לימוד נהיגה טסט בגשם (2)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קבלו אותי,
תודה אם יש לך חלק
לא מוותרים על הפוסטים הבאים!!!
מתי יש לך שוב טסט?
שנדע לילה קודם לא להירדם,
לקום בנץ,
לכסוס ציפורניים,
לשתות קפאין
ולהתיישב על המחשב לחכות לתיאור החי של המבחן....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מה גאוני פה? אני אגיד לך.
חוץ מהכשרון למרוח את כולנו שעות עד לסוף המיוחל. חוץ מהיכולת להחזיק את העם מרוטי עצבים וטרוטי עיניים ממתינים לקץ. וחוץ מהכתיבה שלא נמאסת לרגע.
מלבד כל אלו - -
אם לדעתי תשאל,
ואתה תשאל.
כי דעתי תעניין אותך.
מאוד.
הטוויסט בעלילה שמוחדר כל רגע, הוא הקטע השמיימי פה, פשוט אין רגע דל. רוצה דוגמא? בבבקשה.
זה כמו לנסות למתוח סיפור טסט כשאתם כבר יודעים שעברתי....
או
שלא עברתי.
והנה עוד.
אבל לא בטוח שכדאי ללחוץ עליו.
אל תכנס לנישה הזאת
"היי ראש ישיבה! עזוב את הקומיקס המטופש הזה... לך תעשה משהו מועיל!"
וגם זה.
ספציפית כאן, ישנה מטרה נוספת - לדחות את הקץ ולהרחיק את השורה האחרונה של ה"עברתי או לא" ככל האפשר.
וכהנה רבים.
והנה לך פסיכולוגיה בגרוש (וסליחה על גניבת המקצוע..). בעיקרון הקורא נכנס לסיפור, ומצפה לזרימה לפי הכללים שנבנו לו כאן בסיפור. אבל השבירות האלו כל רגע, אחרי שכבר הבנת שהראש ישיבה קורא קומיקס, והשלמת עם זה, ואז האקסיומה המרגשת הזאת נשברת בקריאה "עזוב את הקומיקס הזה", זהו רטט העונג הבלתי מוסבר שחשים הקוראים. וכבר דרשו דורשי רשומות, כי לא לחינם נקרא 'טויסט' 'טויסט', באשר שראש וסוף המילה הם 'טסט'. והרי אתה עובר עוד טסט ועוד טסט, וכותב עוד מאמר ועוד מאמר, ומכניס בתוכם עוד ועוד טויסטים, עד שנמצאת כל הגולה כמדורת טסט. ועל זה נאמר: 'אלה ברכב ואלה בסוסים, ואנחנו' - - נכשלנו בטסט.

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מתוק מדבש!

ועוד משהו...
מדהים שאדם עם שנינות כל כך מתפרצת, גם יודע שזה נורא לפגוע איתה!!!

סע לשלום בדרך השלום;)
אחד מגדולי הקומיקאים (אפרים קישון) אמר שאדם דתי לעולם לא יהיה קומיקאי טוב. כי הוא אדם שיש לו גבולות ולא יכול לצחוק על ה כ ל.
באמת אצלי זו מלחמה יומיומית, בין ההתחכמויות לבין המצפון.

ראה את החתימה שלי

מ. שני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@הווה פשוט, מסתבר שהייתי ממש עסוק בחודשיים האחרונים.
אחרת, אין לי הסבר מדעי איך פספסתי את המאמרים המדהימים שלך.

כמו רבים פה, גם אני רצתי למרקר כל משפט שני במטרה לצטט אותו בהודעה ולכתוב עליו הערות מחכימות כמו: אהבתי או משפט לפנתיאון. (מה שבהחלט נכון)
אך ככל שהמאמר הלך והתארך, התארכו והתרבו גם המשפטים הממורקרים (-הדגושים. כן, גם אני לא הצלחתי להבין את המילה המוזרה שיצאה לי...) הבנתי שאין תכלית בלהעתיק את כל תוכן המאמר - כי את כולו אהבתי וכל כולו משפטים לפנתיאון או ללקסיקון.

אבל בכל זאת, בגלל שלא יכולתי בלי-
את החומרים השונים (שממילא לא בטוח שלקחתי אי פעם) שפכתי בחצר והמתנתי עד שיספגו באדמה לגמרי.
נמלה הופיעה ורחרחה בסקרנות.
אהבתי!!!

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
@הווה פשוט למה האשכול על הטסט השלישי והמסקרן , נמחק?
אני פשוט לא מצליח למצוא אותו..
מוזר הוא באמת נמחק, אין לי מושג למה,
אשאל את המנהלים, ואם לא ילך אנסה לשחזר אותו אני מקווה שהוא נמצא אי שם בנבכי המחשב שלי.
אודיע בעז"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה