חיסכון לכל ילד - סקר

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נתין;n4903501:
מומלץ לכם לבדוק מול יועץ איך לסדר את זה - כל עובד יכול לבחור ע"פ החוק איפה לשים את הכסף שלו.

עם פרצוף כמו של המנהל שלי עדיף שלא לפתוח את הפה...

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י lmaof;n4907024:
ראיתי לפני תקופה באחד מבתי הכנסת דף מפור מכל החברות על מי יש הכשר ובאיזה מסלול ומי נותן את ההכשר וללא פרשנות נוספת רק נתונים
למישהו יש את הדף הזה
אני רוצה מידע לאיזה חברה יש הכשר במסלול סיכון מוגבר

IMG_0010.pdf

קבצים מצורפים

• 1111.JPG
    1111.JPG
    KB 136.9 · צפיות: 27

hayah

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש עוד חברות כגון הראל ומנורה שיש להם מסלול כשר

P100PLUS

עיצוב גרפי ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י yosi999;n4908200:
לא נכנס לויכוח על נושא התגמולים כי אכן אין לי מידע בענין מלבד ההשערה שרשמתי .
לדבריך בנושא האופציות
גם אם "מצלמים" תעודת סל באופצייה הסיכון גבוה יותר כי ברגע שהתעודת סל יורדת מתחת לקו מסוים המוגדר מראש בתקנון האופציה אתה מפסיד את כל הכסף שהושקע .
מה שאין כן במניות או אפילו בתעודת סל אתה נשאר עם השווי של המניה (גם אם הוא נמוך לפחות הוא שווה משהו)
שים לב שברוב תוכניות ההשקעות במגזר הכללי לא משקיעים באופציות ואם אכן משקיעים זה באחוזים מינמליים ...

יש לכם ידע מי משקיע מבין החברות באופציות ומי במניות ואג"ח.?

avim10

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yosi999;n4908200:
לא נכנס לויכוח על נושא התגמולים כי אכן אין לי מידע בענין מלבד ההשערה שרשמתי .
לדבריך בנושא האופציות
גם אם "מצלמים" תעודת סל באופצייה הסיכון גבוה יותר כי ברגע שהתעודת סל יורדת מתחת לקו מסוים המוגדר מראש בתקנון האופציה אתה מפסיד את כל הכסף שהושקע .
מה שאין כן במניות או אפילו בתעודת סל אתה נשאר עם השווי של המניה (גם אם הוא נמוך לפחות הוא שווה משהו)
שים לב שברוב תוכניות ההשקעות במגזר הכללי לא משקיעים באופציות ואם אכן משקיעים זה באחוזים מינמליים ...
"כל הכסף שהושקע" - הוא בעצם רק הפרמיה עבור האופציה. שזה כמובן לא מחיר המניה. לכן גם אחוזים נמוכים מכלל הכסף שבקרן, הם הרבה כסף במקרה של רווח [- בעצם מינוף של הכסף, וזו הסיבה שאין צורך להשקיע באחוזים גבוהים] ולזה התכוונתי שכתבתי שזה קצת יותר יקר.
שוב, למיעוט הבנתי בענין. ואשמח אם תתקן אותי אם טעיתי.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מוזיקאית;n4902888:
מדובר בסכום נחמד ביותר לאלה שלא נוגעים בו עד גיל 18,בכל אופן אני מבינה שאף אחת פה לא הלכה לבנק,למה?

כי בבנק זו חתונה קתולית. אין לך דרך לעבור מהם.
בקופות גמל שונות את יכולה כל הזמן לעבור לפי המגמתיות של הקופה.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה התוצאות בינתיים נכון לעכשיו...
אגב גם אנחנו החלטנו על פסגות

nothing

משתמש פעיל
מישהו קרא "המודיע" היום ויכול לסכם מה כתוב (בפרסומת הגלויה ובפרסומת המוסווית בכתבה של אברהם גרובייס) על הקרן החדשה של אלטשולר שחם? האם אכן מדובר בקרן אחרת, חוץ מהארבע המוכרות (סיכון מוגבר, בינוני, נמוך והלכה)?

avim10

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מוזיקאית;n4902888:
מדובר בסכום נחמד ביותר לאלה שלא נוגעים בו עד גיל 18,בכל אופן אני מבינה שאף אחת פה לא הלכה לבנק,למה?

מעבר למה שכתבו כבר - אי אפשר לשנות, יש סיבה הלכתית גם: בבנקים יש לכל הפחות הזדקקות להיתר עסקא כללי, [בהנחה שיש לבנק הספציפי היתר עסקא טוב], וזה פחות מהודר מהקרנות ההלכתיות של מיטב דש, הראל, ופסגות, שבהן אין הזדקקות להיתר הזה.

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
לא משנה מה תבחרו אבל רק לידיעתכם, לאינטרגמל, יש כשרות על כל המסלולים, כך שאם מישהו מעוניין ללכת על מסלול עם יותר רווחים עם סיכון בינוני או מוגבר, הוא יכול לעשות זאת דרכם.

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למי שלא בחר.. (ואמרו שמחצית מהציבור לא בחרו) נשאר לבחור עד מוצאי החג..

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
68% מההורים בחרו להוסיף חמישים שקלים לחיסכון הילדים

עם תקופת הבחירה של ההורים לניהול כספי 'חיסכון לכל ילד', הנה כמה נתונים מרתקים: הורים לשני מיליון ילדים בחרו בעצמם את מסלול החיסכון. 60% מהתכניות שנבחרו הן בקופות גמל ורוב ההורים הגדילו את ההפרשה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הוסרה ההשגחה מחב' אלטשולר שחם?? למישהו יש יותר פרטים? ולאן כדאי עכשיו לעבור?
.

קבצים מצורפים

• אלטשולר.jpg
    אלטשולר.jpg
    KB 59.7 · צפיות: 28

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה