דרוש מידע זוכי מחיר למשתכן באלעד בהגרלה האחרונה במאי - לכאן!

יחיאל אינדיק

משתמש חדש
מישהו יודע איזה גודל הדירות בגוש 27 או בפרוייקט של רייסדור?
מישהו יודע גם מתי משרד השיכון יאשר לחברות הבניה לעשות כנס זוכים לפני בחירת הדירות?

mmmkkk

משתמש חדש
רציתי לשאול: באתר של המחיר למשתכן רשום שיש הנחה מהמחיר הנקוב של 300 אלף שקל או 20% הזול מבינהם.
מישהו יודע לגבי ההנחה הזו??

mmmkkk

משתמש חדש
זה נכון שעד שלא יחזרו החיילי מילואים לא יתקיים שום כנס כזה?
זה יכול לקחת חודשים רבים.בפרט אם יקרה משהו בצפון
אני דיברתי איתם לפני שבוע והם אמרו שבקרוב ממש יהיה כנס וכמה ימים אח"כ בחירת דירה וחוזה ואמרו שיש להתארגן עם יועץ משכנתאות בהתאם

שייעלע

משתמש חדש
מישהו יודע איזה גודל הדירות בגוש 27 או בפרוייקט של רייסדור?
מישהו יודע גם מתי משרד השיכון יאשר לחברות הבניה לעשות כנס זוכים לפני בחירת הדירות?
דברתי עם המשווק של הפרויקט (של כלל הדירות ) הוא אמר לי שזה דירות גדולות בסביבות ה120מטר

שייעלע

משתמש חדש
דברתי עם המשווק של הפרויקט (של כלל הדירות ) הוא אמר לי שזה דירות גדולות בסביבות ה120מטר
יכול להיות שכל הדירות הגדולות הם השאירו אצלם כידוע שרוב הדירות זה מחיר למשתכן (114 מתוך 144 אם אני זוכר נכון) ולנו השאירו את הקטנות

שייעלע

משתמש חדש
אני דיברתי איתם לפני שבוע והם אמרו שבקרוב ממש יהיה כנס וכמה ימים אח"כ בחירת דירה וחוזה ואמרו שיש להתארגן עם יועץ משכנתאות בהתאם
מי זה איתם? ניסיתי לתפוס אותם אך ללא הצלחה
יש מצב שיתנו מידע על הדירות לפני הכנס

mmmkkk

משתמש חדש
יכול להיות שכל הדירות הגדולות הם השאירו אצלם כידוע שרוב הדירות זה מחיר למשתכן (114 מתוך 144 אם אני זוכר נכון) ולנו השאירו את הקטנות
דיברנו עם רייסדור, והם אמרו שיש דירות גדולות גם לזוכים.... ז"א שיש כל מיני גדלים

שייעלע

משתמש חדש
אשמח אם יש למשהו מידע על המקום והאזור וכו' לכוון קצת מה המחיר בשוק וכו' ואם בשוק יש הבדל בין דירות גדולות וכו'

בקבוק מים

משתמש פעיל
פעם כשאני זכיתי נשארו רק הגדולות
היום הבנתי שהפוך, אנשים רוצים דירות גדולות ולא 3 בלי אופציה......

ST_B

משתמש מקצוען
מה הולך עם ברזאני?
מישהו יודע?
יש התקדמות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה