התייעצות השכרנו דירה והשוכרים השאירו אותה כמו אחרי פוגרום

**Moko**

משתמש מקצוען
לשפוך מיץ (כן ממש מיץ..) ולא לנגב?

קצת פרופורציות!
בבקשה.
לא מסכימה איתך,
אלו הם הפרופורציות שאני רגילה אליהן ואני מבטיחה לך שאצלנו בבית ניקיון זה לא מילה מקבילה ללחץ.
אבל
מיץ שנשפך ואני יודעת שיביא איתו נמלים /עקבות שחורים ברחבי הבית / יהיה יותר קשה לנקות אותו כשיתייבש מאשר הרגע - מה הבעיה שלי להספיג אותו עם כמה חתיכות טישו ולזרוק לפח? וואו אין דבר יותר קל מזה.. לא אמרתי לשפוך אחר כך מים עם חומר או דברים "מוגזמים"
הניקיון הכי חפיף והכי לא מושקע העיקר שלא יהיה אחר כך מגעיל יותר.. מה כזה ביג דיל?

ובמחשבה שנייה, אם היה מדובר בכוס מים יכול להיות שהיית מסכימה איתך. אבל מיץ ממש לא

עורכת קליפים

משתמש צעיר
קרובים שלי נתנו את הדירה לשכנים טובים לשבת שבע ברכות
נעלו את החדר הורים
חזרו עם זכוכית שבורה בדלת חדר ילדים
חדר הורים פתוח
אפילו לקחו 2 סיגריות! (בטוח שהם מרשים ;) )
בחיים הם לא יתנו את הדירה שלהם שוב:(
בבקשה
ת פ ס י ק ו
להצדיק כזו התנהגות!
לטובת הציבור כולו
צריך להתנצל אלף פעמים ולא להצדיק בשום אופן
מי שרוצה לדון לכף זכות שיעשה את זה בכותל
כאן צריך להשמע קול ברור
נמאס!
מי שחזר לכזה בית וממשיך לתת את הדירה לשבתות לדעתי זה כבר לא חסד אלא פרייריות,
חסד לא אמור להיות על חשבון הבית שלי שנהרס,
אני נתתי פעם לשכנה, אחר כך התברר לי שהיא עשתה סיור מדוקדק בכל הבית שלי,
מאז אני לא נותנת לה יותר, אני בעד לעשות חסד אבל עד גבול מסוים!!!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעבר חשבנו לנסות להתפרנס מהתחום הזה של השכרות וכו'.
השכרנו כמה פעמים, והבנו שזה לא שווה לנו.
אבל.
כמה מסקנות שלקחתי משם.
א.
תיאום ציפיות מדוקדק - רוצים שינקו - תסכמו מראש, אחרת הלקוח יכול להשאיר את הדירה באיזה מצב שירצה.
ב.
עדיף לנקות לבד מאשר לסמוך על הניקיון של השוכרים.
השוכר יעביר סמרטוט כלשהו על הרצפה, ואתה תצטרך בסוף לעבור אחריו, יש לשקול אם עדיף שהוא בכלל לא ינקה.
ג.
נשימה ארוכה ועמוקה.
השכרה דורשת סבלנות וכוח סיבולת, אם אין לך כזאת סבלנות, עדיף לא להתעסק בתחום, אנחנו פרשנו בשמחה למרות שאנחנו באזור עם ביקוש גבוה.

ואני מצטרף לכל מי שהתרעם על הכותרת:
זה לא פוגרום, זה אולי לא נעים, אבל כשאתה משתמש במילים מפוצצות, אני לא יכול להעריך מה היה באמת, וכמה התיאור שלך אמין.

פלונית בת אלמונית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
כרגע לאחר מעשה, נראה שאין מה לעשות,
אבל רווח אחד יצא מהפוסט, עוררתם את המודעות!
אני מכירה גם מקרים מצערים שאנשים נתנו דירה ב ח י נ ם וקיבלו בחזרה דירה עם הרבה סימני דרך...

נערך לאחרונה ב:

ברכה וישועה

משתמש פעיל
ברור שצריך לנקות וכך אנחנו עושים תמיד ב"ה, אבל לעשות מזה טרגדיה וכל הצעקות כאן קצת יש כאן בלבול מקסימום עבדתם כ20 דקות להחזיר למצב שפוי, קצת איזון בחיים לא היה כאן פגיעה גדולה [מי שזה מוציא אותו מפופרציה שישקול אם שווה לו להשכיר]
בלי לדעת את המקרה הרבה פעמים המשכיר לא מוסר פרטים מדויקים על הדירה ומנפח קצת על הדירה וסוחט את השוכרים ושהשוכרים מגעים יש להם אכזבה גדולה

נחמי3

משתמש מקצוען
לא מסכימה איתך,
אלו הם הפרופורציות שאני רגילה אליהן ואני מבטיחה לך שאצלנו בבית ניקיון זה לא מילה מקבילה ללחץ.
אבל
מיץ שנשפך ואני יודעת שיביא איתו נמלים /עקבות שחורים ברחבי הבית / יהיה יותר קשה לנקות אותו כשיתייבש מאשר הרגע - מה הבעיה שלי להספיג אותו עם כמה חתיכות טישו ולזרוק לפח? וואו אין דבר יותר קל מזה.. לא אמרתי לשפוך אחר כך מים עם חומר או דברים "מוגזמים"
הניקיון הכי חפיף והכי לא מושקע העיקר שלא יהיה אחר כך מגעיל יותר.. מה כזה ביג דיל?

ובמחשבה שנייה, אם היה מדובר בכוס מים יכול להיות שהיית מסכימה איתך. אבל מיץ ממש לא
להספיג מיץ בטישו זה להשאיר את כל השטח דביק דביק

חן5

משתמש צעיר
מוזר לי קצת שהרבה כותבים שזה חסד.. איזה חסד? הוא קיבל על זה כסף.. זה סוג של עבודה..
משפחה שילמה כסף לדירה (ולדעתם זה סכום יקר) והם לא אנשים כנראה שחשוב להם ניקיון לפי מה שמתואר (מכירה משפחות שרמת הניקיון שלהם מאוד נמוכה!) אז מבחינתם זה כנראה היה כלול במה ששילמו..

ואני מסכימה לגמרי שזה לא דרך ארץ!! (וסתם תשאלו את עצמכם, אם כשאתם מתארחים אצל קרובים שלכם או אצל ההורים, אתם מנקים אחריכם? משתדלים לעזור בזמן האירוח? מכירה כאלה שלא.. והאם אתם מאפשרים לילדים שלכם ללכלך את הבניין? יש המון ילדים שממש מלכלכים ואפילו עושים ונדליזם וההורים שאננים, העיקר שזה לא במחרב הפרטי שלהם.. לי זה קצת צורם)

בקיצור אני כן מסכימה שזה ממש לא יפה! אבל גם הרבה תגובות מדיי מוקצנות..
ובכללי קשה לי להאמין שאנשים ישתנו בגלל זה.. לדעתי זה קשור בחינוך ובצורה שהם גדלו..

כאחד שמשכיר
עצתי אליכם אחד שרוצה לשכור ומשאיר אותכם אם הרגשה לא טובה
(הכרחתם אותי)
הוא בנאדם בעיתי אל תשכירו לו בשום מחיר..
בכ"א יש אנשים מועדים לזה כמו קבוצות של נערות ובחורים
במקרה כזה כדאי לבקש פקדון של 100 ש"ח
בד"כ לא תצטרכו להשתמש בזה
אבל מה שצריך לדעת זה להעביר ולא לקחת את זה קשה
ואם כבר רק להחכים מזה
(ואל תשכחו שבהחלט כששוכרים אמורים להיות נזקים סבירים)

3524

משתמש מקצוען
אנחנו נותנים הרבה את הדירה לשבתות, כשאנחנו לא בבית בשבת, בלי כסף, בשמחה. ב"ה איזור מבוקש.

תמיד יש את ההתלבטות אם להדביק ארונות ומגירות בסלוטייפ. מצד אחד אנחנו רוצים פרטיות, שלא יחטטו לנו בדפי חשבון הבנק (היו דברים מעולם !), מצד שני אורחים מרגישים השפלה כשמוצאים דלתות ארון מודבקות או אזוקות באזיקון.

פלונטר.

היתה שבת שביקשו מאיתנו את הדירה ברגע האחרון, לא הספקנו לארגן אותה, דחפנו את כל הבלאגן של הבית לחדר ההורים ונעלנו אותו. התנצלנו שאת חדר ההורים אנחנו לא יכולים לתת. במוצאי שבת חזרנו לתוך מזבלה, כל הריצפה מרוחה במיץ דביק, השירותים נראים כמו במעברות, ערימות אשפה בפינות החדרים, וגם השאירו לנו בתוך המערכת דיסק מתנה של אום כולתום...

למחרת הם דפקו להתנצל ש... לא השתמשנו בחדר שינה הנעול, כי ביקשתם, אבל הוצאנו משם את המזרנים וישנו איתם על ריצפת הסלון.

יש 'אנשים' כאלו.

עזרי מעם ה'

משתמש רשום
בלת"ק
אני השארתי דירה לשכנים שביקשו לזוג עם ילד לחג הראשון (לא לקחתי מהם כסף בכלל)
סיכמנו והדגשנו לשכנים (לא לזוג שלהם) כמה פעמים שזה רק לשינה! מבחינתי, רק לשינה אומר שנכנסים לחדר שינה, שמים מצעים על המצעים שלי, ישנים וכשקמים בבוקר יוצאים מיד מהדירה.
סיכמנו על שינה בלבד כי הם ספרדים ואנחנו אשכנזים ולא רצינו שהם יכנסו למטבח.
בתכלס כשחזרנו הביתה במוצאי החג הראשון בשעה 11:30 בלילה כמעט התעלפתי.
הם הורידו את המצעים שלנו ולא חשבו לשים את זה חזרה, כאילו לא עבדתי מספיק קשה בערב החג ואחת המלאכות השנואות עלי זה לשים מצעים, הם התקלחו באמבטיה (הם שכחו שם בגדים) ו"סידרו" לי את האמבטיה (אני אוהבת שיש סמרטוט מחוץ לאמבטיה והם הכניסו את הסמרטוט והרטיבו אותו ואני לא מכבסת בחול המועד סמרטוטים)
הם שיחקו במשחקים של הבן שלי והשאירו את המשחקים פזורים על הרצפה, הם שמו טיטולים מלוכלכים ובדלי סיגריות בפח במטבח (!) ישבו על הספה ולא זוכרת מה עוד...
בקיצור יש גועל נפש של אנשים... לקח לי הרבה זמן להרגע ואם היה לי אומץ הייתי דורשת מהשכנים 700 ש"ח לפחות אפילו שלא סיכמנו מראש, הרי סכמנו מראש על שינה בלבד... הבעיה שאין לי אומץ.
מה אתם אומרים?

פירקוד!!

משתמש פעיל
קצת נשמע לי לא לענין לצפות שהם ישימו מצעים על שלך..בחיים לא הייתי חושבת עלזה!! אם הייתי מקבלת מיטות עם מצעים, באופן טבעי הייתי מורידה אותם ושמה את שלי. ואגב עדיף לטעם ציפיות מראש. קרה לי כבר כמה פעמים שבקשו ממני לפרוש מצעים על המיטות כי חוזרים עם ילדים ישנים וכו.. לא חושבת שהייתי עושה את זה בלי שבקשו ממני. להפך אם הייתי נותנת דירה לא הייתי רוצה שיגעו לי בכל המצעים. את לא יכולה לצפות שיבינו למה התכוונת..

עזרי מעם ה'

משתמש רשום
קצת נשמע לי לא לענין לצפות שהם ישימו מצעים על שלך..בחיים לא הייתי חושבת עלזה!! אם הייתי מקבלת מיטות עם מצעים, באופן טבעי הייתי מורידה אותם ושמה את שלי. ואגב עדיף לטעם ציפיות מראש. קרה לי כבר כמה פעמים שבקשו ממני לפרוש מצעים על המיטות כי חוזרים עם ילדים ישנים וכו.. לא חושבת שהייתי עושה את זה בלי שבקשו ממני. להפך אם הייתי נותנת דירה לא הייתי רוצה שיגעו לי בכל המצעים. את לא יכולה לצפות שיבינו למה התכוונת..
צודקת,
באמת לא היה ניתן לצפות מהם להבין זאת לבד אבל מה עם כל שאר הדברים?
חשבתי שעשינו תאום ציפיות הכי ברור שיש - שינה בלבד!!!
למיטב ידיעתי, שינה לא כוללת מקלחת באמבטיה ולא "סידור" האמבטיה, לא משחקים ולא עשיון וזריקת טיטולים בפח בבית.
אגב, השכן אמר לפני כן כשהדגשנו לו שאנחנו מוכנים לתת את הדירה לשינה הוא אמר שאפילו למטרנה באמצע הלילה הם יבואו אלי ולא יכינו את המטרנה אצלנו.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
באמת מתסכל לחזור לבית כזה, תכל'ס אחרי מעשה אין הרבה מה לעשות.
לפעם הבאה [אם תהיה], כדאי שתשימו במקום בולט דף עם דגשים חשובים [למשל לגבי שעוני שבת, באיזה חדרים אפשר להשתמש, וכו'], ואז זה מעין תמרור עצור לשוכר, שיודע בדיוק מה מצופה ממנו.

אילה מינה

משתמש מקצוען
ברור שצריך לנקות וכך אנחנו עושים תמיד ב"ה, אבל לעשות מזה טרגדיה וכל הצעקות כאן קצת יש כאן בלבול מקסימום עבדתם כ20 דקות להחזיר למצב שפוי, קצת איזון בחיים לא היה כאן פגיעה גדולה [מי שזה מוציא אותו מפופרציה שישקול אם שווה לו להשכיר]
בלי לדעת את המקרה הרבה פעמים המשכיר לא מוסר פרטים מדויקים על הדירה ומנפח קצת על הדירה וסוחט את השוכרים ושהשוכרים מגעים יש להם אכזבה גדולה
אני שכרתי דירה לפסח והבטיחו לי שהיא נקיה לפסח...

בסוף שתים מאיתנו עבדו שם כמה שעות כדי שהיא תהיה כשרה(ולא המטבח, בו לא נגענו ולא השתמשנו)

כסא נח

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני השארתי דירה לשכנים שביקשו לזוג עם ילד לחג הראשון (לא לקחתי מהם כסף בכלל)
סיכמנו והדגשנו לשכנים (לא לזוג שלהם) כמה פעמים שזה רק לשינה! מבחינתי, רק לשינה אומר שנכנסים לחדר שינה, שמים מצעים על המצעים שלי, ישנים וכשקמים בבוקר יוצאים מיד מהדירה.
סיכמנו על שינה בלבד כי הם ספרדים ואנחנו אשכנזים ולא רצינו שהם יכנסו למטבח.
בתכלס כשחזרנו הביתה במוצאי החג הראשון בשעה 11:30 בלילה כמעט התעלפתי.
הם הורידו את המצעים שלנו ולא חשבו לשים את זה חזרה, כאילו לא עבדתי מספיק קשה בערב החג ואחת המלאכות השנואות עלי זה לשים מצעים, הם התקלחו באמבטיה (הם שכחו שם בגדים) ו"סידרו" לי את האמבטיה (אני אוהבת שיש סמרטוט מחוץ לאמבטיה והם הכניסו את הסמרטוט והרטיבו אותו ואני לא מכבסת בחול המועד סמרטוטים)
הם שיחקו במשחקים של הבן שלי והשאירו את המשחקים פזורים על הרצפה, הם שמו טיטולים מלוכלכים ובדלי סיגריות בפח במטבח (!) ישבו על הספה ולא זוכרת מה עוד...
בקיצור יש גועל נפש של אנשים... לקח לי הרבה זמן להרגע ואם היה לי אומץ הייתי דורשת מהשכנים 700 ש"ח לפחות אפילו שלא סיכמנו מראש, הרי סכמנו מראש על שינה בלבד... הבעיה שאין לי אומץ.
מה אתם אומרים?
זה ממש ממש מתסכל!
כואב הלב לקרוא את זה

במיוחד בדלי הסיגריות!
יש מאוד הרבה בתים שאסור בכלל לעשן שם
(גם לא לבעה''ב..)

וגם שאר הדברים שרשמת
מאוד מאוד מצער!

הלוואי שלא יקרה לכם שוב כדבר הזה!

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפרשנות של "שינה בלבד" לא שווה אצל כולם. יש כאלו שמתכוונים אכן לשינה ממש ותו לא.
ויש כאלו שהכוונה שלהם היא שלא עורכים בדירה סעודות שבת/חג, אבל כן שוהים בדירה גם בשאר הזמן חוץ מזמני הסעודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה