דרוש מידע הזמנת לאחרונה משיין?

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משיין הזמנתי אחרי תחילת המלחמה, אבל עוד לפני שאמרו שהם אנטישמיים, ועוד לא הגיע לי- נתנו לי בינתיים 50 נקודות באתר (מה זה אומר?)
וגם מאלי הזמנתי מיד אחרי שמחת תורה ועוד לא יצא בכלל מסין כי אין משלוחים- רק TEMU שלחה לי עד הבית והזמנתי אחרי תחילת המלחמה...

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
TEMU מגיע עד הבית?
הזמנתי כבר לפני שבועיים כמעט
ועדיין לא הגיע
בד''כ כמה זמן לוקח?

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ת'אמת שלא הזמנתי שם בגדים, אבל מה שכיף באתר הזה שהמשלוח חינם, מגיע עם שליח עד הבית(בכל אופן ככה היה לי) ושאפשר להחזיר מה שלא רוצים- כמו בשיין

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הזמנתי ממש מזמן 9.10 ועדיין מתעכב לי. נתנו לי גם 50 נקודות בתוקף לחודש אבל אני צריכה את הדברים דחוף.
מתלבטת אם להזמין יש לי מלא כרטיסי מתנה חצי מלאים והמון נקודות כך שלא אשלם להם שקל. לעומת תמו שהכל יורד לי מהחשבון המחירים אותו דבר בערך.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מה זה טאמו?
מה מוכרים שם?
איך המחירים?
המוצרים?

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הזמנתי ממש מזמן 9.10 ועדיין מתעכב לי. נתנו לי גם 50 נקודות בתוקף לחודש אבל אני צריכה את הדברים דחוף.
מתלבטת אם להזמין יש לי מלא כרטיסי מתנה חצי מלאים והמון נקודות כך שלא אשלם להם שקל. לעומת תמו שהכל יורד לי מהחשבון המחירים אותו דבר בערך.
מה זה נותן ה50 נקודות? גם אני קיבלתי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה זה נותן ה50 נקודות? גם אני קיבלתי
כל 10 נקודות זה סנט אם אני לא טועה. בסופו של דבר כ-2000 נקודות יצא לי 80+ שקל. אבל לא תמיד אני צוברת עד כמות כזאת. כל קניה מורידים את הנקודות ויורדים כמה שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה