לימוד נהיגה לא מצליחה לעבור טסט...לפני ייאוש

אילן 777

משתמש פעיל
מהניסיון שלי, (ואני לא מדבר על האלה שעברו בראשון) אחרי שמתיאשים (אבל באמת) ומגיעים לטסט בלי ציפיות, אז עוברים.... וכמובן הרבה תפילות וסיעתא דשמיא.
בהצלחה!

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מניסיון שלי:
עשיתי את כל הניסיונות:
- להיות רגוע
- להיות לחוץ
- להגיע מוכן
- להגיע לא מוכן
- להיות חבר של הטסטר
- להשתחצן עליו
- לא לספר לאף אחד
- לספר לכולם
- לקחת כדור הרגעה
- לא לקחת כלום
-ועוד הרבה סגולות של קברי צדיקים ונרות
וטרם עברתי...
המסקנא: כשה' ירצה שתעבור תעבור.

תמר פולק.

משתמש צעיר
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
אשמח לטיפים איך לעבור את הטסט.
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
מודה מראש על כל טיפ / עזרה!!!
בסוד בינינו בלי שאף אחד ישמע,,,למה ללא ללכת לאיזה חניון רק את ובעלך/אבא/אח וכו
להתאמן קצת על חניות סתם לנסוע בקטנה בשביל לצבור ביטחון יכול מאד לעזור...מניסיון

(לכאורה הכל נאמר כבדיחה)

saris

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

(לכאורה הכל נאמר כבדיחה)
ממש לא
חבל להרוס לעצמך את החיים

אני עברתי בטסט 6
מעצבן מאוד וקשה
אח''כ תשכחי מזה מבטיחה לך
המון הצלחות

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען

(לכאורה הכל נאמר כבדיחה)
תאונה הכי קטנה ותשב בכלא.
לא כדאי...

רומי זית

משתמש צעיר
תאונה הכי קטנה ותשב בכלא.
לא כדאי...
לא צריך להגזים,
אפשר למצוא מקום שקט לא לשכוח שמדובר פה בנהגת שעוד לא עברה טסט ואין שום סיבה שתעשה תאונה, עזר לי מאוד להתאמן לפני הטסט על הרכב של ההורים וברוך ה' עברתי בטסט שני
עוד משהו המורה אמרה לי שאם הטסטר שואל איזה טסט זה להגיד לו טסט 6-7 יש יותר סיכוי שיעביר

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אני עשיתי 43 שחעורים בתשלום למורה ועוד הרבה שיעורים ללא תשלום ... (בעלי היה המורה נהיגה)

עברתי בראשון

רומי זית

משתמש צעיר
אין בזה היגיון,
הם יודעים איזה טסט את, ולהיפך- אם הם יודעים שנכשלת בהרבה טסטים הם ישר מקטלגים.....
יש חוק חדש שהם לא יודעים איזה מספר טסט בגלל שפעם היו רואים שהתלמיד בטסטים מוקדמים היו מפילים אותו על כל שטות
וההגיון בזה הוא שהטסטר רואה שהתלמיד יודע לנהוג רק מתקשה לדוגמא בחנייה אז אם זה טסט ראשון הוא רוצה שיעבור מושלם כמו שצריך לעבור בטסט ראשון אבל אם זה טסט שביעי הוא מחליק לו

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
4 טיפות רסקיו- מנסיון...
(ד"א לא מומלץ על קיבה ריקה, סתם גורם לכאבי בטן שגם ככה יש מלחץ....)

מלא בהצלחה ותעדכני בסוף הטוב :)
4 טיפות ממש לא משפיע.
אני הכנתי לי רבע בקבוק מים עם איזה 20 טיפות רסקיו (זה פרחי באך טבעי לגמרי ולא מהווה בעייה)
ולקחתי את זה ממש בסוף השיעור שלפני הטסט וזה הרגיע אותי ממש.
זה מאד עוזר למצבי לחץ שהלב דופק מהר וגורם לראש לא לחשוב מה צריך לעשות...
ממליצה מאד
ובנוסף אם יש לכם רכב, תסעי עם נהג שיעשה איתך את המסלול המשוער של הטסט בעוד שהוא נוהג ואת עושה חזרה ברוגע ואומרת לו מה צריך לעשות כל פניה, תמרור וכו'
עשיתי את זה לילה לפני וזה נתן לי הרבה רוגע.
וכמובן לא לספר לאנשים על הטסט, זה מגביר את הציפייה והלחץ וכמובן, אין הברכה שורה אלא על הדבר הסמוי מן העין.
בהצלחה!

ד. מ.

משתמש פעיל
לי דווקא ממש הספיק 5 טיפות רסקיו
אבל ממליץ לנסות בשיעור שתים לפני לראות אם אין לזה השפעות שליליות
בהצלחה...............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה