דרוש מידע זוכי מחיר למשתכן באלעד בהגרלה האחרונה במאי - לכאן!

שייעלע

משתמש חדש
יש למישהו קצת מידע על הדירות ... גודל הדירות ...מחיר השוק למטר ...סתם מידע נחוץ ....
טיפים לבחירת דירה

JLJ

משתמש פעיל
מה עם הפרוייקט של אפי קפיטל ?
משהו מתקדם?

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
מה עם הפרוייקט של ברזני,
של ההגרלה האחרונה במאי (לפני חצי שנה)
האם יש למשהו מידע?
באתר של המחיר למשתכן רשום- טרם הוגשה בקשה להיתר...
כמו"כ אם מישהו יודע מה הולך להיות גודל הדירות שם, ומה יהיה השווי שלהם,
אני רוצה לבדוק אם כדאי לחכות..

יחיאל אינדיק

משתמש חדש
מה עם הפרוייקט של ברזני,
של ההגרלה האחרונה במאי (לפני חצי שנה)
האם יש למשהו מידע?
באתר של המחיר למשתכן רשום- טרם הוגשה בקשה להיתר...
כמו"כ אם מישהו יודע מה הולך להיות גודל הדירות שם, ומה יהיה השווי שלהם,
אני רוצה לבדוק אם כדאי לחכות..
על פניו לכאורה הרווח הוא בין 600000 ל800000 בלי עליית המחירים.זה בהחלט אחד ההגרלות השתלמות.אני לא יודע מה איתו ולמה הוא לא הגיש עדיין בקשה להיתרים אבל השכירות של השנה שנתיים עד שזה יסתדר שווים את זה לכאורה.
אלא אם כן יש לך עסקה אחרת משתלמת יותר.ככל שמחכים עם הפרוייקט מצד אחד משלמים שכירות לפח ומצד שני מרוויחים שהריבית יורדת לאט לאט ומי שלוקח משכנתא זה מאוד מאוד חשוב.כי הריבית עכשיו חותכת ברווחים של המחיר למשתכן הרבה מאוד

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
על פניו לכאורה הרווח הוא בין 600000 ל800000 בלי עליית המחירים.זה בהחלט אחד ההגרלות השתלמות.אני לא יודע מה איתו ולמה הוא לא הגיש עדיין בקשה להיתרים אבל השכירות של השנה שנתיים עד שזה יסתדר שווים את זה לכאורה.
אלא אם כן יש לך עסקה אחרת משתלמת יותר.ככל שמחכים עם הפרוייקט מצד אחד משלמים שכירות לפח ומצד שני מרוויחים שהריבית יורדת לאט לאט ומי שלוקח משכנתא זה מאוד מאוד חשוב.כי הריבית עכשיו חותכת ברווחים של המחיר למשתכן הרבה מאוד
הבנתי שלכאורה זה יהיה דירות קטנות של 3.5 חדרים - באזור ה90 -100 מטר
שזה יוצא בערך מליון וחצי אחרי ההנחה.
דירה בגודל כזה שווה היום 2 מליון באלעד.
שכירות של 5 שנים נניח יותר מ 250K (באזור שאני גרה וללא סיוע בשכר דירה)
כך שיוצא רווח של מקסימום 250K.

אם זה אכן הנתונים,
עדיין שווה לחכות??

יחיאל אינדיק

משתמש חדש
הבנתי שלכאורה זה יהיה דירות קטנות של 3.5 חדרים - באזור ה90 -100 מטר
שזה יוצא בערך מליון וחצי אחרי ההנחה.
דירה בגודל כזה שווה היום 2 מליון באלעד.
שכירות של 5 שנים נניח יותר מ 250K (באזור שאני גרה וללא סיוע בשכר דירה)
כך שיוצא רווח של מקסימום 250K.

אם זה אכן הנתונים,
עדיין שווה לחכות??
אני לא יודע מה עם כל הפרוייקטים אבל בפרוייקט אחד אני יודע שיש מכל הגדלים כך שלפי הסדר יכולים לבחור ואם כן הרווח משתנה מדירה לדירה. גם בדירה של 100 מטר הרווח הוא כמו שאמרתי ואני אסביר לך.המחיר הוא בערך 16000 למטר(תלוי באיזה פרוייקט) ואם לא נחשב חניה ומחסן שזה רק בחירה וזה מחיר שונה אז הדירה תעלה 1.6 מיליון ואם נוריד 300000 הנחת מחיר מטרה יוצא דירה ב1.3 שכיום שווה בשוק לפי אתר מדלן 2.170.000 (לפי המחיר הממוצע למטר באלעד לפי אתר מדלן -21700.) אם כן הרווח הוא 870000 שקל חדש ונקי. ואם זה 80 מטר אז בסביבותה600 אלף ואם זה 120 מטר אז זה יותר.כנ''ל. אני חייב להדגיש שזה לפי החשבון היבש. יש עוד נתונים שלא שכללתי כאן שזה מדד הבניה עו''ד וכו' אבל בגדול זה עסקה סופר משתלמת וגם שכירות של5 שנים שווה.לכאורה.

יחיאל אינדיק

משתמש חדש
מישהו יודע למה רייסדור דוחים את הכנס זוכים כבר כמה שבועות? זה בגלל שעדיין אין להם את כל האישורים או בגלל החיילים מילואים משרד השיכון בטח מעכב להם את הכנס כדי שחיילים לא יפסידו?

שייעלע

משתמש חדש
משהו יודע מה המחיר הסופי בפרוייקט של רייסדור דהיינו לאחר ההנחה
ואם זה מחיר סופי או שזה תלוי במדדים כל שהם או משתנים אחרים?

robi

משתמש צעיר
למישהו יש מידע על הפרויקט של רייסדור?
מישהו קיבל הזמנה לכנס זוכים?
ראיתי שיש מידע באתר שלהם על הדירות ומחירים, אבל לא שמעתי מהם כלום.

שכויח טאטע

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זכית בהגרלה מספר 2276 לפרויקט מגרשים 2-3 של קבלן אלמוג (כ. ד. א. י.) בע"מ

זה ההגרלה שזכיתי
מישהו יודע מה קורה עם זה?
כמובן שזכיתי במאי כמו כולם..

Sari. B

משתמש חדש
באתר של רייסדור יש את התוכניות של הדירות בשביל זוכי מחיר למשתכן עם המחירים
יש שם גם דירות של 3/4 חדרים

יחיאל אינדיק

משתמש חדש
באתר של רייסדור יש את התוכניות של הדירות בשביל זוכי מחיר למשתכן עם המחירים
יש שם גם דירות של 3/4 חדרים
משרד השיכון עדיין לא מאשר להם לעשות כנס זוכים.אני לא יודע למה אבל אם זה עד סיום המלחמה זה יכול לקחת כמה וכמה חודשים.בפרט שיש להם את ההתנגדות של השכנים שזה בכלל יכול לעכב את החתימות חוזים.

אסתי פריזנט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
משהו יודע באיזה רחוב ממוקם הפרויקט של רייסדור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה