודמים ברצף, גם אם כבר קראתם אותם בעבר.

בעת קריאת הפרקים הקודמים ולפני כתיבת הפרק, מומלץ לרשום לעצמכם את מצבם הנוכחי של כל הדמויות וההתפצלויות של הסיפור, ולציין לעצמכם את כל הקצוות הפתוחים, ואז להחליט במה להתמקד.

בעת הכתיבה, נסו שלא להשאיר מדי הרבה קצוות פתוחים, שלא לסבך את הכותבים הבאים.

שימו לב! זו לא תחרות, וזה הפרוייקט של כולנו, ולכן, אפשר ואפילו מומלץ, בעת כתיבת פרק חדש, להתייעץ ולדון כאן באשכול ולשמוע את דעותיהם של שאר הכותבים,
כמו כן, גם אם אינכם כותבים את הפרק הנוכחי, תוכלו לכתוב כאן המלצות והצעות לגבי הכתיבה.
מה לדעתכם אמורה להיות הכותרת, כפי שמופיע כאן, או כותרת של הסיפור? אם כן, איזו?

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@חיים רר נראה לי שבראש הנספח כדאי לרשום את קווי העלילה בצורה מסודרת.
חיברתי את שני הרעיונות אבל צריך לשפץ את התקציר הזה...

בחור בשם שימי (אפשר גם שם אחר : ) ממשפחה דלת אמצעים שרוצה לטוס עם חבריו לטיול בין הזמנים בחו"ל לקברי צדיקים.
מישהו מהשכונה קולט את זה ומציע לו להעביר חבילה לחו"ל ולשלם לו את הכרטיס ושימי מסכים.
הם נוחתים באחת ממדינות אירופה (נניח פולין) ושם תופסים אותו בשדה התעופה ומכניסים אותו לכלא.
שימי נמצא בכלא עם שני חברה אימתניים והוא מפחד מהם מאוד. הוא גם בדיכאון מכל המצב. החברה האלה הם בעצם סוכני CIA שהגיעו למשימת חיסול בכלא והם משחקים אותה פושעים איטלקים או משהו.
הם מחליטים שכשהם בורחים מהכלא הם גם יבריחו את שימי כי הם קלטו שהוא בחור תמים ועדין ושחבל שהוא יתקע 10 שנים בכלא הפולני.
הסוכנים עוד לא ביצעו את המשימה ומשתמשים בו כפיתיון למסומן בגלל המראה התמים שלו. בתור התחלה שימי "מתחבר" לפושע ולבסוף בורח יחד איתו מן הכלא.
מתברר ששני סוכני הCIA התחזו לכאלה ובאמת מדובר בשתי מאפיות הנלחמות זו בזו, כבראש הצד השני עומד הפושע שברח יחד עם שימי.
וכאן מתחילה העלילה להסתבך... צריך רעיונות למה שימי ברח איתו ומיהו באמת הפושע?...
הכותרת של הסיפור | נספח
למי יש רעיון לשם?
@-חיה-?

(אולי הוציאה ממסגר נפשי?)
צריך שם של ספר מתח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה