דרוש מידע העמסת סוכר דרך הווריד, מכירים?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ציירת מדופלמת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
רציני אפשר דרך הוריד?
אני הקעתי את העמסה של ה100 ולא יודעת אם פעם נוספת אחזיק מעמד

מערבבת

משתמש צעיר
אני גם לא עמדתי בבדיקה של ה100, נשלחתי לעשות בדיקת סוכר בכל יום כמה פעמים למעקב, מישהי יודעת להסביר לי בדיוק מהם הסיכונים בסכרת הריון לאם/לעובר?

ג'ינגית

משתמש רשום
מענין שמכירים אצליכם בקופה את הדרך הזו של בדיקות
אני אחרי לידה של ילד גדול מעל 4 קילו והמיילדת אמרה לי לשמור בהריונות הבאים סוכר
ועכשיו אני שוב בהריון שום רופאה לא מוכנה לתת לי ללכת למרפאת סוכר בשביל לקבל מהקופה את המכשיר וכו' עד שאני לא עושה המסה של 100.

אמרתי לה שאני רוצה לשמור סוכר בלי קשר, אין על מה לדבר הרפואה לא מכירה במעקב בבדיקות ביתיות...

וזה אחרי שבהריון הראשון יצא לי גבולי ה-50 ובמקום לעשות את ה-100 שמרתי במעקב ביתי והיא נולדה 3400

ציירת מדופלמת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
תלווי מגמח את המכשיר
בסוף עמדתי בעמסה כי הרופאה אמרה לי שאפשר לשלתות כמה מיים שרוצים בנוסף וכמה לימון שאני רוצה להוסיף
לכן שרדתי
השעה הראשונה היתה קשה אחכ ממש קל נתנו לי חדר במרפאה לנוח ודיברתי עם חברות
מה זה אומר מעקב ללא העמסה?
אם יוצא שעה אחרי ארוכה 103-116 זה אומר שאין שום בעיה של סוכר.?
כי אני אובחנתי כסוכרתית והערכים שלי נמוכים ממה שהרופאה אמרה 130-140

ג'ינגית

משתמש רשום
להלוואת מגמ"ח זה טוב
אבל אני גם צריכה מרשמים לכל הסטריפים.

ובכל אופן גם אם אני יעשה את ה-100 ויצא תקין אני לא יהיה רגוע ואני ישמור

בהריון הקודם יצא לי תקין - ועדיין התינוק נתקע ונולד מעל 4 קילו והמיילדת אמרה לשמור סוכר בפעמים הבאות!

ציירת מדופלמת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
למה שלא תעשי זרוז בשבוע 38 לפי המצב?
אם זה הבעיה אני יכולה להביא לך סטיקים:)
חח
לא נראה לי שהאחות הולכת לרחם עלי בקטע של הדקירות ..אם יגמר לי היא תוציא לי עוד מרשם
מחטים מראש יש לי מליון ואני לא מחליפה כל פעם

לאה.ק

משתמש חדש
הרופאה הפנתה אותי להעמסת סוכר דרך הוריד, ניסיתי בשני בתי חולים ולא ידעו לענות לי
מישהי יודעת היכן ניתן לבצע את הבדיקה?

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מענין שמכירים אצליכם בקופה את הדרך הזו של בדיקות
אני אחרי לידה של ילד גדול מעל 4 קילו והמיילדת אמרה לי לשמור בהריונות הבאים סוכר
ועכשיו אני שוב בהריון שום רופאה לא מוכנה לתת לי ללכת למרפאת סוכר בשביל לקבל מהקופה את המכשיר וכו' עד שאני לא עושה המסה של 100.

אמרתי לה שאני רוצה לשמור סוכר בלי קשר, אין על מה לדבר הרפואה לא מכירה במעקב בבדיקות ביתיות...

וזה אחרי שבהריון הראשון יצא לי גבולי ה-50 ובמקום לעשות את ה-100 שמרתי במעקב ביתי והיא נולדה 3400
אני קבלתי מרשם למכשיר מרופא משפחה בלי שום בעיה

saltz

משתמש מקצוען
הרופאה הפנתה אותי להעמסת סוכר דרך הוריד, ניסיתי בשני בתי חולים ולא ידעו לענות לי
מישהי יודעת היכן ניתן לבצע את הבדיקה?
הרופאה אמרה לי שעושים את זה במרפאת סוכרת
בקופ"ח כללית קובעים תור ב*2700

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה