חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 20

בפיקוד העורף מסתפקים האם להכין את הציבור למלחמה בצפון ולגרום לפאניקה או להיערך בשקט. איך נערכתם?

• קנינו כל מה שאפשר: בטריות, פנסים, שישיות מים וציורים לילדים

• לא נערכנו בכלל, הכל הפחדות.

• סומכים על המלאי של השכנים...

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו יכול להסביר לי את המהלך של בן גביר לסגור את הר הבית לערביי ישראל, שכידוע כל עוד הם אזרחי ישראל הזכויות שלהם שוות.
זה בסוף יחזור כבומרנג יום אחד יהיה איזה תלונה על הציבור החרדי, אז יחליטו לסגור את הכותל לכלל הציבור החרדי, ואם יהיה טענות על המתנחלים, אז יסגרו את נמל תל אביב לכניסת מתנחלים?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהו יכול להסביר לי את המהלך של בן גביר לסגור את הר הבית לערביי ישראל, שכידוע כל עוד הם אזרחי ישראל הזכויות שלהם שוות.
זה בסוף יחזור כבומרנג יום אחד יהיה איזה תלונה על הציבור החרדי, אז יחליטו לסגור את הכותל לכלל הציבור החרדי, ואם יהיה טענות על המתנחלים, אז יסגרו את נמל תל אביב לכניסת מתנחלים?
כי הר הבית נהיה בסיס של חמאס על ידי ערביי ישראל שמניפים שם דגלי חמאס וכדו’.
אבל הסיבה האמיתית (שכמובן לא לפרסום על ידי בן גביר...) זה כמו שמגבילים את כמות היהודים שרוצים לעלות להר הבית ומי שכן עולה יש לו הרבה הגבלות כגון איסור תפילה ועצירה במקום וכו’ כך גם הערבים יהיו מוגבלים עד שישחררו את ההגבלות של היהודים.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אלג'זירה מפרסמת לפני זמן קצר , מפי מקור בכיר בחמאס:

הניסיונות הישראלים לפברק דיווחים על הנהגת חמאס ועל יחיא סנוואר מגוחכים.
מטרתם להעלות את המורל של הצבא הישראלי המובס והישות הציונית הקורסת.
דבריו של שר הביטחון גלנט על מחלוקות בתוך הנהגת חמאס ועל חיפוש מחליף לסנוואר הם דברים ריקים במסגרת לוחמה פסיכולוגית.
כישלון הכיבוש בהגעה אל בכירי ההתנגדות דוחף אותו לטעון שהצליח להשיג הישגים "דמיוניים".

###
בכירי חמאס עסוקים בלהדוף טענות על גורלו של סנוואר. פעם שניה בתוך חצי יממה.
הם במגננה. זה בהחלט שינוי מבורך.
אם הם רוצים להוכיח שהכל בסדר עם סנוואר שישלפו הקלטה עדכנית שלו או סרטון... עד אז שימשיכו לטעון..
אני רק שאלה...
האם יכול להיות שישראל רוצים לדעת האם סינוואר עדיין חי ואם כן האם הוא עדיין בעזה ואיפה בדיוק. ומכיוון שאין להם מודיעין על זה, אז הם פשוט מפרסמים או לפחות רומזים שהוא מת, בשביל שאם זה לא נכון אז החמאס יפרסמו הוכחה שהוא עדיין חי ובעזה וכך ישראל ידעו האם הוא חי כי מפרסמים הוכחה או שהוא כבר מת ואז אין שום הוכחה הניתנת לפרסום.
ובנתיים ההימור הישראלי עובד ומוכיח שהוא מת כי הערבים רק מפרסמים הכחשות בלי שום הוכחה.

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם ניתן לערבים זכויות שוות ליהודים
זה יאסור עליהם להתפלל בהר הבית
אתה יודע איזה כעס יהיה עלינו בעולם?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
אם יבואו צערים חרדים לבתי הכנסת או לכל מקום אחר עם אבנים בקתבי"ם ושאר מרעין בישין אז באמת זה לכתחילה יהיה להגביל את הכניסה שלהם.
אם זה לא יקרה - אז גם לא יגבילו אותם.
מהבחינה הזאת אני לא חושב שיש מקום לדאגה....

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
ולעולם אני אומר: "We will bring these kidnappers of babies and mothers to justice. They won't get away with it". דברי ראש הממשלה.
בתרגום לעברית, "נביא לדין את חוטפי התינוקות והאמהות האלה. הם לא ייצאו מזה"

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אם ניתן לערבים זכויות שוות ליהודים
זה יאסור עליהם להתפלל בהר הבית
אתה יודע איזה כעס יהיה עלינו בעולם?
זה מזכיר לי סירטון שראיתי פעם, עוד לפני המלחמה,
שמוסלמי נסער מראה איך הוא מגיע להר הבית (ממדינה אחרת)
ומבקשים ממנו תעודות! לא נותנים מעבר חופשי! מדינת אפרטהייד!
רק שהסתום הזה לא קלט או לא רצה לקלוט,
שמבקשים לוודא שהוא מוסלמי ולא יהודי, כי אחרת הוא לא יכול היה לעלות.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
דיווח: בישראל מעריכים שסינוואר ברח למצרים
האתר הסעודי "אילאף" דיווח ממקורותיו כי בישראל מחזיקים במידע שמעריך שמנהיג חמאס יחיא סינוואר, אחיו מוחמד ובכירים נוספים בהנהגת חמאס הצליחו לברוח דרך המנהרות בין רפיח לחצי האי סיני. לפי הדיווח, שמבוסס על "גורם ביטחוני" עלום, בישראל חוששים שיחד עם סינוואר הוברחו חטופים. לדיווח אין אימות ממקור אחר.
היה צפוי לכאורה מראש, ועדיין, מחדל..

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יניר קוזין: למרות בקשת השר בן גביר שבימי שישי ברמדאן יעלו להר הבית עד 5,000 אזרחים ערבים ישראלים, רה״מ קיבל את עמדת המשטרה ואישר עלייה של עד 50,000.

מישהו עם הסבר מניח את הדעת?
עמדת בן גביר, לא אמור להיות עמדת המשטרה?

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כמויות של מטוסי קרב ומסוקים עוד מהלילה (נתיבות)
הכל בסדר?
זה יותר חריג מהרגיל ואני לא רואה דיווח או משו...

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...