דרוש מידע הזדמנות אחרונה להציל את בית שמש

מצב
הנושא נעול.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
וזה המיקום של רמה ו'

רמה ו'.jpg

מקור: https://drive.google.com/file/d/1DDmyEQu9Xuv2B-8C4T__KdVH16sdnPSF/view?usp=drive_web

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
אני רואה שאתה תשוב העיר לפי התוכן המדוייק. אז תסביר לי בבקשה, שאלה שמנקרת במוחי כבר שבועיים:

חברי העירייה החרדים טיפשים? הם לא רואים? הם לא יודעים שעוד קצת זמן יש בחירות?
בעלי דיבר עם חברי עירייה על טענות קשות ביותר אמר להם שהחרדים לא יצביעו פעם הבאה וזה לא מעניין אותם

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
הם מתחרדות כל זמן שאין שם מגדלים , כמו כן מצב הבניינים שם במצב רעוע שרק החרדים קנו את החורבות האלו בעבר במחירי רצפה, לא כן היום,
נכון בערך, חרדים קנו שם גם כשהמחירים כבר עלו.
אבל כן, בכל מקום שיש חשש לעירייה שזה יקרה נולדים תוכניות פינוי בינוי של מגדלים עד 25 קומות.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
חפציבה.png

כל המגדלים בפרויקט עם יותר מ24 קומות איך הוא אמר מי שאמר בקבלת קהל? תקנה בקומה 24 וסוכה תעשה על הגג (:
אגב למה מרכז תחבורה עם רכבת שאמור לשרת אותנו אמור להיות בתוך 360 דונם מסחר 900 חדרי מלון ו4700 דירות במגדלים רבי קומות
בעיתון "חדש" דאז מופיע שהאתגר הגדול בפרויקט זה, הוא המחיר וכי שכחנו מאתגר מרפסת סוכה ומעלית שבת???
מעיון בפרויקט ניתן לראות "שהמרחק" בין חפציבה לפרויקט גרנדיוזיי זה הוא מרחק 0!
פה אין תירוצים שזה שטח פרטי זה פרויקט שאושר במחוזי ובמקומי ונטו בשליטת העירייה

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אתה עוד לא שמת לב שזה עיתון מטעם????
תמיד תקרא שמה על כמה העיריה מוצלחת וכמה גם כשהם נגד הציבור הם בעצם הכי טובים, בדגש על חברי מועצה מסוימים.....
יש להכיר טובה על כך שהוא פרסם כתבה מאוד מרשימה נגד הפרויקטים ברמת אברהם עם הכותרת "להציל את בית שמש"
(אולי בחפציבה הוא לא שם לב??)

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
צפה בקובץ המצורף 1267781
כל המגדלים בפרויקט עם יותר מ24 קומות איך הוא אמר מי שאמר בקבלת קהל? תקנה בקומה 24 וסוכה תעשה על הגג (:
אגב למה מרכז תחבורה עם רכבת שאמור לשרת אותנו אמור להיות בתוך 360 דונם מסחר 900 חדרי מלון ו4700 דירות במגדלים רבי קומות
בעיתון "חדש" דאז מופיע שהאתגר הגדול בפרויקט זה, הוא המחיר וכי שכחנו מאתגר מרפסת סוכה ומעלית שבת???
מעיון בפרויקט ניתן לראות "שהמרחק" בין חפציבה לפרויקט גרנדיוזיי זה הוא מרחק 0!
פה אין תירוצים שזה שטח פרטי זה פרויקט שאושר במחוזי ובמקומי ונטו בשליטת העירייה
כבר צעקתי על זה למעלה.
אגב, זה איפה שהיום "כינור דוד".
וליד התחנת רכבת נבנים היום קניונים פי כמה וכמה פרוצים ממה שהיה עד היום.
ולהוציא את הבין עירוני מהשכונות, העירייה מפרסמת בבירור על התוכנית הזו..
זה בנין ליד בנין מהבניינים בחפציבה, מקיף את כביש 10 - הכניסה החרדית לעיר.
מלונות, מסחר, מגדלים, ותחנה מרכזית...

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יש להכיר טובה על כך שהוא פרסם כתבה מאוד מרשימה נגד הפרויקטים ברמת אברהם עם הכותרת "להציל את בית שמש"
(אולי בחפציבה הוא לא שם לב??)
באמת הופתעתי שהוא פרסם את זה, למרות ששום עיתון לא הסכים כי הם לא רוצים להסתכסך עם הגברת, אבל הוא כנראה עשוי מחומר אחר וטובת העיר לנגד עיניו.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
באמת הופתעתי שהוא פרסם את זה, למרות ששום עיתון לא הסכים כי הם לא רוצים להסתכסך עם הגברת, אבל הוא כנראה עשוי מחומר אחר וטובת העיר לנגד עיניו.
הגברת הוציאה עיתון אחר במקומו "לציבור הדתי והחרדי" בשם "מיטב החדשות", ב15 הראשונים היה נדיר למצוא כתבה שהנושא שלה הוא לא הגברת, אחרי זה המוציאים למדו קצת שיווק...
כמובן שהכוונה לצד הפוליטי ולא לאדם אישי.

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
צריך להגיד את האמת, שאלו תוצאות אי הצבעתם של אלו שהביאו את ראה"ע הנוכחית, ואידך זיל גמור (רמה ה'1 ה'2, רמתיים, פינוי בינוי למגדלים בבית שמש). כמו שכתבתי בעבר, ייתכן ואלו שהביאו את ראה"ע הנוכחית גרמו נזק בלתי הפיך לעיר בית שמש ולא רק בגלל "שכונת רמתיים".
לדאבוננו ניתן לראות מזה הפוך, כי שוב א"א לסמוך על נציגי הציבור, כי בתכלית יש בעיר רוב חרדי ולמרות כך עובר הכל בשתיקתם ובעידודם,
וא"כ מה יועיל אם יהיה ראש עיר הנקרא חרדי?
השאלה היא, האם עלינו להרים ידיים ולהשלים עם זה, שהעיר בית שמש חוזרת למקורה כעיר שאינה חרדית - ע"י הוספת עשרות אלפי דירות לקהל היעד הכללי, שיאזנו את הדמוגרפיה לטובתם, עד שהחרדים יהיו מיעוט שאינו ניכר.
או שצריך להפעיל לחצים על כל המי ומי, ולערב את רבני העיר העוסקים בהעמדת צרכי העיר על תילה.
ונ"ל כי @עו"ד נתן רוזנבלט@ הוא המתאים להיכנס לזה, ולתת את כל כובד המשקל מול העוול הזו,
גם כי יש לו כבר זכויות בזה מהעבר בתחום הדיור ומגלגלין זכות ע"י זכאי,
וגם כי אם הוא יפוצץ בהודעות את הדוא"ל של החכי"ם הנקראים חרדים , וגם יפוצץ בכתבות בעיתונות על כך, יהיה לזה משקל רב, מאשר כל אחר אשר ישלח מיילים אל הממונים היושבים למעלה... שמקבליהם יצחקו מזה כל הדרך אל הבנק..

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
וגם כי אם הוא יפוצץ בהודעות את הדוא"ל של החכי"ם הנקראים חרדים
זה מה שיעזור לדעתכם?
הפתרון היחיד הוא לעלות לבתיהם של גדולי הדור ששלחו את הנציגים לעירייה ולשטוח בפניהם את הבעיה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
לדאבוננו ניתן לראות מזה הפוך, כי שוב א"א לסמוך על נציגי הציבור, כי בתכלית יש בעיר רוב חרדי ולמרות כך עובר הכל בשתיקתם ובעידודם,
וא"כ מה יועיל אם יהיה ראש עיר הנקרא חרדי?
השאלה היא, האם עלינו להרים ידיים ולהשלים עם זה, שהעיר בית שמש חוזרת למקורה כעיר שאינה חרדית - ע"י הוספת עשרות אלפי דירות לקהל היעד הכללי, שיאזנו את הדמוגרפיה לטובתם, עד שהחרדים יהיו מיעוט שאינו ניכר.
או שצריך להפעיל לחצים על כל המי ומי, ולערב את רבני העיר העוסקים בהעמדת צרכי העיר על תילה.
ונ"ל כי @עו"ד נתן רוזנבלט@ הוא המתאים להיכנס לזה, ולתת את כל כובד המשקל מול העוול הזו,
גם כי יש לו כבר זכויות בזה מהעבר בתחום הדיור ומגלגלין זכות ע"י זכאי,
וגם כי אם הוא יפוצץ בהודעות את הדוא"ל של החכי"ם הנקראים חרדים , וגם יפוצץ בכתבות בעיתונות על כך, יהיה לזה משקל רב, מאשר כל אחר אשר ישלח מיילים אל הממונים היושבים למעלה... שמקבליהם יצחקו מזה כל הדרך אל הבנק..
זו בדיוק הסיבה שאני מקדיש לזה את מיטב זמני, למרות שאני חושב שתאמין לי שאני יכול לעשות עוד כמה שקלים בזמן הזה.

הרעיון של לשלוח מיילים הוא נכון, אבל מה זה יעזור אם ח"כ טסלר יקבל תלונה על בית שמש, הוא יודע איפה זה על המפה בכלל? צריך לקחת את הרעיון הזה וללכת איתו לכיוון שליחת מיילים לחברי העירייה, ולח"כים שהם הפטרונים שלהם (אני לא בקי בפוליטיקה בב"ש, אבל על יו"ר הוועדה זה ידוע שהוא איש של פרוש)

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זו בדיוק הסיבה שאני מקדיש לזה את מיטב זמני, למרות שאני חושב שתאמין לי שאני יכול לעשות עוד כמה שקלים בזמן הזה.

הרעיון של לשלוח מיילים הוא נכון, אבל מה זה יעזור אם ח"כ טסלר יקבל תלונה על בית שמש, הוא יודע איפה זה על המפה בכלל? צריך לקחת את הרעיון הזה וללכת איתו לכיוון שליחת מיילים לחברי העירייה, ולח"כים שהם הפטרונים שלהם (אני לא בקי בפוליטיקה בב"ש, אבל על יו"ר הוועדה זה ידוע שהוא איש של פרוש)
מה עם הרבנים של העיר?
וצריך להבהיר למי שמתכנן להיבחר לראשות העיר עוד שנה (לא שאני מבין בנבכי הפוליטיקה המקומית בב"ש),
שזה על כרעי תרנגולת...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה עם הרבנים של העיר?
וצריך להבהיר למי שמתכנן להיבחר לראשות העיר עוד שנה (לא שאני מבין בנבכי הפוליטיקה המקומית בב"ש),
שזה על כרעי תרנגולת...
מי יבהיר להם את זה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה