מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
שלום לכולם הרבה אברכים התקשרו אלי בתקופה האחרונה לגבי שכירות וכו
יש פה נקודה שאני רואה שהציבור לא מבין
אי אפשר לנהל מאבק על צביון השכונה מרחוק
אם באמת אכפת לכם מהצביון של השכונה תגיעו לגור לבד

שמואל יצחק

משתמש צעיר
שלום לכולם הרבה אברכים התקשרו אלי בתקופה האחרונה לגבי שכירות וכו
יש פה נקודה שאני רואה שהציבור לא מבין
אי אפשר לנהל מאבק על צביון השכונה מרחוק
אם באמת אכפת לכם מהצביון של השכונה תגיעו לגור לבד
כל כך צודק, או לכל הפחות לפנות כקבוצה למתווך ולקבל החלטה למי משכירים, אם כל אחד ילך לבד וינסה לקבל כמה שיותר צביון השכונה נחרץ, חשבתי שקבוצת הזוכים ירים את הכפפה, אבל הוא נעלם, מרגיש שגם הוא התייאש.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
לא בטוח שהאברכים האלו אכפת להם מי יגור. העיקר לקבל תשואה גדולה לדירה.
יש בעיתיות גדולה בשכונה חדשה ללא מוסדות ועוד באמצע שנה לעבור.
במיוחד למשפחות אברכים ללא רכבים שקשה להם לשנע ילדים משכונה אחת לשניה.
לכן אני מאמינה שאלו שרכשו את הדירה ספק להשקעה ספק למגורים לא יבואו לגור העיקר אופי השכונה...
בתכלס אין אף אחד שלשם שמים יבוא לגור שם...
ויש כאלו שמתכוונים כן לבוא לגור ורק אלו באמת יקבעו את אופי השכונה והם אלו שיחוללו את המהפך לכאן או לכאן
וזה א"א עדיין יהיה לראות עכשיו אלא רק לאחר אכלוס לפחות של 3 פרויקטים.
ומי שיבוא לגור בפועל וחוץ מלרהט את הדירה ולעצב אותה גם יפעל בשכונה ויקים ויעשה וכו' הוא בסופו של דבר ישפיע
כי גם עם עכשיו זה יושכר לדתיים ובפועל בעלי הדירות החרדיים יחליטו להתאגד באיזה יום לבוא הם יכולים לעשות את ואז זה יתחרד כמו כל שכונה מתחרדת אחרת

ברכת מרום

משתמש מקצוען
ועוד דבר לפי דעתי עם יגיעו לשם קיצוניים שהחליטו לפעול מספיק 5 משפחות כדי שאנשים יברחו משם... לפחות אלה שבאו לגור בשכירות או שרוצים לבוא..

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
ועוד דבר לפי דעתי עם יגיעו לשם קיצוניים שהחליטו לפעול מספיק 5 משפחות כדי שאנשים יברחו משם... לפחות אלה שבאו לגור בשכירות או שרוצים לבוא..
אנחנו לא מחפשים באלגן בשכונה עם צמיגים שרופים וכו

ברוס

משתמש פעיל
אין ספק שצביון השכונה יקבע ע"י מעשים בלבד , ומעט דיבורים דהיינו פשוט לבוא ולגור שם - נכון שזה יהיה קצת קשה בהתחלה , וע"ז נאמר ( השבוע בפרשה ) " כל ההתחלות קשות " אבל בל תשכחו " שהעשרה הראשונים נוטלים שכר כולם " וכל הזכויות ישמרו לכם בזה ובבא ! אני אישית עדין לא יכול לעבור לשם כי אני בנמדר 490 שיהיה מוכן רק בעוד כמה חודשים , אבל בהחלט אני אכן מתכון שזה יהיה מוכן וראוי למגורים לעבור לשם בעז"ה.
מה שאני כן ממליץ למי שלא יכול לעבור לגור עכשיו מכל סיבה שהוא , שבאם הוא מעונין להשכיר שכמובן להשכיר רק ליראי ה' (
ולאו דווקא קיצונים... ) ועכ"פ לשים שם משפחה על הדלת , ועל הת"ד שיראו שכאן גר יהודי... חרדי. ולהראות נוכחות חרדית בשטח להסתובב ולסיר שם , מידי פעם ככל שמתאפשר. ומעט מן האור דוחה הרבה מן החושך.

haimn

משתמש פעיל
אין ספק שצביון השכונה יקבע ע"י מעשים בלבד , ומעט דיבורים דהיינו פשוט לבוא ולגור שם - נכון שזה יהיה קצת קשה בהתחלה , וע"ז נאמר ( השבוע בפרשה ) " כל ההתחלות קשות " אבל בל תשכחו " שהעשרה הראשונים נוטלים שכר כולם " וכל הזכויות ישמרו לכם בזה ובבא ! אני אישית עדין לא יכול לעבור לשם כי אני בנמדר 490 שיהיה מוכן רק בעוד כמה חודשים , אבל בהחלט אני אכן מתכון שזה יהיה מוכן וראוי למגורים לעבור לשם בעז"ה.
מה שאני כן ממליץ למי שלא יכול לעבור לגור עכשיו מכל סיבה שהוא , שבאם הוא מעונין להשכיר שכמובן להשכיר רק ליראי ה' (
ולאו דווקא קיצונים... ) ועכ"פ לשים שם משפחה על הדלת , ועל הת"ד שיראו שכאן גר יהודי... חרדי. ולהראות נוכחות חרדית בשטח להסתובב ולסיר שם , מידי פעם ככל שמתאפשר. ומעט מן האור דוחה הרבה מן החושך.
איך נשמע שם משפחה חרדי? אני מכיר אדלשטיין חילוני לגמרי ואלון חרדי למהדרין.
ותראה כמה ברוס יש כאן: https://he.m.wikipedia.org/wiki/ברוס רובם בכלל לא יהודים (כמובן, חלילה לי מלומר משהו עליך, רק על העובדה ששמות משפחה לא אומרים כלום)

נערך לאחרונה ב:

Tzipy23

משתמש רשום
הודעה שהועברה היום מהחיידר הליטאי של ג2
שלום וברכה,
הנהלת תלמוד תורה כנסת אהרן ברמה ג2 תקיים בשבוע הבא מפגש עם הורים שמתעניינים לגבי רישום ילדים לגני תלמוד תורה. (לנרשמים משכונת רמה ה ינתן שירות הסעה לתלמידים )
מי שמעוניין לבוא למפגש יכול ליצור קשר עם מזכירות הת"ת במספר 054-849-0711
או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

כמו"כ הנהלת רשת הגנים של אגו"י האמורה לפי הסכמי העירייה לפתוח גני בנות בשכונה ( רמה ה ) תשתתף במפגש זה על מנת לתת פרטים ולשמוע את צרכי הקהילה

בברכת הצלחה רוב נחת וישוב טוב

hadasa111

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
האם למישהו כאן יש מושג איך אנחנו מגיעים לעסקן מקהילת תולדות אהרן?

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ערב טוב
אם מישהוא יודע ליעץ מה אפשר לעשות במקרה שבתוכניות הראשונות שמסרו לנו בחתימת החוזה הופיע יציאה למרפסת דרך המטבח וכעת לאחר שהקבלן קיבל היתר בניה הוא שלח לנו תוכנית שבה היציאה למרפסת היא דרך חדר שירות שהוא יוצא מחדר האמבטיה
מה אפשר לעשות הרי זה לא הגיוני כלל שהמרפסת תצא מאמבטיה ?

Designer Cakes

משתמש רשום
האם למישהו כאן יש מושג איך אנחנו מגיעים לעסקן מקהילת תולדות אהרן?
מקווה שזה לא במטרה לעשות באלגאן בשכונה.
אפילו אלא שמחפשים שכונה חרדי מובהק לא רוצים את הסגנון הקיצוני אם שריפת פחים והפגנות כל יום.....

shs

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקווה שזה לא במטרה לעשות באלגאן בשכונה.
אפילו אלא שמחפשים שכונה חרדי מובהק לא רוצים את הסגנון הקיצוני אם שריפת פחים והפגנות כל יום.....
מי שמקשר בין תולדות אהרן ל"שריפת פחים והפגנות כל יום" פשוט לא מכיר את המציאות...

shmoli1

משתמש רשום
משהו מעניין, כל אלה שמגיבים בעד "השלום" זה משתמשים חדשים,
כנראה שבאמת העיריה עובדת קשה להחדיר שזה שכונה חילונית
מעניין, "משתמשים פעילים" שיש להם כנראה הרבה זמן מיותר לבזבז בפורומים באינטרנט הם בעינך החרדים האמיתיים
ומי שהוא "משתמש חדש" שנכנס לכאן בגלל השכונה ומגיב דיי בעדינות על קיצוניות של כמה חברה שמעדיפים כשכנים את הטרור של תולדות אהרון על פני חרדי מודרני אז הוא נחשב לחילוני מושתל...

מיריומה

משתמש מקצוען
מעניין, "משתמשים פעילים" שיש להם כנראה הרבה זמן מיותר לבזבז בפורומים באינטרנט הם בעינך החרדים האמיתיים
ומי שהוא "משתמש חדש" שנכנס לכאן בגלל השכונה ומגיב דיי בעדינות על קיצוניות של כמה חברה שמעדיפים כשכנים את הטרור של תולדות אהרון על פני חרדי מודרני אז הוא נחשב לחילוני מושתל...
אדם שכותב על תולדות אהרון "טרור" ככל הנראה לא באמת מהציבור החרדי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה