יש גבול????

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זהבהלה;2420596:
גם לי לא היה קשה לעלות על זה..

וכשאני עליתי עליו וניסיתי לנפנף אותו...
אמרו לי(ניקים ידועים), תני לו שיהנה..

זו הסיבה שנשאר! יש לו לגטימציה!!

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
טוב, לא צריך ללכת מאוד רחוק.
כל כך קשה לברר במקומות אחרים /
לענות תשובות באישי /
לענות בצורה לא מאוד מפרטת?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רותי קפלר;2420462:
אכן.
לפחות בפני המנהלים.

בזמנו אנשים העירו על כך שאין זה ראוי שמי שאינה גבר...
" שמי שאינה גבר"
לפנתיאון המודיע.
יפה. פעם היו נשים, והיו נשים לפני לידה.
היום יש נשים, ויש נשים במצב מיוחד.
אבל בעתיד יהיה הרבה יותר צנוע.
יהיו גברים, וכאלו שאינן גברים:)

וברצינות, יש אתרים שמאפשרים רישום ר-ק עם פייסבוק, מהסיבות האלו. שבפייסבוק מאוד קל לזהות פרופיל פיקטיבי.
אישית אני חושב שראוי לעשות פורום נוסף בפרוג (שכבה מעל) שישרת רק ניקים בעלי נסיון של נניח שנה, ו500-900 הודעות.

ואגב יש כאן ניקים שבכוונה מסתירים את הזהות שלהם (איש/אישה).

לאה ל

משתמש פעיל
נכתב ע"י פנס בערפל;2420646:

למשל את\ה

מי יודע אם את\ה פנס או אולי פנסת?

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י פנס בערפל;2420646:
" שמי שאינה גבר"
לפנתיאון המודיע.
יפה. פעם היו נשים, והיו נשים לפני לידה.
היום יש נשים, ויש נשים במצב מיוחד.
אבל בעתיד יהיה הרבה יותר צנוע.
יהיו גברים, וכאלו שאינן גברים:)

וברצינות, יש אתרים שמאפשרים רישום ר-ק עם פייסבוק, מהסיבות האלו. שבפייסבוק מאוד קל לזהות פרופיל פיקטיבי.
אישית אני חושב שראוי לעשות פורום נוסף בפרוג (שכבה מעל) שישרת רק ניקים בעלי נסיון של נניח שנה, ו500-900 הודעות.

למה זה אומר משהו נסיון שנה ו900 הודעות????
יש כאן הרבה שטותניקים שכותבים ומפציצים בהודעות. בגלל זה עוד שנה הם יהיו ראויים ל"שכבה מעל"?

לאה ל

משתמש פעיל
נכתב ע"י super tiger;2420711:
למה זה אומר משהו נסיון שנה ו900 הודעות????
יש כאן הרבה שטותניקים שכותבים ומפציצים בהודעות. בגלל זה עוד שנה הם יהיו ראויים ל"שכבה מעל"?

צודקים בכל מילה!

תותח שיווקי

משתמש פעיל
הבטחתי לעצמי לא להגיב כדי לא להפוך את הדיון לאישי, אבל כנראה ש(חלק) לא הבינו מה אני רוצה אז אבהיר את עצמי:
אי הנוחות שלי ושל עוד כמה ממשתתפי ונהני הפורום היתה מ-2 נקודות עיקריות -
1. לאלו שאינם גברים - נושא שלא היו מעלים בשולחן שבת בנוכחות גיס וק"ו בנוכחות תלמיד של אבא וכדו', לא ראוי לעלות לכאן. במידת הצורך כשצריכים עצה דחופה, יש דרכים להעלות נושא במילות קוד שכל מי שצריך להבין יבין, ומי שלא אמור להבין - גם אם יבין לא קרה כלום. לא לענין להעלות דוגמאות אבל יש הרבה. מה לעשות אבל עדיין לא הדירו מכאן את הגברים והם נמצאים פה.
2. לגברים - נושא שלא היית מעיז להתערב בו אם בכל זאת היו מעלים את הנושא בעזרת הנשים שבשולחן שבת, אל תתערב בו גם כאן.
לדעת כמה מהמגיבים, ספרים שלמים מדברי הפוסקים פשוט מיותרים. במקומם היה עליהם לכתוב סעיף אחד: "אל תסתכל, וזהו. אם אתה מסתכל בעיה שלך"...

שמחו

משתמש מקצוען
ואחרי הכל, עוד לא הבנתי דבר אחד.
אחרי שנטפרי היא באמת הסינון הכי טוב, איך יתכן שהם מאפשרים קיומו ופתיחתו של פורום כזה, המלא בבעיות קשות באמת. [ולא דיברתי על עצם ההתערבבות של גברים ונשים וכל המלל הבלתי פוסק סביב שטויות והבלים, אלא עוד הרבה יותר גרוע, כמו שעלה בכל האשכול הנוכחי].
ולפני שיתקיפו אותי. את השאלה הזו, כבר העברתי לאנשים בנטפרי, הם מודעים לבעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה