דרוש מידע הספר להי נאאר

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
יש לך מקור למה שכתבת אז?
ישנה אשה עם שם משפחה דומה שפורסם עליה כמו שכתבת, יש לך סיבה להניח שזאת היא?
אמר לי את זה מישהו שטען שהוא מכיר את המשפחה, רק שזה התנגש עם הסיפור בלבית.
תרגיעו
אני יודעת שזה אותה אחת.
אותו אחת שפורסם עליה, או אותו סופרת כותבת את הסיפור בלהי נאאר ובמוסף לבית.

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
תגידו הבנתם מה זה המעבר של זהרהורי כסף וזהב (לא זוכר את שמו)
אין בו משהו לא מובן, אם כי פחות מובן למה הוא לא הביא את להי נאאר ופיאגרו אל כפר הנאמנים עצמו ובמקום זה כפר הנאמנים היה צריך להגיע אליהם.
מעבר כור הזהב אם אני זוכרת נכון... (או משהו כזה)
זה שמו מעבר כור הזהב, מכונה לפעמים חומת הזהרורים,

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אין בו משהו לא מובן, אם כי פחות מובן למה הוא לא הביא את להי נאאר ופיאגרו אל כפר הנאמנים עצמו ובמקום זה כפר הנאמנים היה צריך להגיע אליהם.
ואם כבר כפר הנאמנים יכל להגיע אליהם, למה לא אסף אותם מיד אחרי החתונה במקום קרוב, בשביל מה כל המסע שלהם?

kali770

משתמש רשום
מה זה כאילו חומה של זהרהורים מה זה ? ונראה לי שהם(פיאגרו ולינאר) נחתו מראש החומה לצידה השני כי אחרי זה כתוב שהם עברו עוד פעם

kali770

משתמש רשום
ולמה אם הם הביאו את הדברים של פיאגרו ולינאר ממדבר המוות הם לא נכנסו ביחד עם כל הלוחמים והראמלונים להלחם בחיות

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אין לי כ"כ הרבה מידע
אבל אני יודעת שמי שכתבה את הסיפור בלבית זה אותה אביגיל גדולד של להי נאאר
ואת הספר השני היא הוציאה תוך חצי שנה כדי שאנשים יתחברו לסידרה ולא לא יתחילו לקרוא אותה כי רק עוד שנה וחצי יהיה החלק הבא...
אבל הקצב לא ישאר ככה
וכן, היא מתכננת להמשיך את הסדרה.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

frontend-it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי למכירה ממש חדש
קראתי אולי 20 עמודים ולא התחברתי

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
האם משהו יודע עם הספר 'רזי נהאר' יצא לסוכות?
באשכול
להיינאאר יוצא המשך
ומקור המידע
חנות הספרים
מקווה שזה אכן נכון :)
מקווה שעזרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה