דרוש מידע הזמנת לאחרונה משיין?

זוהר05

משתמש פעיל
למה הם ביטלו את כל ההנחות,
היו 20% הנחה בקניה מעל 600 שקל ואין.
וכן ההנחה של מאסטרכארד בין ה10-17 לכל חודש גם של 205% הנחה מעל קניה בסכום מסוים:(

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
למי שמעונינת אני מוכרת את הזיכויים שלי בשיין מתאים לקניות קטנות שלא שווה לקנות כריס מתנה.
מוכרת בערך באותו יחס שנקנה.
הסכומים הם:
113.5 נמכר ב-100
71.2 נמכר ב 65
140.66 נמכר ב115
60.2 נמכר ב 50
כמו כן מספר דברים להחזרה שאחותי לא מעוניינת להחזיר להם, שיגיע לידיים יהודיות אם כבר, מפרסמת בשמה. המעונינת תקבל את הטלפון שלה לתאום.
נעליים גדולות.JPGשבת.JPGמעיל.JPGנעליים.JPG

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
האמת גם לי יש למכור כיסויי כריות לספה הזמנתי כמה סוגים לראות מה יתאים ומחזירה הכל אז אולי מישהי תרצה במחיר מצחיק:
במידה 45X45 רק הכיסוי
2 יחידות 6 שקל כל אחת
1700772338852.png

1700772451273.png

1700772482888.png

קטיפה שחור וזהב נוצץ 15 ש"ח יש אחת
1700772543256.png

הדפס נוצה, דמוי זהב לא זהב באמת ומאחורה לבן. 6 שח
1700772688573.png

גם זאת רק הדפס ומאחורה לבן. 7 ש"ח
1700772806173.png

כרית מושלמת לא התאימה לי בגוונים, עדיין אוהבת אותה... מאחורה לבן 7 שח
1700772966580.png

אחרונה שחור קטיפה וקוים נוצצים, מאחורה לבן. 7 ש"ח
1700773088469.png

כל מי שמעונין להתחדש בכיסוי כרית בודד.. מוזמנת לפנות אלי לפני שאני מחזירה לרשעים...

אליצפן גלבוע

משתמש חדש
החרם היה בטעות.
הדבק הירוק היה שלהם והאדום של חברת השליחויות epost.
הם לא הפסיקו התקשרויות רק דחו לאחרי המלחמה ובצדק, אנשים קונים פחות בזמני מלחמה.

ומשלוח חינם יש. הזמנתי שבוע שעבר והיה
כמה זה אמין?...
אני רוצה להזמין עכשיו בשיין ולא יודעת אם החרם נגמר...
בואו נודה על האמת שהחרם יותר פוגע לנו בכיס מאשר להם

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אז זה מוזר שעכשיו אין אפשרות...
אני הזמנתי לפני שבוע בערך וגם נראה שלוקח הרבה זמן למשלוח
לוקח הרבה זמן עד שההזמנה נאספת במחסני שיין
מאז שיוצא מהם זה רץ כמו תמיד (שבוע + )
מנסיון טרי
שימו לב מחיר משלוח יקר!!!!! (אין משלוח חינם)

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תוך כמה זמן המשלוח מגיע לישראל?
(בגלל המלחמה)
כנראה זה כבר לא רלוונטי...
אבל אני הזמנתי בסוכות (ביום חמישי, כלומר ממש קרוב לשבת) ואחרי שבועיים בערך כבר היה אצלי (זה הגיע דיי בתחילת המלחמה...)

מרוב כל מה שקרה שכחתי מזה שהזמנתי והתפלאתי איך הגיע כזה מהר... חשבתי ייקח חודש פלוס מינוס...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה