פוליטי הרפורמה במערכת המשפט • מחאות השמאל

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ענבר טויזר: הפגנות של פעילי ימין תומכי הרפורמה המשפטית נערכות בצמתים ברחבי הארץ. נעמי דיסקין שמפגינה בכניסה לירושלים: ״הגענו כדי להראות שיש שני צדדים למטבע. אנחנו תומכים בממשלה ומצפים מחברי הקואליציה לממש את ההבטחות לבוחרים״.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

צפירת הרגעה: המשפטן אלן דרשוביץ מסביר מדוע ישראל תישאר דמוקרטית​

פרופסור אלן דרשוביץ, שהתנגד לרפורמה, מבהיר בפודקאסט: אני מתנגד לחלק מהסעיפים אבל גם אם הכל יתממש ישראל תהיה דומה לקנדה וניוזילנד, לא לפולין.

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ראש האופוזיציה ויו״ר יש עתיד יאיר לפיד בהצהרת ראשי האופוזיציה: לממשלה לקח אתמול 17 דקות להודיע שהיא דוחה את המתווה. הם אפילו לא טרחו ללמוד אותו. כדרכם, אמרו לנשיא שגם הוא יכול ללכת לעזאזל אנחנו מקבלים את מתווה הנשיא מפני שבמלחמת אחים יהיו רק מפסידים. אני יודע שיש בליכוד אנשים שלא יתנו לזה לקרות. הם יודעים מה מונח על הכף. הם יודעים שמנהיגים לא שותקים ברגעים קשים.

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בן גביר במכתב לראשי הקואליציה: ״אני פונה אליכם לאחר תקופת מחשבה בה התלבטתי רבות אודות המשך כהונתה של בהרב מיארה. עוד בטרם השבעת הממשלה, עלה בלב כולנו חשש כבד מפני היועמ״שית שמונתה בנסיבות תמוהות ע״י הממשלה הקודמת, על אף אזהרתו המפורשת של השופט גרוניס שהיא ״איננה כשירה לכהן בתפקיד״.

עוד ממכתבו של בן גביר לראשי הקואליציה: ״עם הקמת הממשלה החלטנו לא לעסוק בפיטוריה ואף לתת לה צ׳אנס לקיים יחסי עבודה תקינים. מיום ליום מתברר כי היא מתפקדת כיושבת ראש האופוזיציה בפועל. היחס שלה בכל הקשור לממשלה, היא שלילה אוטומטית לכל החלטה והצעת חוק של הממשלה״.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
בן גביר הוא אלוף תקשורת אבל חוץ מזה הוא כלומניק אין לי מילה אחרת לומר עליו כל אחד שמנהל עסק של עשר עובדים יודע שכך לא עובדים. כך מביאים חורבן, שילמד מסמוטריץ קיבל משרד עובד בהרמוניה,
בן גבי פשוט בא לעשות מה שהוא ידע כל החיים שלו בוקה ומבלקה להטריל ולבלבל אבל לא לנהל הוא פשוט ההגדרה הפשוטה של ילד שנשר ממוסדות החינוך לא התחנך גם אחרי זה.
פשוט אף אחד לא עבד כך, גם אם משנים דברים צריך לדעת לשנות, כל מנהל מגיע למקום עבודה אם הוא יריב עם כל העובדים כל המקום ייהרס
כן יש סדר איך משטרה עובדת יש הירכה לא מדלגים מנהלים הוא פשוט נהנה לסכסך בין כולם וכך שיצעקו ויריבו
נכון יש מה לתקן במשטרה אבל זה לא קשור לבן גביר הוא פשוט הפך הגמור מלתקן דרך אגב הרבה יותר יש לתקן במשטרה ממערכת המשפט המשטרה זה גוף שנכנע פוליטי לחזקים לא חסר מיקרים שאנשי כוח סגרו עם דילים על אני ציבור חזקים אבל אם זה ייהכך לגוף פוליט רישמי השחיתות תחגוג פי אלף
לבנתיים הוא לא מביא קבלות אלא רק נזקים התפקיד הזה גדול עליו בכמה קומות

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ירון אברהם בפרסום ראשון ב׳ערוץ 12׳: שר המשפטים יריב לוין אמר באחרונה לגורמים פוליטיים בכירים: ״אם אעצור את תהליך החקיקה - בפרקליטות ינצלו את זה ויתפרו לי תיק, לי או למי מחבריי כדי להרתיע אותנו ולסכל את הרפורמה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
בן גביר הוא אלוף תקשורת אבל חוץ מזה הוא כלומניק אין לי מילה אחרת לומר עליו כל אחד שמנהל עסק של עשר עובדים יודע שכך לא עובדים. כך מביאים חורבן, שילמד מסמוטריץ קיבל משרד עובד בהרמוניה,
בן גבי פשוט בא לעשות מה שהוא ידע כל החיים שלו בוקה ומבלקה להטריל ולבלבל אבל לא לנהל הוא פשוט ההגדרה הפשוטה של ילד שנשר ממוסדות החינוך לא התחנך גם אחרי זה.
פשוט אף אחד לא עבד כך, גם אם משנים דברים צריך לדעת לשנות, כל מנהל מגיע למקום עבודה אם הוא יריב עם כל העובדים כל המקום ייהרס
כן יש סדר איך משטרה עובדת יש הירכה לא מדלגים מנהלים הוא פשוט נהנה לסכסך בין כולם וכך שיצעקו ויריבו
נכון יש מה לתקן במשטרה אבל זה לא קשור לבן גביר הוא פשוט הפך הגמור מלתקן דרך אגב הרבה יותר יש לתקן במשטרה ממערכת המשפט המשטרה זה גוף שנכנע פוליטי לחזקים לא חסר מיקרים שאנשי כוח סגרו עם דילים על אני ציבור חזקים אבל אם זה ייהכך לגוף פוליט רישמי השחיתות תחגוג פי אלף
זה לא נכון,
ובהמשך הערב אסביר מדוע..
רמז: יש כוחות גדולים שפועלים כדי שזה יראה כך,
ומסיתים את פקודיו לעשות לו שרירים...

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
16.3.2023 20:33
כפר סבא: אבן הושלכה לתוך אולם מלא אנשים בכנס של השר ניר ברקת. המפגינים ניסו לחסום בכוח את דרכו של השר ונהדפו על ידי המאבטחים.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סקר מנדטים חדש של ׳ערוץ 14׳ - ׳הליכוד׳ 32. ׳יש עתיד׳ 23. ׳המחנה הממלכתי׳ 15. ש״ס 11. יהדוה״ת 7. ׳הציונות הדתית׳ 6. ׳עוצמה יהודית׳ 6. ׳ישראל ביתנו׳ 6. ערבים 5. רע״מ 5 ו׳מרצ׳ 4.
לפי הסקר - גוש הימין על 62 מנדטים. בסקר: מפלגת ׳העבודה׳ לא עוברת את אחוז החסימה.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
סקר מנדטים חדש של ׳ערוץ 14׳ - ׳הליכוד׳ 32. ׳יש עתיד׳ 23. ׳המחנה הממלכתי׳ 15. ש״ס 11. יהדוה״ת 7. ׳הציונות הדתית׳ 6. ׳עוצמה יהודית׳ 6. ׳ישראל ביתנו׳ 6. ערבים 5. רע״מ 5 ו׳מרצ׳ 4.
לפי הסקר - גוש הימין על 62 מנדטים. בסקר: מפלגת ׳העבודה׳ לא עוברת את אחוז החסימה.
בערוצים האחרים 12 ו13 גוש הימין הוא על 58 - 57.
אבל הענין הוא שגם לפני הבחירות הנוכחיות גוש הימין היה על אותו מספרים אצלם, ומאידך אצל 14 גוש הימין היה על 62.
המסקנה שלי, גוש הימין לא ירד (גם לפי סקר 14), ולערוצים יש את אותו הטעות שהיה להם לפני הבחירות האחרונות.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אתם יכולים לשאול את ברדוגו
הכל ספינים תשאלו אדם שניהל כמה דברים בחיים שלו לא כך מנהלים דברים אין לזה שום צורת ניהול מי שמכיר את ההיסטוריה שלו לא מתפלא בכלל א"א לחנך מבוגר בכמה ימים לא צריך להיות חכם גדול אף אחד לא חושב שמוטריץ היה מנהל כך וכולם מבינים שבל משרד שהוא היה מקבל הוא היה משגע לכלום את השכל
דרך אגב זה טקטיקה ידועה כדי שהאשמה לא תפול עליו להאשים את כולם ולהתסיס
לא לחינם נתניהו החכם כשהיה לו אפשרות לא רצה לתת לו שום מינוי אין ספק שבן גבי זה פיגוע

ברכה וישועה

משתמש פעיל
בערוצים האחרים 12 ו13 גוש הימין הוא על 58 - 57.
אבל הענין הוא שגם לפני הבחירות הנוכחיות גוש הימין היה על אותו מספרים אצלם, ומאידך אצל 14 גוש הימין היה על 62.
המסקנה שלי, גוש הימין לא ירד (גם לפי סקר 14), ולערוצים יש את אותו הטעות שהיה להם לפני הבחירות האחרונות.
מקווה שאתה צודק יצא לי באופן אישי לדבר עם שני ליכודניקים שהצביעו לביבי וחלמו עליו ואמרו לי יותר לא נצביע לו [אחד אמר לי אני יצביע למרץ ואחד לגנץ]

Sara Rivka

משתמש מקצוען
בצלאל קאהן על המתקפה נגד ברקת: האלימים בשמאל לא יירגעו עד שיישפך דם, אבל אף אחד מהם לא ייעצר, הם ״אנשים אחרים״.

16.3.2023 22:10
׳ערוץ 13׳: ‏הקרב הבא בין השר בן גביר למפכ״ל: בן גביר דורש לקצץ רבע מחטיבת הדוברות המשטרתית.
16.3.2023 21:58

16.3.2023 22:57
גל"צ: עשרות מפגינים חוסמים כעת את איילון דרום, שלוש ניידות של משמר הגבול נמצאות במקום ומכילות נכון לרגע זה את החסימות.

16.3.2023 23:39
השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "אני מגנה את הפורעים האנרכיסטים שניסו לפגוע הערב בשר הכלכלה ניר ברקת. חופש ביטוי ומחאה היא זכות יסוד בעיניי, אבל זריקת אבנים זו אלימות חמורה וחציית כל קו אדום. פניתי למשטרה וביקשתי ממנה לפעול במהרה כדי לעצור את הפורעים ולבוא איתם חשבון".

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל אחד שמנהל עסק של עשר עובדים יודע שכך לא עובדים. אמת. אך עסק בן 10 עובדים שכולם הם לעומתיים לבוס אין לו זכות קיום, לבוס, כי אין לו מי שיעבוד לו והעובדים אחת דינם...
כאן אין לנו את היכולת לסגור את המשטרה ואם ניתן לעובדים הסוררים לעשות ככל העולה על רוחם, אז ג"כ תיסגר המשטרה.
ממילא אין ברירה אלא להתנהג בשיטת יקוב הדין את ההר ואם הם מפריעים אז כפי שכתבנו אחת דינם להנחת המדים ולגירושין.
עכשיו, אם היה מדובר בגוף הגון שמידי פעם קצת סרח וזקוקים שם למישהו שיתקן את הכשלים הנקודתיים, יתכן שהיה מקום להניח שם בוס בדמות אחרת, ממלכתית יותר ופחות תזזיתית. אך כשמדובר במימסד חולה, שכשליו מרובים על הדרך הישר, אין ברירה אלא להביא אחד כזה שינער את המערכת, ידע לומר את מה שהוא חושב ולא רק הודעות לדוברים, גזירת סרטים וביקורים מחוייכים. כן. דוקא מי שסגנון דיבורו והנהגותיו אינם פוליטיקלי קורקט, יוכל אולי להבריא את החולה האנוש.
ואם לא היינו כל הזמן אומרים: הנה הוא, לא יודע להתנהג, שר הפיתות, אלוף בדיבורים ואפס במעשים וכו' וכו' כיד הדמיון המשתלחת שלנו, וכן, היינו נותנים קצת אימון ואורך רוח וגם הממשלה היתה נותנת יותר תמיכה, יתכן שבקרוב היינו רואים שינוי, אך כשהעם לא נותן יומיים של חסד הממשלה מתעמתת וראש הממשלה שם רגל, למה יש לנו לצפות???!!!
ואז אנו אומרים הנה מי שלא יודע לעבוד, ילד מופרע ונושר ואמרנו לכם שהוא לא יצליח...

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מקווה שאתה צודק יצא לי באופן אישי לדבר עם שני ליכודניקים שהצביעו לביבי וחלמו עליו ואמרו לי יותר לא נצביע לו [אחד אמר לי אני יצביע למרץ ואחד לגנץ]
כבר זה מראה כמה יש כאן פיברוק, או שהוא מעולם לא הצביע לביבי או שהוא צחק שאמר שיצביע למרץ... לא תיתכן קוטביות וחוסר פורפורציה שכזו.
כל הסקרים פישלו בגדול בתוצאות האמת, מה מפריע להם להמשיך לצייר כאילו העם לא עם ביבי?!
לעומת אלו שאולי החליפו צד, ישנם (ואני יודע על כאלו) שלא טרחו להצביע בעבר כי מה זה כבר יעזור כששלטון הבג"צ מנהל את המדינה, ואם הרפורמה תעבור הם יחזרו להיות חיילי ימין.
ככה שה'מה יפית'ניקים עובדים כרגע שעות נוספות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה