מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לגבי מזגנים.
נכון דיברו על זה כבר אבל הייתי מאוד ממליץ למי שחושב להתקין מדחס על הבניין שיחשוב פעמיים.
כשקיבלתי מפתח הייתי צריך לחתום שלא אתקין מבחוץ. (נכון שכנראה כל קבלן מחתים אבל....)
כל מי שכבר נכנס לפקרוייקט התקין מרכזי. לדעתי עשרות קיבלו מפתחות...
יש לי הרגשה שיהיה עכיפה בעניין. הן מצד העייריה והן מבחינת הדיירים.
לי אישית לא כזה איכפת אבל ראו הוזהרתם..
צודק לגמרי
מי שיתקין מדחסים בחוץ ישלם סתם כפול
החברה תתבע אותו
חבל שאנשים סומכים על מתקינים חאפרים שמסבירים שבמרפסת שלך מותר, אנשים צריכים לקרוא את מה שהם חותמים עליו

וזה עוד לפני שדובר על זה שמי שמתקין בחוץ מאבד את האחריות על הדירה וכל רטיבות בקיר הקבלן יטען שזה בגלל זה

מי שמתקין בחוץ שם כספו על קרן הצבי
שום קבלן לא מחפש כאבי ראש מיותרים.
ברמה ד' גם היו הרבה קבלנים שהחתימו, על איבוד אחריות וכדו'.
בסופו של דבר, ברגע שהקבלן מסיים למכור ולמסור את כל הדירות, הוא מסתלק מהמקום, ומעוניין לשמוע מה שפחות בכל מה שנוגע לפרוייקט.
גם בכל הקשור לתיקונים, שהוא מחוייב על פי החוק לתקן במשך השנים הראשונות, הוא גורר רגליים. אני מתגורר בבניין חדש. ועד הבית הוציא דו"ח מחברת בדק בית על ליקויים בעלות כוללת של כחצי מיליון ש"ח, וחיכה עם זה למעלה משלוש שנים מהאכלוס. רק כנשלח לקבלן מכתב מעו"ד, הוא הואיל בטובו לבוא ולתקן.
אם אתם תולים את יהבכם באכיפה, זה קשור נטו לעומד בראש מחלקת שפ"ע.

Designer Cakes

משתמש רשום
צירפתי למטה מה שהיה כתוב בוואטסאפ של אחד מהבניינים בעיר דוד.
יש עוד בנין שממש באותו ראש.
זה נראה שדווקא הדיירים יעשו מזה עסק גדול.
אם זה כך, יהיה לך בעיות רציניות לא רק אם אגף השפ"ע.
שים לב לסעיף 1 ו3
ועל תתחיל לדמות רמה ה לרמה ד.
זה הולך ליהות שונה מאוד.
זה כבר שונה מאוד.

"ראשית מזל טוב לרגל הכניסה לדירה החדשה
להלן סיכומי הדברים שהוחלטו בוועד הראשון
1 לגבי מזגנים על פי החלטת עיריית בית שמש אין ליתלות מזגנים בחזית ובצידי הבנין.יש לישמור על ניראות תקינה ונקייה של הבנין.העובר על תקנה זו יחוייב בקנס כספי חודשי מטעם העירייה.אנא מנעו מעצמכם עוגמות נפש מיותרות.מיותר לציין שעניין זה כתוב בחוזה ואין לפגוע בשטחים המשותפים.ובנוסף לכל זה לא שווה לחסוך כמה שקלים ולהפסיד את הערך של הדירה.
2 מעבר דירה תקין בימים אלו דיירים רבים נכנסים לדירות שלהם בין שוכרים ובין קונים יש להקפיד על מעבר נקי ולא להשאיר פסולת בשטחים המשותפים .אנא מכם שמרו על סביבה נקייה ומוגנת לרווחת כולנו.יש לציין שכבר נעשתה ערימה של ליכלוך בכניסה לבניין ואנו צריכים לשלם על הפינוי.
3 סורגים לטובת כולנו ובשביל שיהיה מראה יפה לבניין יש לבחור צבע בגוון האפור המתאים לאלומניום.4 לגבי פרגולות וכדומה נדון בהמשך
5 לגבי תשלום התשלום הראשוני יגבה קצת יותר מהרגיל עבור הוצאות הראשנות חשמל מעלית ניקוי הבניין כיבוי אש בזק חבר בדק בית נעשה חישוב ויגבה מכולם בשווה.לאחר מכן תשלום הוועד ירד ל200 שקלים לחודש.התשלום יתבצע בהוראת קבע לגבי חברת ניהול יעשה הכל לפי החלטת רוב הדיירים.
להלן חברי הוועד
1
2
3
מי שאינו מעוניין בהחלטות אלו או שיש לו הערות יצור קשר.
אנו מברכים את כולכם ביישוב טוב ובמעבר קל .
חברי הוועד"

שמואל יצחק

משתמש צעיר
20220111_144646.jpg
בהקשר למה שדיברו פה על כשרות מים ביוב וכ'ו, זה צילום של השעוני שהתקינו בעיר דוד, פעם ראשונה שאני רואה כשרות על שעון מים

שמואל יצחק

משתמש צעיר
שום קבלן לא מחפש כאבי ראש מיותרים.
ברמה ד' גם היו הרבה קבלנים שהחתימו, על איבוד אחריות וכדו'.
בסופו של דבר, ברגע שהקבלן מסיים למכור ולמסור את כל הדירות, הוא מסתלק מהמקום, ומעוניין לשמוע מה שפחות בכל מה שנוגע לפרוייקט.
גם בכל הקשור לתיקונים, שהוא מחוייב על פי החוק לתקן במשך השנים הראשונות, הוא גורר רגליים. אני מתגורר בבניין חדש. ועד הבית הוציא דו"ח מחברת בדק בית על ליקויים בעלות כוללת של כחצי מיליון ש"ח, וחיכה עם זה למעלה משלוש שנים מהאכלוס. רק כנשלח לקבלן מכתב מעו"ד, הוא הואיל בטובו לבוא ולתקן.
אם אתם תולים את יהבכם באכיפה, זה קשור נטו לעומד בראש מחלקת שפ"ע.
הניסיון להשוות כל מקום אחר לנווה שמיר לדעתי שוגה בהבנה של המקום, א. כי העיריה היא זאת שמיתגה את נווה שמיר כיוקרתי והיא זאת שדחפה שהשכונה תהיה דתילונית והיא זאת שתאכוף שזה לא יהפוך לסניף נוסף של רמה ד', דבר נוסף הם בעלי הדירות, אם בכל מקום אחר יש וועד בית ברמה ה' רוב הסיכויים שיהיו חברות ניהול ולאלו יש כוח יפה מאד לפנות לדייר בדרישה להסיר את המזגנים שלו בפרט אם זה יעבור גם כהחלטת וועד של רוב הדיירים, אבל גם אם לא, בנוסח החתימה במסירת מפתח הוקדש סעיף נוסף לעניין המזגנים מעבר לסעיף הרגיל, מה גם שברור ששכנים ששילמו 20 אלף לפחות, יעשו כל שבידם שלא יהיה השקעה לחינם, כך אני מתרשם ואני נמצא שם יום יום.

כדרך אגב לכל הזוכים, שימו לב מסתובבים ברחוב ציידי לקוחות מחוץ למשרד המסירות, וכשאתה יוצא מבולבל אחרי שעתיים של סיבוב עם איזה ערבוש אחרי ספירה מייגעת של רזרבות, ובידך האחת מטף כיבוי לדירה וביד השניה מנואלה לתריס, המוח לא עובד, בדקו טוב טוב לאיזה מתווך אתם נותנים מפתח, בדקו עוד יותר טוב אם המתקין מזגנים שמראה לכם עשרות דירות שעשה בפרויקט (בפועל יראה לכולם את אותה דירה) כי זה שהוא ישים לכם עוד ספוט לד או יעשה עוד מטר גבס, לא יעזור כשהמזגן יתקלקל באמצע הקיץ ושירות אין, שימו לב.

haimn

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1042206בהקשר למה שדיברו פה על כשרות מים ביוב וכ'ו, זה צילום של השעוני שהתקינו בעיר דוד, פעם ראשונה שאני רואה כשרות על שעון מים
כנראה בגלל שזה דיגיטלי.
השעונים הישנים היו אנלוגיים לגמרי, ולכן לא הייתה בעיה בהפעלתם בשבת (לפחות לפי מה שאני מבין).

ברוס

משתמש פעיל
באיזה עיתון ? ב"ה - ומצוה לפרסם את השכונה לכמה שיותר חברים לדבר ה' שיבואו לגור שם.
אני בעצמי עובד שעות נוספות ומתווך בספונטניות ( זה לא המקצוע שלי ) למכרים ולחברים שלי בחינם אין כסף ומודיע להם על דירות להשכרה וכדו' העיקר לאכלס את המקום ביראי ה'.
ובקשר לגנים של אגו"י מהנ"ל זה רק אחד מני עשרות שאני יודע שבנתיים עובדים בשקט , ע"מ שלא לעורר את הדובים מרבצם...

נערך לאחרונה ב:

האברך ממיר

משתמש מקצוען
צירפתי למטה מה שהיה כתוב בוואטסאפ של אחד מהבניינים בעיר דוד.
יש עוד בנין שממש באותו ראש.
זה נראה שדווקא הדיירים יעשו מזה עסק גדול.
אם זה כך, יהיה לך בעיות רציניות לא רק אם אגף השפ"ע.
סתם שאלה.
מחיר למשתכן כבר התאכלסו, או שבינתיים רוכשי השוק החופשי שכבר התאכלסו פועלים בינתיים על פי שאיפותיהם?
כידוע, ועד הבית פועל ע"פ רוב דעות.
אם בכל מקום אחר יש וועד בית ברמה ה' רוב הסיכויים שיהיו חברות ניהול
כנ"ל.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
כי העיריה היא זאת שמיתגה את נווה שמיר כיוקרתי והיא זאת שדחפה שהשכונה תהיה דתילונית והיא זאת שתאכוף שזה לא יהפוך לסניף נוסף של רמה ד'
לזה בדיוק התכוונתי שזה קשור למי שעומד בראש מחלקת שפ"ע.
מי שמכיר את המצב הפוליטי בעיריית בית שמש יודע שהעירייה תקועה מאוד הרבה זמן, ואין יכולת בינתיים להזיז כלום.
לאש העיר יש מרווח נשימה עד ל-31/06 להמשיך לסחוב בצורה הזאת בלי להעביר תקציב, אבל גם היא יודעת שעד אז היא חייבת לגמור את הסיפור, וחברי העירייה החרדיים לגמרי אוחזים לה בגרון.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לפרסם דירה להשכיר או למכור זה רק בלוח מודעות

Zvibrunner

משתמש פעיל
שלום לכם,
קשה לי להבין משהו. אני משתבץ למגזר החרד״לי. כיום, רמב״ש ב, ג1, ג2, ג3 ד1, ד2, ד3,ו-ד4 כולם שכונות חרדיות האורות. ישנם עוד אנשים כמוני שמעדיפים לגור בשכונה דתית כמו רמה א׳. כך אמור להיות נווה שמיר. מדוע צריך ״לכבוש״, לכתוב שזאת מצווה וכוי״ב. ישנם עוד יהודים כולל חרדים יותר מודרניים מצד אחד אבל שומרי שבת , לובשים צנוע, וכו׳. מדוע שלא יהיה גם להם מקום ברמב״ש או גם להם מוסדות? אם אתם מעוניינים בשכונה שאפילו אין מישהו לא חרדי טהור ברמה של בטל בשישים, אז יש ב, ג, ד, וכו׳ . מדוע לפסול ולגרש יהודי אחר - מה גם יהודי שב_99% דומה לכם. יש לכולנו את אותו ש״ע, ואני אפילו לא אוכל שרוייה בפסח. יהודים יקרים, אני כותב מליבי בכאב. בורא עולם מעוניין שנתאחד. גם כתבתי קודם שישנם דברים משותפים הרבה יותר חשובים לכל הפלגים כולל משאבות מים בשבת, וכוי. אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו אבל לפעמים, גם אנחנו נפגעים.

בנימיני

משתמש מקצוען
שלום לכם,
קשה לי להבין משהו. אני משתבץ למגזר החרד״לי. כיום, רמב״ש ב, ג1, ג2, ג3 ד1, ד2, ד3,ו-ד4 כולם שכונות חרדיות האורות. ישנם עוד אנשים כמוני שמעדיפים לגור בשכונה דתית כמו רמה א׳. כך אמור להיות נווה שמיר. מדוע צריך ״לכבוש״, לכתוב שזאת מצווה וכוי״ב. ישנם עוד יהודים כולל חרדים יותר מודרניים מצד אחד אבל שומרי שבת , לובשים צנוע, וכו׳. מדוע שלא יהיה גם להם מקום ברמב״ש או גם להם מוסדות? אם אתם מעוניינים בשכונה שאפילו אין מישהו לא חרדי טהור ברמה של בטל בשישים, אז יש ב, ג, ד, וכו׳ . מדוע לפסול ולגרש יהודי אחר - מה גם יהודי שב_99% דומה לכם. יש לכולנו את אותו ש״ע, ואני אפילו לא אוכל שרוייה בפסח. יהודים יקרים, אני כותב מליבי בכאב. בורא עולם מעוניין שנתאחד. גם כתבתי קודם שישנם דברים משותפים הרבה יותר חשובים לכל הפלגים כולל משאבות מים בשבת, וכוי. אני מבקש סליחה אם פגעתי במישהו אבל לפעמים, גם אנחנו נפגעים.
לציבור החרדלי אכן יש הרבה מהמשותף לציהור החרדי ומי שבקיא בתנודות הפנים מגזריות יודע שהפערים הולכים וקטנים
כל השיח כאן הוא שהשכונה לא תהיה עם צביון לא דתי

ייד

משתמש מקצוען
שלום לכם,
א. לצערינו כיום מדינת ישראל באמצעות מינהל מקרקעי ישראל שולטת על כל שוק הדירות,
ומכיון שכך תכנון הדירות ושיווק הקרקעות נעשה באופן שתואם את דרכה האידיאולוגית למנוע ככל האפשר התפתחות של חיים יהודיים, ערכיים, עצמאיים ומתבדלים בארה״ק, ומשכך לא תוכננו ערים ושכונות חרדיות עצמאיות כלל שנים רבות (למעט רמה ד׳), ואין לנו איפה לגור, ולא נותרה בידינו ברירה אלא להגן על זכותינו לכל פיסת קרקע פנויה להניח בה את ראשינו.

ב. אין לאף אחד עניין בשכונה מגזרית ולא משנה לנו צבע הכיפה, אבל לגיטימי ואף רצוי שהשכנים ירצו שכונה של יראי שמים, הלבושים בצניעות, שואפים רק לעשות רצון השם ומנותקים מהעולם הגויי, אם יש לך ערכים יהודיים ואתה מאמין שהתורה ורצון השם הם מעל הכל כולל הכל ומקפיד על השו״ע בשלמותו, נראה לי שרוב התושבים יהיו גאים בשכנותך וישמחו על כל אחד כמוך שמצטרף.

נ.ב. אינני מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי ולכן שום דבר כאן איננו אישי כלפי שום אדם אלא לגופו של עניין.

haimn

משתמש פעיל
שלום לכם,
אם תסתכל טוב, תראה שמספר האנשים שכותבים נגד ציבור דתי לאומי באופן כללי ומעוניינים רק בציבור חרדי בלבד (ורק מהקהילה שלהם) הוא קטן מאוד, אני בטוח שרוב התושבים (ואני בכללם) ישמחו לשכנים יראי שמיים לא משנה מאיזה מגזר.
כמו בכל דבר, שמים לב בעיקר לצדדים הקיצוניים אבל הרוב השקט שחושש ולא מעוניין להיכנס למריבות ותככים לא מביע את דעתו.
ברוך הבא לשכונה!

Tzipy23

משתמש רשום
מישהו עשה תוספת למטבח של הקבלן באופן פרטי ויכול לשתף בפרטים (נגר,מפרט,מחיר)אפשר גם במייל b7188062 וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה