פוליטי הרפורמה במערכת המשפט • מחאות השמאל

ברכה וישועה

משתמש פעיל
במקרה זה לא פירבוק [ידעתי מראש שאנשים יהיה להם קשה להאמין לזה אבל הוא קיבל כזה סלידה מהמלך שזה גרם לו להקצין
לגבי הסקרים אין לי מושג אבל רואים בשטח אנשים ששינו את עמדתם
סתם זה פייק גדול לומר שהגץ מנהל את המדינה
האם יש לו החלטה מסויימת על התקציב? האם הוא מחליט היכן להשקיע כסף?
האם הוא מחליט על הצבא [ברור שהוא לא נותן לעשות הכל וגם מדינות העולם לא נותנים לך לעשות מה שאתה רוצה הבגץ אישר להרוס כמעט כל בית חוץ ממקרים חריגים
[היה לו כמה החלטות של טעויות והשניים העקריות שלהם זה בעניין הצבא שהוא לא מסים שלא יהיה תוכנית מינמלית לגיוס וזה חוצפה כי הרוב מתיר לנו להשתמט וגם עם המסתננים ואני שואל בכלל כמה זה מפריע לנו היום שיש קצת אריתראים שקצת עושים עבודות שחורות את איזה חרדי גייסו בגלל בגץ? ]

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
קטע של ידידינו @רודיום שממחיש היטב את ההוגנות של מתווה הנשיא...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
במקרה זה לא פירבוק [ידעתי מראש שאנשים יהיה להם קשה להאמין לזה אבל הוא קיבל כזה סלידה מהמלך שזה גרם לו להקצין
אני מכיר את הסגנון של האנשים הללו,
שתמיד אומרים שיותר אבל באמת הפעם באמת לא מצביעים לביבי ובסוף בבחירות הולכים להצביע לימין...
לגבי הסקרים אין לי מושג אבל רואים בשטח אנשים ששינו את עמדתם
שטויות,
אני ממשיך לסמוך על מומו פילבר יותר מהסקרים הכושלים של 11,12,13...
האם הוא מחליט על הצבא [ברור שהוא לא נותן לעשות הכל וגם מדינות העולם לא נותנים לך לעשות מה שאתה רוצה הבגץ אישר להרוס כמעט כל בית חוץ ממקרים חריגים
[היה לו כמה החלטות של טעויות והשניים העקריות שלהם זה בעניין הצבא שהוא לא מסים שלא יהיה תוכנית מינמלית לגיוס וזה חוצפה כי הרוב מתיר לנו להשתמט וגם עם המסתננים ואני שואל בכלל כמה זה מפריע לנו היום שיש קצת אריתראים שקצת עושים עבודות שחורות את איזה חרדי גייסו בגלל בגץ? ]
א. המסתננים זה הבעיה הדמוגרפית הכי גדולה בארץ, כי אם יתנו להם להשתקע כאן יבואו חבריהם ונהיה מדינה של שליש ארתיראים שליש יהודים ושליש ערבים...
חוץ מהעניין שגם אם לך זה לא מפריע יש שכונות שלמות בתל-אביב אשדוד וכו' שחייהם פשוט נהרסו, אתה מוכן שיגורו ארתיראים בבניין שלך?
ב. בג"צ מתנהל כשחקן פוליטי לכל דבר, הוא לא באמת חושב שחוק הגיוס יגרום לך להתגייס, הוא יודע שזה נושא נפיץ שמפיל ממשלות ימין אחת אחרי השניה, ושזה הנושא היחיד שמעביר אנשים מימין לשמאל...
ג. בג"צ מעקר מתוכן את ההרתעה של הריסת הבתים בזה שהוא דן בזה חודשיים עד ששוכחים מהפיגוע...
ד. בג"צ מפנה יהודים מקרקעות שלא יודעים למי הם שייכים ובעליהם לא תובעים אותם, בגלל שהוא חידש את זכות העמידה, שגם אדם שלא נפגע מהעבירה יכול לעתור לבג"צ, וכך כל הארגוני שמאל מטרילים את המערכת ופוגעים בהתיישבות ובצה"ל.
ה. בג"צ מתערב בשיטתיות בענייני דת כגון הכותל והגיור, ובשם השיווין הקדוש הוא ממרר לשומרי תורה ומצוות את החיים.
ו. איך שבג"צ מתנהל כיום זה בחבר מביא חבר, וקשרי משפחה כמעט בין כל השופטים והפרקליטים, וגם אם כל הסיבות המנויות לעיל לא היו קיימות, זה הסיבה היחידה שצריך שם ניקוי אורוות כי זה פתח לשחיתות...
ז. ע"ע משפט נתניהו וכל ההתנהלות הנוראית בחקירות שם, ותבין למה צריך פה מהפכה משפטית...
עשו פה פוטש בשם המשפט שהם שולטים בו...
ח. בג"צ מתערב בבחירות ופוסל את קולם של 400,00 איש... כמו"כ מכשיר תומכי טרור שלא ע"פ החוק ופוסל אנשי ימין שאולי עשו פרומיל ממה שהערבים שהותרו עשו..
ועוד ועוד...
אולי אם יהיה זמן נביא עוד רשימה...

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אני חייב לציין שזו אליפות של ממש,
להקליד תוכן תוך כדי עצימת עיניים מוחלטת...

אין כמו אדם חרדי להבין מדוע נדרשת רפורמה מקיפה ועמוקה -
1. בבג"ץ. הגוף ששולט במדינה כדיקקטור העושה כרצונו בעם, במדינה, בתורה ובפוליטיקה.
2. במשרץ היועמ"ש (הטעות במקור). הגוף הכי מושחת, הכי דיקטטורי, הכי רע מעללים והכי מפלג שקיים במדינה הזו.

דוגמאות? יש בשפע, תתכבדו...
שימו לב שכל דבר בפני עצמו מקומם ואבסורדי:

עיכוב בפינוי מבנים ערביים.
הקלה למחבלים - הזולגת גם לביהמ"ש המחוזיים.
התערבות במינוי בכירים.
התערבות בפיטורי בכירים.
אישור השתתפות בל"ד בבחירות - בניגוד לרוב מוחלט של ועדת הבחירות.
איסור השתתפות חלק מחברי עוצמה יהודית בבחירות.
יד רחבה לכל פעולה אנטי דתית.
סגירת ערוץ 7 הימני.
התערבות בחוק החמץ.
אירוע הזמר בעפולה.
איסור קיום לימודים בהפרדה לציבור המבקש זאת.
הוראה לתת פרס ישראל לתומך בי די אס.
פרשיית עמנואל.
ועוד היד נטויה

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
התערבות במינוי בכירים.
התערבות בפיטורי בכירים.
סגירת ערוץ 7 הימני.
התערבות בחוק החמץ.
אירוע הזמר בעפולה.
פרשיית עמנואל.
איך הרפורמה מעלימה את הבעיות האלה?
למשל עיכוב בפינוי מבנים לא קשור לפסקת ההתגברות וכו' וכו'

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
איך הרפורמה מעלימה את הבעיות האלה?
למשל עיכוב בפינוי מבנים לא קשור לפסקת ההתגברות וכו' וכו'
היא מכניסה אנשים עם השקפת עולם שמרנית יותר...
והיא אמורה בשלב ב' לבטל את זכות העמידה הנ"ל, או שהשופטים השמרנים הללו לא יקבלו את ארגוני השמאל בעתירות...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מארגני המחאה הולכים לכיוון מלחמת דת?

׳ווינט׳:
מהומה השבת בכפר אוריה שם שהה השבת השר איתמר בן גביר. עשרות מפגינים הגיעו לביהכנ״ס של הכפר והפריעו לתפילה עם רמקולים. המתפללים ניסו לגרש אותם בקללות, בשלב כלשהו גם נזרקו חזיזים ורימון עשן לעבר המפגינים שגרמו להידלקות של עץ.
עוד מ׳ווינט׳: לאחר שהמשטרה דחקה את המפגינים והרחיקה אותם מהבית כנסת, בן גביר חולץ בליווי האבטחה שלו והמשטרה לצימר שבו הוא עשה את השבת.
׳ערוץ 12׳: התוכנית המלאה של המפגינים ביום חמישי הקרוב. הם מתארגנים ליום שיבוש ושיתוק. זה כולל חסימת צירים מרכזיים, לא רק את איילון, שיבוש התחבורה הציבורית, צעדה גדולה מרמת גן לבני ברק מתוך כוונה להפגין מול החרדים. גם בנתב״ג צפויים להפגין, והמוחים ינסו לשבש את טיסת רה״מ ללונדון.
אבי רבינא: ‏זה לא קשור לרפורמה. זו מלחמת דת! עשרות מפגיני שמאל מגיעים השבת לכפר אוריה מפריעים לקריאת התורה ולתפילת שחרית בצרחות ברמקולים. הסיבה: השר בן גביר בין המתפללים. אין להם קווים אדומים.
ישראל כהן: במחאת השמאל הקיצוני מחפשים בכח להפוך את ההפגנות למאבקי דת ולמלחמת אזרחים. מארגני ההתנגדות מודיעים שיקיימו בחמישי הקרוב את יום השיתוק הלאומי, שיהווה לדבריהם ״עליית מדרגה מימי ההתנגדות הקודמים, ובמרכזם - צעדה בעיר בני ברק״.
איתמר בן גביר: ״‏תפגינו נגדי כמה שאתם רוצים. אני אלחם עבור זכותכם להפגין. אבל למה להיצמד לחלונות בית הכנסת עם רמקולים, לצפור, לצרוח ולגרום לאנשים לחלל שבת? אני בטוח שאם זה היה מסגד הייתם מכבדים את המנהגים של בני המקום. אבל כלפי יהודים דתיים, מסתבר שהכל מותר״.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
קטע של ידידינו @רודיום שממחיש היטב את ההוגנות של מתווה הנשיא...
למה 3 נקודות? לא הוגן באמת? ;)

היי, שמח להצטרף לקבוצה.

מי ששעשע אותי בימים האחרונים היה בני גנץ שאמר "אחיי החרדים, מי יגן אליכם אם בממשלה הבאה יחליטו שמי שלא לומד ליבה לא זכאי להצביע?"
למה שעשע? הרי אתה תהיה חבר בממשלה המדוברת, אם אתה אוחז שמגיעה לנו זכות הצבעה אתה תהיה חייב לשמור על זה גם בחברותך בממשלה! ממי אתה מזהיר אותנו, ממך?
אגב, אם הוא בחר בכל זאת להגיד את זה, זה אומר שזה צד בשבילו. אז ממשלת ישראל עלייך החובה לחוקק שבעל השקפות שמאלניות לא יוכל להצביע...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למה 3 נקודות? לא הוגן באמת? ;)

היי, שמח להצטרף לקבוצה.

מי ששעשע אותי בימים האחרונים היה בני גנץ שאמר "אחיי החרדים, מי יגן אליכם אם בממשלה הבאה יחליטו שמי שלא לומד ליבה לא זכאי להצביע?"
למה שעשע? הרי אתה תהיה חבר בממשלה המדוברת, אם אתה אוחז שמגיעה לנו זכות הצבעה אתה תהיה חייב לשמור על זה גם בחברותך בממשלה! ממי אתה מזהיר אותנו, ממך?
אגב, אם הוא בחר בכל זאת להגיד את זה, זה אומר שזה צד בשבילו. אז ממשלת ישראל עלייך החובה לחוקק שבעל השקפות שמאלניות לא יוכל להצביע...
האמת שהאיום המאפיוזי הזה עבר די בשקט...
אבל אם כבר הוא חושב על זה ברצינות שלפחות לא יגיד את זה בקול..
כי אנו נקים את הדיקטטורה שלנו,
לפני שהוא יוכל להקים את הדיקטטורה שלו...

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

נהג בהרצליה נעצר אחרי שדרס מפגין, 3 נעצרו באור עקיבא על השלכת ביצים,​

בנתיים זה נראה שהתחילה המלחמת אזרחים אבל מהצד השני,
זה התהפך על מארגני המחאות, פשוט מישהו לקח את זה קשה מידי..

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זה נראה שהם הבינו שהימנים ברחו להם,
אז לפחות הם מנסים לריב על 12 על התואר אל ג'זירה...
טרי טרי:
ינון מגל: אם מצבו של ׳ערוץ 13׳ היה אנוש, העזיבה של איילה חסון ושרון גל, והאימוץ של אג׳נדת השמאל מלא מלא הרגה אותו סופית. הנ״ל ז״ל.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
אני מכיר את הסגנון של האנשים הללו,
שתמיד אומרים שיותר אבל באמת הפעם באמת לא מצביעים לביבי ובסוף בבחירות הולכים להצביע לימין...

שטויות,
אני ממשיך לסמוך על מומו פילבר יותר מהסקרים הכושלים של 11,12,13...

א. המסתננים זה הבעיה הדמוגרפית הכי גדולה בארץ, כי אם יתנו להם להשתקע כאן יבואו חבריהם ונהיה מדינה של שליש ארתיראים שליש יהודים ושליש ערבים...
חוץ מהעניין שגם אם לך זה לא מפריע יש שכונות שלמות בתל-אביב אשדוד וכו' שחייהם פשוט נהרסו, אתה מוכן שיגורו ארתיראים בבניין שלך?
ב. בג"צ מתנהל כשחקן פוליטי לכל דבר, הוא לא באמת חושב שחוק הגיוס יגרום לך להתגייס, הוא יודע שזה נושא נפיץ שמפיל ממשלות ימין אחת אחרי השניה, ושזה הנושא היחיד שמעביר אנשים מימין לשמאל...
ג. בג"צ מעקר מתוכן את ההרתעה של הריסת הבתים בזה שהוא דן בזה חודשיים עד ששוכחים מהפיגוע...
ד. בג"צ מפנה יהודים מקרקעות שלא יודעים למי הם שייכים ובעליהם לא תובעים אותם, בגלל שהוא חידש את זכות העמידה, שגם אדם שלא נפגע מהעבירה יכול לעתור לבג"צ, וכך כל הארגוני שמאל מטרילים את המערכת ופוגעים בהתיישבות ובצה"ל.
ה. בג"צ מתערב בשיטתיות בענייני דת כגון הכותל והגיור, ובשם השיווין הקדוש הוא ממרר לשומרי תורה ומצוות את החיים.
ו. איך שבג"צ מתנהל כיום זה בחבר מביא חבר, וקשרי משפחה כמעט בין כל השופטים והפרקליטים, וגם אם כל הסיבות המנויות לעיל לא היו קיימות, זה הסיבה היחידה שצריך שם ניקוי אורוות כי זה פתח לשחיתות...
ז. ע"ע משפט נתניהו וכל ההתנהלות הנוראית בחקירות שם, ותבין למה צריך פה מהפכה משפטית...
עשו פה פוטש בשם המשפט שהם שולטים בו...
ח. בג"צ מתערב בבחירות ופוסל את קולם של 400,00 איש... כמו"כ מכשיר תומכי טרור שלא ע"פ החוק ופוסל אנשי ימין שאולי עשו פרומיל ממה שהערבים שהותרו עשו..
ועוד ועוד...
אולי אם יהיה זמן נביא עוד רשימה...
א. טני רוצה להזכיר לך שיש גדר וא"א להיכנס לארץ והגדר הייתה בזמן שהבגץ נדון ולכן הכמות של המסתננים ממש לא גדולה יחסי למדינת ישראל
ב. תחשוב אם היית חילוני היית מסכים שהחרדים לא יתגיסו [דרך אגב ארו להם כמה שופטים ובתוכם אליקים רובינשטין שאם יעשו חוק לימוד תורה הם לא יפסלו את זה רק לא היה לזה רוב בעם ליברמן התנגד
ג. שתויות זה לוקח שבעות ולפעמים פחות ולא זה מה שמשפיע
ה. נכון בגץ מתערב בעניין הכותל [דרך אגב הוא לא פסק עדיין
ו. בא נטול לא קורה מבין ענינו אלא נגריה מבין ענינו איך נבחרים הדיינים והרבנים אצלנו פי עשר מקורבים וקשורים לפוליטקה מהם
אצלם זה יותר חבר מביא חבר כמו שמי שמכיר את הייטק יודע שחבר מביא חבר
אני חייב לציין שזו אליפות של ממש,
להקליד תוכן תוך כדי עצימת עיניים מוחלטת...

אין כמו אדם חרדי להבין מדוע נדרשת רפורמה מקיפה ועמוקה -
1. בבג"ץ. הגוף ששולט במדינה כדיקקטור העושה כרצונו בעם, במדינה, בתורה ובפוליטיקה.
2. במשרץ היועמ"ש (הטעות במקור). הגוף הכי מושחת, הכי דיקטטורי, הכי רע מעללים והכי מפלג שקיים במדינה הזו.

דוגמאות? יש בשפע, תתכבדו...
שימו לב שכל דבר בפני עצמו מקומם ואבסורדי:

התערבות במינוי בכירים.
התערבות בפיטורי בכירים.
סגירת ערוץ 7 הימני.
התערבות בחוק החמץ.
אירוע הזמר בעפולה.
פרשיית עמנואל.
ועוד היד נטויה
1. בגץ כמעט לא משפיע על המדינה כמו שכתבנו הוא לא מחליט על התקציב במאומה [רק במקרים חריגים כמו מעונות היום] כמו כן אין כמעט מינוים שנפסלו
2. בלי משרד יועץ המשפטי כולם יראו איך שהשחיתות חוגגת כן הכוח זה אצל השרים כל התקציבים עוברים לידם יתחילו לראות מינויים בקצב אדחר של שוחד עיריית בני ברק תיהיה חיוורת לידם
3. כן זה טוב שהם יתערבו במינוי בכירים שלא כל חבר מרכז לכוד שלא עבר בגרות ינהל לי משרד ממשלתי
4. איזה פעולות דתיות נאסרו במדינה לא היה אחד ונשמח שתפרט על איזה פעולה אנטי דתית אתה מתכוון
5. סגירת ערוץ 7 היה לפני יותר מעשרים שנה לבנתיים קם ערוץ 14 שהוא הרבה יותר ימיני מערוץ 7 והוא לא נסגר
6.התערבות בחוק החמץ כי לא היה חוק זה היה רק החלטה של ממשלה ולא היה רוב בעם בעד חוק החמץ
איסור קיום לימוד איני מכיר את הדבר הזה אני לא במכללות אבל יש לי חברים שלומדים בהפרדה מלאה אני ישאל אותם על כוונתך
7. פרשיית עמנואל א"א להאריך בנושא רק תדע שהספרדים בשעתו אחזו שיש הפלייה וגם הגריש אלישיב והגראיל שטינמן לא התלהבו מהמחאות שהיו ואכ"מ
8. הוראה לתת פרס איני מכיר את הסיפור אבל זה באמת זוטות של זוטות ( סתם כך צריך לדעת על מה הוא היה אמור לקבל מתנה וכו וכו)
לא עניתי לכל הדברים גם כי הם באמת טועים בבגץ הרבה פעמים אבל צריך לדעת להסתכל מה הנזק שנגרם ולא לצאת מפופורציה
אבל ניתן לשים לב שכל האירועים הנזכרים לגבי שלטון המדינה זה כלום שבכלום ולכן רחוק לקרוא להם שולטים במדינה

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
א. טני רוצה להזכיר לך שיש גדר וא"א להיכנס לארץ והגדר הייתה בזמן שהבגץ נדון ולכן הכמות של המסתננים ממש לא גדולה יחסי למדינת ישראל
ב. תחשוב אם היית חילוני היית מסכים שהחרדים לא יתגיסו [דרך אגב ארו להם כמה שופטים ובתוכם אליקים רובינשטין שאם יעשו חוק לימוד תורה הם לא יפסלו את זה רק לא היה לזה רוב בעם ליברמן התנגד
ו. בא נטול לא קורה מבין ענינו אלא נגריה מבין ענינו איך נבחרים הדיינים והרבנים אצלנו פי עשר מקורבים וקשורים לפוליטקה מהם
א. ולכן זה אומר שבג"צ יכול להתערב כי יש גדר? וגם אם תאמר שאחרי שיש גדר זה כמות נמוכה של אנשים, התשובה היא שהם הפסיקו לבוא כי הם יודעים שיכול להיות ויעיפו אותם לעזעזל ברגע שהם יקבלו גושפנקא והכשר מבג"ץ יבואו לפה כל החברים שלהם ובני המשפחה שלהם בתואנה של איחוד משפחות...
ב. לא התייחסתי לעצם החוק אלא על המציאות שבג"ץ הוא שחקן פוליטי שפסל חוק שעבר ברוב בכנסת... מספר פעמים והכל כדי להפריע לימין לממש את מדיניותו...
ג. בבקשה לא לשקר, תבדוק בכל האמצעים הקיימים מתי הורסים בתים...
לדוג' את הבית של הרוצח מחברון מלפני 3-4 חודשים הרסו רק לפני 3 שבועות בערך, ואם כל העניין בזה זה הרתעה , זה כבר לא שווה שום דבר, כל גורמי הביטחון אומרים את זה...
ד. ?
ה. הוא לא פסק, וזו מומחיותו לעכב כל דבר נפיץ כדי לשלהב את הרוחות ולגרום לשנאת חרדים, אם הוא היה פוסק ולא משנה לאיזה צד, כבר לא היו המראות המבישים בכותל כל ר"ח...
ו. מה הקשר מה קורה אצלינו?

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

1. בגץ כמעט לא משפיע על המדינה כמו שכתבנו הוא לא מחליט על התקציב במאומה [רק במקרים חריגים כמו מעונות היום] כמו כן אין כמעט מינוים שנפסלו
2. בלי משרד יועץ המשפטי כולם יראו איך שהשחיתות חוגגת כן הכוח זה אצל השרים כל התקציבים עוברים לידם יתחילו לראות מינויים בקצב אדחר של שוחד עיריית בני ברק תיהיה חיוורת לידם
3. כן זה טוב שהם יתערבו במינוי בכירים שלא כל חבר מרכז לכוד שלא עבר בגרות ינהל לי משרד ממשלתי
4. איזה פעולות דתיות נאסרו במדינה לא היה אחד ונשמח שתפרט על איזה פעולה אנטי דתית אתה מתכוון
5. סגירת ערוץ 7 היה לפני יותר מעשרים שנה לבנתיים קם ערוץ 14 שהוא הרבה יותר ימיני מערוץ 7 והוא לא נסגר
6.התערבות בחוק החמץ כי לא היה חוק זה היה רק החלטה של ממשלה ולא היה רוב בעם בעד חוק החמץ
איסור קיום לימוד איני מכיר את הדבר הזה אני לא במכללות אבל יש לי חברים שלומדים בהפרדה מלאה אני ישאל אותם על כוונתך
7. פרשיית עמנואל א"א להאריך בנושא רק תדע שהספרדים בשעתו אחזו שיש הפלייה וגם הגריש אלישיב והגראיל שטינמן לא התלהבו מהמחאות שהיו ואכ"מ
8. הוראה לתת פרס איני מכיר את הסיפור אבל זה באמת זוטות של זוטות ( סתם כך צריך לדעת על מה הוא היה אמור לקבל מתנה וכו וכו)
לא עניתי לכל הדברים גם כי הם באמת טועים בבגץ הרבה פעמים אבל צריך לדעת להסתכל מה הנזק שנגרם ולא לצאת מפופורציה
אבל ניתן לשים לב שכל האירועים הנזכרים לגבי שלטון המדינה זה כלום שבכלום ולכן רחוק לקרוא להם שולטים במדינה

נכון,

וגם, אפשר לחשוב מה כבר אובאמה עשה לישראל, בו בזמן שנתניהו, כן, זה שיש עליו שלושה כתבי אישום ענקיים ברמה כזו שאין עו"ד בעולם שיוכל לשבור אותם, והוא פושע ברמה עולמית עד שלא יוכח אחרת - שולט כאן ביד רמה ועושה מה שהוא רוצה בלי שיש איזה יועץ או שופט שיכולים להכתיב לו מדיניות...

ומה עושים עסק מהדרישות הפלסטיניות מביה"ד הבי"ל בהאג, כשאנחנו יודעים היטב שיש אנשים שמקבלים יותר ב'חלוקה' של שטרן בירושלים!

והאם האו"ם הוא כל כך מוטה? הרי ועדת הכשרות לענייני תספורת הרבה יותר מקושרים מהם!

ואיך אנחנו מעיזים לדבר על אפליית חרדים בתקציבים - כשבמו ידינו אנחנו עושים אפליה באוטובוסים (ואל תבלבלו אותנו עם עובדות, כמו העובדה שמירבית מיכאלה כשלה בבדיקות סומיות בעניין...)

ולמה אנחנו בוכים על התעמרות של יועמ"שים, בו בזמן שהמשגיח צעק על הבן שלי למה הוא נכנס מאוחר להיכל? למה?!!!

ובכלל, הטענה שבג"ץ לא הורס בתים היא נבזית, כי עם כל הכבוד, הם הרבה יותר חכמים מאיתנו, הרבה יותר משכילים ונאורים, הם בכלל לא מערבים שיקולים פוליטיים בהחלטות שלהם, וחוץ מזה, איך אתה רוצה שיפסקו להרוס, והרי הם כולם שם קרובי משפחה - וקרובים פסולים לדון!!!!

וסגירת ערוץ 7 היא בכלל לא רלוונטית כי זה היה מזמן, וכולם שכחו ממנה כבר, והצעירים בכלל לא זוכרים ממנה, כך שאפשר פשוט לא להתייחס. מקסימום להשתמש עם דמגוגיה פשוטה שתשאיר את השני פעור פה.

ובינינו, איך אפשר לדרוש מהם להתיר לנו הופעות - כשהזמרים שלנו עוד צריכים לעשות דרך ארוכה עד שיגיעו לרמת האיכות של הזמרים החילוניים...

ומי כאן המדומיין שחושב שבג"ץ פוסק נגד הדת? מי זה? שיקום! שיראה לנו מי הוא! הרי אהרן ברק בעצמו הניח תפילין וקרא קריאת שמע - כולל 'ואהבת לרעך כמוך' פלוס נשיקה לבלורית!

והמסתננים, הרי מה משנה החוק או הסמכות המדינית - כשיש כמה אברכים בבני ברק שצריכים קצת אריתראים שיסיידו להם את הבניין ועל הדרך ירוקנו כמה ארונות? אבל חלילה, שרק לא יבואו לבניינים שלנו, כן?

ובאמת, באמת, האם נראה הגיוני שיתנו לכל חבר מרכז עוצמה יהודית להיבחר לכנסת - כשיש הרבה מבל"ד שלא עברו את אחוז החסימה?

ובינינו, צריך כאן מישהו שישלוט על כל עניין מינוי הבכירים, אחרת, מי ישתיל לנו את בהרב מיארה שלא קשורה בכלום לתפקיד שלה, ומי יסגור לנו את הפינה של 'מקצוע באות רי"ש' במשחק 'חי צומח דומם' - אם לא התפקיד החדש של 'רקטור הספרייה הלאומית'... ומי ידאג לצ'פר את מנדלבליט על העבודה המקסימה שלו, ומי יוודא שעמי אשד יישאר בתפקיד שלו ולא יפגע במפגינים עדיני הנפש...

והכי גרוע, איך אנחנו, שלא משלמים מיסים, לא מס רכישה, לא מס הכנסה, לא מס שבח, לא מס חד"פ, לא מע"מ, לא ביטוח לאומי, לא הכנסות מתרומות בחו"ל, לא תיירות - מעיזים לדרוש מחילונים נאורים וקדושים שמחזיקים את כל הכלכלה של המדינה על כתפיהם המעונות - לא להכניס חמץ לבתי החולים, כל זאת בלי חקיקה. מה, האם היינו רוצים שהחילונים יתערבו לנו בחיים שלנו? וכי הם חושבים בכלל להתעסק עם אורח החיים שלנו? וכי להם אכפת מה אנחנו עושים בבית שלנו וכמה ילדים יש לנו או איך אנחנו מתייחסים לנשים?! וכי להם אכפת מאיך שאנחנו מתנהגים, או אילו הנחות עושים בסופרמרקטים שלנו?

כי תכל'ס, השמאל צודק, ולו בגלל שהוא נראה הרבה יותר טוב מאיתנו, חרדים חשוכים.

אהה, אז אין בעיה לבצע מינויים של חבר מביא חבר?
רגע, אבל זה כן בעיה או לא בעיה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ואיך החילונים מסכימים שהערבים לא יתגייסו? הרי זו הצביעות הגדולה ביותר - את החרדים רודפים ואת הערבים מנשקים

כבודו עובד במקרה בשב"כ או במוסד? על המושג 'הרתעה' שמעת?
קבל סיפור שכמוהו מתחוללים רבים - ערבי מבוגר התקשר למשטרה שיעצרו את הבן שלו שיצא לעשות פיגוע, הסיבה: כדי שלא יהרסו לו את הבית

במקרה שלנו לפחות מדובר באנשים מהמגזר החרדי, אם היו מביאים דיינים חילוניים המצב היה בעייתי, אבל לא זה הנושא כאן. במקרה של בג"ץ מדובר בהנצחת שלטון השמאל באמצעות ה'מכונה לשכפול שופטים', קרי: הוועדה לבחירת שופטים

נתחיל עם הבחירות: אישור מפלגה ערבית ופסילת מועמדים ימניים, זו השפעה עצומה שלא ברור כיצד אתה מתעלם ממנה

מותר לשאול אם למדת בגרות? ואם לא - כיצד אתה מבין בכלל האם בג"ץ צודק או לא? הרי זו סוגיה כל כך מורכבת...

זה תקדים שבו בג"ץ נוטל לעצמו את הסמכות להפוך החלטת ממשלה ולהחליט במקומה, כאשר העם שותק כי 'מדובר בזוטות' בג"ץ מנצל זאת להפוך החלטות ממשלה חשובות יותר כמו בחירת שרים (ע"ע דרעי)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש כאן כמה שלא קראו את כללי הפורום?

עדכונים בלבד!
הפורום נועד לעדכוני חדשות, ולא לפרשנויות ופטפוטים. אין כאן מקום לדיוני פוליטיקה או השקפה.
השאירו את ההודעות פה נקיות וענייניות לעדכוני חדשות בלבד!

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בן כספית הגיב היום בתוכניתו עם ינון מגל (לפני כמה דקות) על ה"טעות" הזה
שזה טעות הקלדה וכתבו 571 במקום 175.
רק מעניין שאח"כ הוא אמר שהמספר 571 זה המפגינים מכל הארץ, אז ממש יצא משחק מספרים יפה ש571 זה מכל הארץ, ובהפיכת המספרים 175 זה המספר של קפלן בלבד
מזל שאני לא באתי להפגנה, כי אז זה היה הורס להם את המספר היפה הזה והיו צריכים לכתוב 571,001.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה