עזרה יש לי רעיונות לסיפורים, אין לי סבלנות. מי רוצה אותם?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מה דעתכם? אולי אפשר איכשהו לעשות תקציר, שבו כל כותב פרק יסכם את מה שכתב, כדי להקל על מי שמגיע לפרקו
(אולי קובץ משותף או שאר פלאי הטכנולוגיה)
אני מתנגד.
הרעיון טוב מסיבות אחרות, אבל הנימוק המדובר, לא.
כמו שכתבתי, יש עניין שכותב הפרק יקרא את הפרקים הקודמים, ולכן אין היגיון "לחסוך" את זה ולהקל.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
יש סיפור שהעלתי שמוצא חן בעינך?
או שאני אעלה עוד סיפורים? (אתם גומרים לי את המאגרים)
אתה רוצה סיפורי מוסד ושב"כ?
כבר העלית סיפור של שב"כ...
1) בן של טרוריסט נעצר ע"י השב"כ שמנסה לגלות איפה הטרוריסט הוא לא משתף פעולה בגלל שפחד שיתנקמו במשפחתו, בסוף השב"כ מחליט להגן על המשפחה שלו ועוצר אותה ואז מתברר שהטרוריסט הוא גיס של החוקר ה"רע" בגלל שהאחות של החוקר התחתנה עם אותו הטרוריסט.

אבל זה הבדל קיצוני, לא הסיפור של הג'ינג'ית שמתחמקת מהרווחה, אבל גם לא הזה של השב"כ,
יש טווח גדול באמצע...

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מישהו מביא עלילה?
תעלו רעיונות.
@-חיה- @7שבע7 אמרתן שיש לכן רעיונות, איפה הם?
אממ שיתפתי פעם בפורום עלילה שחשבתי עליה ואין לי כוח לכתוב. הבעיה שהיא דומה קצת לסיפור שהיה באתגר :sne:
אם תרצו אני אשתף

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא קראתי את כל ההודעות, כן קראתי את ההוראות.
יש מי שמעלה פרק ראשון?
כי בא לי להעלות את הפרק!
עלילה:
מלחמת אחים (הארץ מחולקת לשניים), 2 אחים חשודים בבגידה.
(הסיפור לא בניחוח קלאסי, כאילו לא במדינת ישראל. לא יודעת איך להסביר...)
אין לי מושג מה משם.
מה אתם אומרים?

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש מי שמעלה פרק ראשון?
כי בא לי להעלות את הפרק!
עלילה:
אין לי מושג מה משם.
מה אתם אומרים?
אני זורמת עם כל סיפור שיעלה
אבל זה נשמע אחלה

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש מי שמעלה פרק ראשון?
כי בא לי להעלות את הפרק!
עלילה:
אין לי מושג מה משם.
מה אתם אומרים?
תעלי פרק ראשון. נישמע מעניין, זה ז'אנר פנטזיה?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
כי בא לי להעלות את הפרק!
לא חושב שזו בעיה, אם כי צריך אישור מ @תמרוז על לקיחת הקרדיט...
עלילה:
אין לי מושג מה משם.
מה אתם אומרים?
קצת כוללני מדי, אני חושב שצריך קווים מנחים להיתהוות העלילה, לא רק תיאור המצב.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תעלי פרק ראשון. נישמע מעניין, זה ז'אנר פנטזיה?
לא פנטזיה, אבל כן רציתי להכניס קצת מדע בדיוני (רובוטים וכיו"ב).
להעלות לכאן?
קצת כוללני מדי, אני חושב שצריך קווים מנחים להיתהוות העלילה, לא רק תיאור המצב.
אם היה לי פירוט, הייתי כותבת את הספר מזמן...

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מביאה את זה. למרות שדווקא התחברתי לרעיון של @אש קודש!

הרעיון בצורה כללית: בחור מסתבך בחו"ל ונכנס לכלא, משם אפשר לקחת את זה למה שרוצים (אני הכנסתי לזה סוכני מוסד, אבל לא חייב) (כן, זה דומה לאתגר שהיה :sne: )
ובפרוט יותר
אני חושבת שהיא הייתה משהו כזה:
בחור בשם שימי ממשפחה דלת אמצעים שרוצה לטוס עם חבריו לטיול בין הזמנים בחו"ל לקברי צדיקים.
מישהו מהשכונה קולט את זה ומציע לו להעביר חבילה לחו"ל ולשלם לו את הכרטיס ושימי מסכים.
הם נוחתים באחת ממדינות אירופה (נניח פולין) ושם תופסים אותו בשדה התעופה ומכניסים אותו לכלא.
שימי נמצא בכלא עם שני חברה אימתניים והוא מפחד מהם מאוד. הוא גם בדיכאון מכל המצב. החברה האלה הם בעצם סוכני מוסד שהגיעו למשימת חיסול בכלא (מזכיר את הספר מבוקש שקראתי אז...) והם משחקים אותה פושעים איטלקים או משהו.
הם מחליטים שכשהם בורחים מהכלא הם גם יבריחו את שימי כי הם קלטו שהוא בחור תמים ועדין ושחבל שהוא יתקע 10 שנים בכלא הפולני.
קיצר הם מבריחים אותו ומסתובבים איתו באירופה ומסתבכים בכל מיני דרכים, ובסוף מגיעים לישראל.
איך העלילה? לכתוב על זה ספר?;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה