דרוש מידע הררפורמה החרדית בחתונות נראית קרובה מתמיד !

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
יש לחלק בין הדברים החיצוניים לפנימיים דלגבי העניין של מה הם שמעו ,ראו וכו' וכן לגבי כל התנהלות החיים זה אינו קשור לחברון גופא אלא להתדרדרות הכללית של הדור אבל הדברים הפנימיים וודאי ובוודאי שנשארו .
ואגב נשמע שאתה ממש מכירם מקרוב עד כדי שאתה יודע מה הם מעריכים, למה הם שואפים, מסופקני אם הדבר נובע מהיכרות אישית עם הבחורים או ע''י ההלעטה של הציבור נגד כל דבר שאינו מוגדר כפרומקייט ואכמ''ל.
לילה טוב.

Etti Friedman

צלמת ילדים, משפחה והפקות אופנה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בנוגע לנושא המוזיקה
בתור צלמת וידאו בחתונות אני נפגשת עם זה בכל אירוע ואני בהלם שאנשים חושבים שזה הנקודה הקטנה
מוזיקה טובה עושה את זה!!!!!!!
חד וחלק!!!!!
אין לי מושג מה הולך בצד הגברים אבל בחורות, חברות של הכלה, לא מצליחות לרקוד אם אין מוזיקה לעניין
קחו את ירושלים בתור דוגמא- שאין מוזיקה, באופן קבוע אני רואה שפחות רוקדים שם...
ועזבו את בעלי המקצוע שאם המוזיקה עושה צמרמורת באוזן אז הם רוצים לברוח:rolleyes:

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
אם עד היום הוצאתם כ-8000 ש"ח לאורגניסט+זמר רק בגלל שלא היה לכם מחרוזת חתונה מוכנה ברמה גבוהה
אז הנה לכם הבשורה !

נחמן פילמר הוציא לאור את מחרוזת החתונה עם ה-93 דקות המלאים בשירים מקפיצים !
מעניין לראות מי יהיו הראשונים שישמיעו את זה בשמחתם.
הבעיה היא שכל חודש יצטרכו להוציא מחרוזת חדשה כי השירים ששרים בחתונות משתנים כל הזמן.

שוקי פלד

משתמש פעיל
הפרופו ההודעה
יש זמר חתונה ממש ידוע שהמארגן שלו היתעקש איתו לעלות את המחיר והזמר העלה את המחיר ווכעבור תקופה היא גילה שפחתו לו הארועים באופן דרסטי (ברמה שיש לו ארוע פעם ביומיים ואפילו שלושה)
על כך הוא עכשיו מיתעקש עם המארגן להוריד את המחירים שהמארגן כמובן לא רוצה.....
ויש זמר חתונות שלא עובד עם מארגנים ועדיין מארגנים פונים אליו כל עונה ותקופה מחדש שיעלה את המחירים שלו {בטענה שהוא שובר את השוק} והוא בדעתו נשאר במחירים הזולים ביחסית {מדי פעם הוא עולה קצת במחיר אבל לא משמעותי כשאר הזמרים ומארגניהם...}
שאפו!!!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
ויש זמר חתונות שלא עובד עם מארגנים ועדיין מארגנים פונים אליו כל עונה ותקופה מחדש שיעלה את המחירים שלו {בטענה שהוא שובר את השוק} והוא בדעתו נשאר במחירים הזולים ביחסית {מדי פעם הוא עולה קצת במחיר אבל לא משמעותי כשאר הזמרים ומארגניהם...}
שאפו!!!!!
באמת מגיעה לו שאפו ענק!!!
אגב לאותו זמר קוראים משה פלד???
השערה שלי...

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
...

נערך לאחרונה ב:

ה'רועה'

משתמש רשום
חברה, שמתם לב לאיפה נסחפתם?
כאילו ה-ד-ב-ר המרכזי בחתונה זה החברים והחברות, למה כמה חברים שמחים באמת בחתונה של חבר שלהם?
האמת שזה בלבול מכל הצורה של חתונה שהכירו אבותינו, בעבר הלא רחוק החתן והכלה היו בחדר ייחוד מקסימום שעה ובדר"כ אפי' רק 45 דק', והמרכז של החתונה היתה סעודת המצוה בה השתתפו המשפחה והידידים הקרובים באמת, שהיו חלק אמיתי בשמחה ולא היו צריכים זמר שעולה 10000 בשביל להצליח לשמוח, ובסוף היו גם רוקדים.
אז לא אמרתי לחזור 50 שנה אחורה, אבל להפוך את כל החתונה ומערכת השיקולים לאיך יוכלו ה'חברים הקרובים' להצליח לשמוח ולשמח חתן וכלה, זה כבר נראה לי היסחפות ממש

פ.נ

משתמש מקצוען
הפרופו האשכול
רוקמים מהלך מאוד גדול בחתונות......
הרב מוטקה בלוי סיפר בראיון שלו בקול חי שהוא הולך להוציא הסרטות מאותם חתונות והולך איתם לראשי ישיבות ויראה להם ......
מה שיוביל לשינוי המגמה בחתונות

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא יהיה ולא יקרה! אין דומה זמר שנכנס ומחובר אל הקהל ויודע להתאים את עצמו אליהם לחפץ דומם שממנו בוקעת מוזיקה...

paoawaear

משתמש פעיל
לא יהיה ולא יקרה! אין דומה זמר שנכנס ומחובר אל הקהל ויודע להתאים את עצמו אליהם לחפץ דומם שממנו בוקעת מוזיקה...
עכשיו מובן למה בקורונה לא עשו חתונות בזום...
אין מה להיכנס לסטרס זה לא יקרה, לפחות לא בציבור הליטאי.
ומהיכא תיתי שבחסידי זה יכול לקרות??

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
השתתפתי לא מזמן בחתונה עם תקליטן והיה שמח מאד, הרבה יותר מזמר חתונות רגיל (שהווקאליות שלו בד''כ לא היי לוול, שהמצב רוח שלו לא תמיד בהיי)

ביי דו וויי

השתתפתי בבחרותי בחתונה באמריקה בישיבת ברסלב היכל הקודש.

שם מביאים לציבור אוכל פשוט, ורק החתן והכלה והוריהם מקבלים מנות (לעצמי אני מפנק גם מנה ב50 ואפילו 100 ש"ח אם 'בא לי', אבל לכולם? 24,000 ש"ח? וזה הקייטרינג של 'פארהאנד' לא משהו יוקרתי, אחרים בטח מטפסים ל30,000+++.)

שם אין תזמורת כי אם 2 'בוקסות' חזקות, מיקסר, כבל אוקס ונגן.

לוקחים מחרוזת אחת עם סאמעט ומנדי ווייס לדוג'.
עוד אחת ליפא ועוד כמה מופרעים...
עוד אחת יותר מודרנית
עוד אחת יותר חסידי'ש
ככה כשיש לך 5-6 מחרוזות חתונה (פלייליסטים) במגוון סגנונות, אתה יכול לחתן את כולם... זה לא משעמם כי כל חתונה משתמשים בפלייליסט אחר, והחתונות שם מאוד שמחות כל אחד יכול לבוא לראות רחוב סקילמאן 27 בוויליאמסבורג, חתונות שמחות יוצאים שבעים ומחיוכים, ולבעלי השמחה זה לא עלה דולר אחד שחוק!!!

אז גם אם לא חייבים 'להגזים' ו'להקצין' וכו', אבל ללמוד את הדברים הטובים והפרקטיים - זה וודאי אפשר רצוי ומומלץ מאוד.
סליחה שאני עונה על זה בכלל
רק היום ראיתי את האשכול הזה
אני מקווה שלא יסגרו את האשכול בגלל ההודעה שלי
אבל זה מאוד מאוד עיצבן אותי שמביאים ראיות מכאלו מקומות

gs

משתמש פעיל
לא נעים, כנראה לא חיתנתם לאחרונה...
עשינו שתי חתונות בהפרש של חצי שנה בסוף תשפ"ב ובחורף תשפ"ג, בחתונה הראשונה (וזה לא ילד ראשון או שני שלנו שאיננו מתמצאים...) שילמנו 11,000 ש"ח! ל-4 שעות... ובשניה 14,500!!!
נכון היה לנו חשוב שהחברים תהיה להם סיבה לבוא (אחת היתה בבין הזמנים אב ושניה ביום האחרון של זמן חורף...), אבל אי אפשר לומר 8,000 שקל מה זה ביחס לכל ההוצאות...
ההוצאות בשנה וחצי האחרונות יצאו מכל פרופורציה מחתונה שעשינו באותה רמה לפני 4 שנים - זה הזוי!!!
ועוד אחר כך יש גם ריהוט ברוך ד' וקניית דירה, לא מתלוננת חלילה ברוך הוא ובורוך שמו כי טוב ד' ולעולם חסדו - משפיע שפע בלתי מוסבר משמים.
אבל העלויות הן הרבה מעבר למשכורות ממוצעת וגם למשכורת 'מכובדת', שמלת כלה וכל המסביב ליום אחד ולכמה שעות... פראק לערב אחד, וזה חוץ מהנדוניה.

נכנס פה גם ה'דור של היום' שהדרישות שלו צריכות למצוא חן בעיני החברים, בהוצאות במתנות ובבזבוזים הקטנים... וכל התקופה היפה הזאת שהורים באהבתם ובמסירותם רוצים לתת הרבה מעבר למה שהם יכולים - גם צריכה רענון או טלטול

ד' הטוב יחדש עלינו שנה שמחה ורגועה שנוכל לשיר ולהלל על הטובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה